![]() |
hahaha,lake america
|
3 Attachment(s)
alte poze
daca tot va placut varianta americi (poza cu lacul afganistan :D ) atunci n-ati vazut pozele cu replica lui osama |
1 Attachment(s)
si cea mai tare care am pastrat-o la urma :D
|
1 Attachment(s)
:lol:
|
deci e super tare ... hahahahahah a...
|
belea rau
|
super tare :lol:
asa invata lumea semnele de circulatie :lol: |
3 Attachment(s)
:D
|
1 Attachment(s)
DECI ..
in poza asta .. se vede CLAR cum .. SLK AMG = AVIATOR ! e foarte haioasa =)) ptr unii omu a uitat sa schimbe useru =)) |
cata caterica:D
|
:lol: :lol: :lol:
GATA BAGA VRAJEALA :lol: :lol: :lol: :lol: A FURAT PAROLA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
1 Attachment(s)
Pentru cei cu masini japoneze :wink:
|
|
ce tare-i faza cu RDS-ul
|
6 Attachment(s)
Waaaaaaaaaaaaaaa Ha Ha Ha !
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning