Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

wolverine 15-03-10 17:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut un S500, din "90-"98 ceva de genu, cu motorul desfacut, si era V12.

Bogdan_mb 15-03-10 17:23

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Probabil era conversie, de serie nu s-a fabricat vreun 500 cu v12. Erau 12 cilindri sau doar un capac cu v12 pe el ?

wolverine 17-03-10 03:56

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
erau 12 cilindrii, era chiuloasa/chiuloasele data jos

aabbcc 21-03-10 02:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
maybach`ul ala cand mai vine ?

fitanu-vasi 21-03-10 10:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by aabbcc (Post 3204749)
maybach`ul ala cand mai vine ?

Deocamdata habar n-am.
De ce crezi ca nu am spus proprietaru, ca daca nu mai vine, atunci toti ar fi zis ia uitel ba si pe ala a ramas fara bani... sau mai stiu eu ce.

paul11pap 21-03-10 22:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
poze ceva? Pontiac GTO?

Bogdan_mb 22-03-10 14:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 3192430)
erau 12 cilindrii, era chiuloasa/chiuloasele data jos

atunci nu este 500 ;)

scuze de off.

wolverine 27-03-10 05:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
http://www.cargurus.com/images/2009/...44315-tmb.jpeg
asa arata masina

fitanu-vasi 27-03-10 09:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
mercedes s 500 w140

fitanu-vasi 03-04-10 21:22

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Salut am vazut astazi pe la balanesti un opel gt negru cu jante negre si stopurii back fumurii superb, stiiti ceva date despre el.

Drak 01-05-10 18:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Am vazut un Civic Type R 2010 ,Baiatul sta in Tg-Jiu ,dar are numar de Bucuresti, B-110-RRR parca,masina e bestiala m-a depasit odata se aude super tare.:D

MarioCrT 16-05-10 13:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
Dacă tot e linişte şi pace pe aici .. ceva nou .
S500 model 2010 . :arrow:

Shortround 16-05-10 13:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Da, frumos. Pacat ca jantele il strica si ca proprietarul nu stie sa coboare garda cand se da jos din masina :)

n-are kit AMG asa e? (exterior)

MarioCrT 16-05-10 13:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu .Aşa e modelul 2010 cu evacuarea dublă care arată criminal .Nu a coborāt garda pentru ca lovea bordura .

Shortround 16-05-10 13:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Da, stiu cum e cu tobele ca si eu am model 2008 tot aceeasi motorizare :) dar cu pachet AMG.

Anyway.. m-a derutat linia argintie de pe spoiler fata


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning