Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 23-04-09 22:04

Re: Roman
 
Ma jur ma ... si e a 2-a oara cand il vad ca schimba asa vitezele ... si acum mi-am adus aminte sa ii spun...
In legatura cu Supra aia ... sper sa o gasesc eu maine prin oras si o sa ii fac poze ... poate o stie cineva si stie pe unde locuieste proprietarul sa ma duc sa ii fac poze :D

26WRC 23-04-09 22:25

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261473)
Ma indoiesc ca mergea asa...caci am mers cu el in masina si nu a facut asa niciodata...si sa fim seriosi eu nu am vazut pe nimeni sa fie asa de dang dang. Dar ia zi gogule...asa faceai? :))

cred ca asa faceam mi se mai intampla, cred ca tre' sa schimb timoneria ca'mi intra cam greu in viteza sau sa schimb uleiu in cutie, plm, toate costa bani si o duc cam naspa pe praful asta. is si a 12a, caut scuze:lol::lol: m'am dilit si eu, mai stiu eu pe unu care facea asa anu trecut pe vremea asta:lol::lol::lol::lol:

oricum merge binisor masina mea te astept pe inerval bogdane;)


Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261431)
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

nebunii de la 11A:lol::lol::lol:marfa montaju;)
draguta tipa cu transporteru':oops:

scturoag 23-04-09 22:28

Re: Roman
 
Pai te-am vazut de mai multe ori prin oras ... si nu de fiecare data faceai asa ... te-am vazut de multe ori si mergeai super ok .. dar azi si inca odata .. nu stiu ce s-a intamplat cu tine ... nu mai lu'ai picioru' de pe acceleratie :lol:

26WRC 23-04-09 22:38

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261583)
Pai te-am vazut de mai multe ori prin oras ... si nu de fiecare data faceai asa ... te-am vazut de multe ori si mergeai super ok .. dar azi si inca odata .. nu stiu ce s-a intamplat cu tine ... nu mai lu'ai picioru' de pe acceleratie :lol:

stiu, vorbeam la tel si eram oleaca nervos nu ma pot concentra sa conduc frumos daca nu ma simt bine..cand is nervos schimb aiurea la peste 4000 nu dau prioritate trec pe rosu, depasesc fara sa am vizibiliatate.. nu des dar mi se intampla si realizez abia dupa.. ce era sa fac.



apropo pt baiatu cu Goolfu' BLB din crazy drivers care ma depasit pe cuza voda la ambitie intr'o seara, fratelo eram cu taicamiu' si sa tipat urat la mine ca altfel nu te lasam sa am depasesti:lol:asa oleaca la ambitie:lol:

scturoag 23-04-09 22:40

Re: Roman
 
ce golf ?!? ala verde ?!?

morpheusmaster 23-04-09 22:41

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2261625)
stiu, vorbeam la tel si eram oleaca nervos nu ma pot concentra sa conduc frumos daca nu ma simt bine..cand is nervos schimb aiurea la peste 4000 nu dau prioritate trec pe rosu, depasesc fara sa am vizibiliatate.. nu des dar mi se intampla si realizez abia dupa.. ce era sa fac.



apropo pt baiatu cu Goolfu' BLB din crazy drivers care ma depasit pe cuza voda la ambitie intr'o seara, fratelo eram cu taicamiu' si sa tipat urat la mine ca altfel nu te lasam sa am depasesti:lol:asa oleaca la ambitie:lol:

Goguleee ma faci de rusine!!! :)) taci acolo si dai cu bacu dai cu bacu!!!

26WRC 23-04-09 22:42

Re: Roman
 
golf 4 variant albastru, vine destul de rar prin roamn acum, e la faculate in iasi tipu'

scturoag 23-04-09 22:43

Re: Roman
 
golf variant ?!? ... tunarit ?

26WRC 23-04-09 22:48

Re: Roman
 
xenon, triple calare si muzica banuiesc

hai sa nu afcem messenger aici!! nu postez ca sa'mi maresc numarul de posturi

scturoag 23-04-09 23:03

Re: Roman
 
deetha .. nu .. intrebam si eu .. ca nu stiu golfu' ... app ... nici nu ai multe posturi :lol::lol::lol:

VaLeX 24-04-09 01:02

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2261634)
golf 4 variant albastru, vine destul de rar prin roamn acum, e la faculate in iasi tipu'

e de treaba baiatul , il cunosc :) are un desen pe capota , nu mai tin minte ce anume.. :D

Ali_ump 24-04-09 13:44

Re: Roman
 
Mai veniti cu poze .,..daca tot discutati...:)

VladM 24-04-09 13:53

Re: Roman
 
4 Attachment(s)
Am facut eu poze,Supra este cu nr. de Irlanda,culoare cameleon,e frumoasa tare. Pun pozele in jumatate de ora ca sunt la service,cand ajung acasa.
Edit: Am ajuns acasa. Si acum pozele.

FLAME 24-04-09 20:44

Re: Roman
 
frumoasa supra:D;)

26WRC 24-04-09 21:46

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2262975)
Am facut eu poze,Supra este cu nr. de Irlanda,culoare cameleon,e frumoasa tare. Pun pozele in jumatate de ora ca sunt la service,cand ajung acasa.
Edit: Am ajuns acasa. Si acum pozele.

Romanscanu' tot romascan... sa'mi dau palme cu picioru...."codita de rechin" pe SUPRA. What The FUCK???????????????????????


All times are GMT +2. The time now is 15:58.

- Copyright 2026 4Tuning