Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 16-05-09 14:00

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 2324040)
Pe langa Green Park!

Ce o fi cu el?

TuningBoy 16-05-09 14:45

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 2324040)
Pe langa Green Park!

Dacia face totul :lol:

ocaruntu 16-05-09 16:12

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
sunt sigur ca de fapt asta a pozat ... era in miscare probabil :)

slip 16-05-09 21:38

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
sorin.. baga poze cu Edi si corraptorul.. E o masina tare.. din toate punctele de vedere.. si e din Iasi.. :D







(nu e doar o masina portocalie..)

ZyZ 16-05-09 21:48

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
7 Attachment(s)
Hai sa-l ajut si eu pe Sorin...VW Corrado VR6 Turbo Syncro:

TuningBoy 16-05-09 22:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
10 Attachment(s)
Iaca si pozele, o sa urmeze mai multe, dupa sedinta foto:D [care trebuie stabilita]

limuzina 17-05-09 10:35

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Un Muastang alb cu 2 super blonde in el , din pacate blondele nu prea au iesit.

Sleepy_85 17-05-09 12:09

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 2326305)
Un Muastang alb cu 2 super blonde in el , din pacate blondele nu prea au iesit.

Poate daca erai mai mare ieseau si blondele oleak, stiu eu :lol:

Foarte misto pozele cu Corrado, mai ales prima...;)

NGKON 17-05-09 19:43

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
fain corado asta, mai ales poza langa ursulet si sciroco, un pic mai old school, trebuia sa faci o poza la toate 3 din fata:)

andrey_20052002 18-05-09 13:26

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
de 3 zile tot vad prin Iasi un Aston Martin DB9 nu a reusit sa il pozeze nimeni ?

D3m0N 18-05-09 19:03

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
a fost postat in paginile anterioare

costy_micro 24-05-09 21:13

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
8 Attachment(s)
zorro6299 ktalyn ma simt onorat sa va aud ca va place mercedesul:drunk::drunk: zorro6299 fara ponturi din astea:chainsaw::chainsaw: hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning:pistoles::pistoles:

crywolf 25-05-09 13:20

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Damn !!! unde le tii ascunse?
Aia verde nu mal asa sa dorm in noaptea asta :)

zorro6299 25-05-09 18:30

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
"zorro6299 fara ponturi din astea" by Costy Micro - :rolleyes2 ... ok..ok.. daca vrei sa le tii numai pentru tine......sa stii ca n-o sa-ti mearga :-P le gasim "noi"...si le facem si pozee :lol: mai bine obisnuiestete cu ideea 8) ....ce-i frumos..stii tu si lu D-zeu ii place....felicitari si pentru Trabi..faina combinatia negru+portocliu....cat despre Opel...nu-s fan,nu ma bag, dar seamana ametitor cu Ford Taunus..9 modelul antic desigur ) de Mercedes..nu i nevoie de comentarii..e super Ok....dar..I love VW .

P.S. Corrado de mai "sus" mi-a rupt inima in bucati vineri seara pe copou...criminal..no coment...9 tre" sa fii nebun sau putin prost sa nu-ti placa masinuta aia, pe bune ) ;)
P.P.S. Dar tot BMW-ul ...HPR...rosu ferrari..e cel mai ...'dulce" si la inima mea, de cand l-am vazut in Suceava la demonstratie...felicitari soferitei ;)

NGKON 25-05-09 21:44

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
"hai sa mai pun nishte poze cu ceva masini care au iesit din garaj de la EXCESS-tuning"

au iesit? vrem sa le vedem si noi, nu am vazut nici una pe strada:???:

P.S. Unde aveti magazinul? sau atelierul? pot fi vizitate?:D


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning