Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

CristiTL 15-01-10 08:37

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by magnifiqo (Post 2978159)
CristiTL....ti se pare o chestie de entertain ? Mie, sincer, chiar nu mi se pare deloc...

daaaaaaaaaaaaaa , dar tie ce iti pare a fi? drama?

CristiTL 15-01-10 08:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mag :-| avand in vedere ca nu se vorbeste mai nimic interesant si multa lume posteaza de dragul de a posta nu vad de ce nu te ar amuza discuta lor care este postata expre pentru a ne face sa radem. ca alt rost nu vad la discutia aia. fiecare cu parerea lui, poate sunt eu mai redus fata de altii si ma amuza, poate pe altii ii intristeaza si tot asa

SEJ 15-01-10 12:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mag... ai tras pe nas??? Nu vad rostul raspunsului tau pentru Cristi... esti pe langa subiect ca un atribut :-)

miliady 15-01-10 12:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
as vorbi in particular cu el daca mi-ar raspunde la telefon... ne stim... dar el raspunde numai cui vrea la telefon si pe mess...

asadar asta este singura cale de comunicare la care reactioneaza. :)

si eu ma amuz... am scris si mai sus ca daca ar fi raspuns la telefon ar fi fost mult mai usor....

ioana308 15-01-10 14:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pe de-o parte nu e frumos sa iti speli rufele in public da cand asta e singura solutie asta e.daca nu incercai sa iei legatura cu el prin telefon era urat sa discuti direct aici.da cum ai incercat si nu ai obtinut nici un rezultat:rolleyes2 ..cu ocazia asta ne mai amuzam si noi:twisted:

miliady 15-01-10 19:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu am avut de ales :)

am incercat.. tot incercat... de vreo 2 luni asa tot incerc..

CristiTL 15-01-10 22:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
deci toata lumea se amuza numai Mag nu :-|

Eugen_TL 15-01-10 22:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pe el nici daca il gadili nu se amuza...
In schimb ne amuzam noi cand pune intrebari de genu " imi apare o palnie?! ce o fi oare?! " :))

magnifiqo 16-01-10 02:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ha ha ha ....m-am amuzat si eu

mikafly 16-01-10 07:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Hai sa ne amuzam in continuare........deci.....ramasesem la partea cu biela......cu neraspunsul la telefon...si pe mess......la milion......deja e text de manea.........behehehehe!!!!!

KAB 16-01-10 20:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 2982069)
Hai sa ne amuzam in continuare........deci.....ramasesem la partea cu biela......cu neraspunsul la telefon...si pe mess......la milion......deja e text de manea.........behehehehe!!!!!

Foarte tare... si ca sa continuam amuzamentul https://www.youtube.com/watch?v=hIjWoq9TMdo "Nu raspunzi la sms, eu iti scriu atat de dessss..." Fara numar! Va pup din inima :D

Ene'Andrei 23-01-10 20:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
salut baieti, hai ca ies eu cu o intrebare capcana...

5 supercar-uri de marci diferite...

Audi R8, un Ferrari F430, un Lamborghini Gallardo LP-560, un Maserati Gran Turismo si un Mercedes Mclaren SLR Coupe. Cine castiga cursa de drag?

Eugen_TL 23-01-10 20:46

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
SLR, ultimul find maserati. R8 slab fata de lambo ferrari si slr

Ene'Andrei 23-01-10 20:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
uite aici castigatorul... :D

http://www.4tuning.tv/WPzTL4sg5cx/Dr...ercar_uri.html

|Gyo| 23-01-10 20:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
SLR ... ce masina :oops: defapt asta e OZN :shock::lol: tare drag race-ul ... m-as multumi si cu maserati-ul :D:D:D chiar daca era ultimu :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning