Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 MEETING 2012?! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/301999-e36-meeting-2012-a.html)

Lulaa 20-08-12 12:11

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Lula, fratele meu oltean, imi pare bine ca te-am cunoscut face2face, iar faza cu gretarul si vinul trebuie remediata.


si mie imi pare bine ca ne-am intalnit face to face iar faza cu gratarul si vinul nu o sa ramana asa..ori vin eu la tine ori tu la mine :D..ma bucur ca ai ajuns cu bine

luci4n_vl 20-08-12 12:21

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 5144503)
SOB - mai lasa frate apa aia , ca nu am putut dormii :D:D:D Felicitari pentru premiu; il meritai !!!

:

aaoleeeuuu vecineeeee mai terorizat toata noaptea cu apa vecine vecine :)))) app,"sa dai si tu mai incet TV`ul noaptea" =)))))

Budry RWD 20-08-12 15:03

Re: E36 MEETING 2012?!
 
intalnirea a fost una reusita dupa parerea mea.. felicitari organizatorilor
https://www.youtube.com/watch?v=sWboUlTmL5M

Nosfer 20-08-12 16:22

Re: E36 MEETING 2012?!
 
pozele de la meet de pe camera mea: http://dl.transfer.ro/e36_2012-trans...aug-34ec0c.rar

motzu 20-08-12 16:52

Re: E36 MEETING 2012?!
 
https://www.youtube.com/watch?v=XA2mCGoZjfI&fmt=37
urmeaza sa pun pozele diseara

Alex1187 20-08-12 16:53

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Felicitari organizatorilor!
Multumim Rzt pt cupe si diplome. Un gest f frumos.
Totul a iesit bine si sper ca la anul sa fie mai frumos si sa vina mai multe masini.

Pana una alta...hai mai multe poze :D

luci4n_vl 20-08-12 17:35

Re: E36 MEETING 2012?!
 
pozele facute de mn le gasiti aici: https://www.facebook.com/media/set/?s...4514969&type=1

jipianu 20-08-12 18:19

Re: E36 MEETING 2012?!
 
3 Attachment(s)
in primul rand tin sa te felicit pentru modul in care arata masina.

Iar acum sa iti dau si cateva poze.
trebuie sa mai caut ca stiu sigur ca mai am cu masina ta, dar o sa ti le postez aici

69_HAI 20-08-12 19:26

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by luci4n_vl (Post 5143846)
sa spart un cot de plastic la motor,si a ramas prin BV,noi am sesizat ca nu mai este si am hotarat sa ne intoarcem dupa el,iar cu putina inventie de a mea si a lui sharky l`am ajutat sa ajunga la darste,acolo am vb cu dany sa`l rezolve,si sa rezolvat.......oricum este un baiat de nota 10+ 69_HAI

Multumesc si scuze ca nu esti mentionat mai sus dar credeam ca sti ca iti multumesc si iti raman dator ;)

motzu 20-08-12 21:24

Re: E36 MEETING 2012?!
 
http://dl.transfer.ro/meeting_1-tran...aug-828a36.rar

21UKS 20-08-12 22:14

Re: E36 MEETING 2012?!
 
...eu am ajuns la spartul targului, asa ca nu am nimic de obiectat.....:lol:...din ce vad pe aici cred ca a iesit bine intalnirea de sambata ziua....cat despre seara, eu personal am vorbit cu cateva persoane pe care le stiam mai bine de pe forum, restul mi-era oarecum aiurea sa ma duc sa ma bag in seama pe la fiecare casuta sau grup:D......poate daca era "organizat" un gratar general era usor de integrat ptr astia intarziati ca mine:D

una peste alta ma bucur ca am ajuns si am vazut o parte din masinile ce le stiam de pe forum si, ca am si vorbit cu cativa din baieti.....la anu' vin primul sa fiu de fata la spectacol.....;)

kinezool 20-08-12 23:30

Re: E36 MEETING 2012?!
 
9 Attachment(s)
Luati si de la mine o arhiva cu poze... in speranta ca am surprins majoritatea momentelor importante.

POZE

Multumesc si eu celor care si-au dat silinta pt acest meeting, a fost bine si foarte bine. O singura idee pt intalnirile ce nu vor intarzia sa fie pe viitor, sa se schiteze un program de desfasurare, deoarece imi pare foarte rau ca am ratat coloana prin Brasov. Eram pe urcarea spre Poiana asteptand sa fac poze la toata coloana... Totodata, permanent erau care veneau si plecau, care au ratat premierea, care au ratat burn-urile, plimbarea... etc. Numai vorbe de bine si pentru toti participantii, am vazut ca sunt adevarati pasionati, nu doar posesori.

Cateva poze asa de teaser... restul sunt in link-ul de sus!

Lulaa 20-08-12 23:31

Re: E36 MEETING 2012?!
 
Quote:

Originally Posted by 21UKS (Post 5145424)
...eu am ajuns la spartul targului, asa ca nu am nimic de obiectat.....:lol:...din ce vad pe aici cred ca a iesit bine intalnirea de sambata ziua....cat despre seara, eu personal am vorbit cu cateva persoane pe care le stiam mai bine de pe forum, restul mi-era oarecum aiurea sa ma duc sa ma bag in seama pe la fiecare casuta sau grup:D......poate daca era "organizat" un gratar general era usor de integrat ptr astia intarziati ca mine:D

una peste alta ma bucur ca am ajuns si am vazut o parte din masinile ce le stiam de pe forum si, ca am si vorbit cu cativa din baieti.....la anu' vin primul sa fiu de fata la spectacol.....;)

te-am vazut seara si a doua zii foarte frumos bmw

BMnWA 21-08-12 02:30

Re: E36 MEETING 2012?!
 
8 Attachment(s)
Va rog nu mai bagati de vina pentru ca a fost cat se poate de super si misto si tot ce vrei,ne-am adunat o gramada de masini din toate colturile tarii,au fost masini de calitate,oameni de caracter,atmosfera de meeting,e drept au lipsit femeile plinde de spuma intinse pe pisici :)) dar pentru asta nu dau vina pe nimeni :) bravo,parerea mea e ca nu are rost sa critice nimeni organizarea etc pentru ca la fel si anul trecut au fost nemultumiti ca si anul asta dar pentru aia tot sunt oameni care apreciaza si nu regreta ca au venit. Atata timp cat nimeni nu a platit si totul s-a facut pe cheltuiala organizatorilor nu are nimeni dreptul sa bage de vina,fortat nu a venit nimeni a fost alegerea fiecaruia. Din partea mea puteam sta pe un camp fara vegetatie atata timp cat eram aproape 100 de pisici si foarte multi fanatici.. Dimineata as pleca iara la Brasov daca ar fi sa repet excursia. Ma bucur ca m-am revazut cu toti 'forumistii' :twisted:

ady0scorpion 21-08-12 04:24

Re: E36 MEETING 2012?!
 
47 Attachment(s)
cateva poze si de la mine ...


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning