![]() |
Re: E36 MEETING 2012?!
Lula, fratele meu oltean, imi pare bine ca te-am cunoscut face2face, iar faza cu gretarul si vinul trebuie remediata.
si mie imi pare bine ca ne-am intalnit face to face iar faza cu gratarul si vinul nu o sa ramana asa..ori vin eu la tine ori tu la mine :D..ma bucur ca ai ajuns cu bine |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
intalnirea a fost una reusita dupa parerea mea.. felicitari organizatorilor
https://www.youtube.com/watch?v=sWboUlTmL5M |
Re: E36 MEETING 2012?!
pozele de la meet de pe camera mea: http://dl.transfer.ro/e36_2012-trans...aug-34ec0c.rar
|
Re: E36 MEETING 2012?!
https://www.youtube.com/watch?v=XA2mCGoZjfI&fmt=37
urmeaza sa pun pozele diseara |
Re: E36 MEETING 2012?!
Felicitari organizatorilor!
Multumim Rzt pt cupe si diplome. Un gest f frumos. Totul a iesit bine si sper ca la anul sa fie mai frumos si sa vina mai multe masini. Pana una alta...hai mai multe poze :D |
Re: E36 MEETING 2012?!
pozele facute de mn le gasiti aici: https://www.facebook.com/media/set/?s...4514969&type=1
|
Re: E36 MEETING 2012?!
3 Attachment(s)
in primul rand tin sa te felicit pentru modul in care arata masina.
Iar acum sa iti dau si cateva poze. trebuie sa mai caut ca stiu sigur ca mai am cu masina ta, dar o sa ti le postez aici |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
|
Re: E36 MEETING 2012?!
...eu am ajuns la spartul targului, asa ca nu am nimic de obiectat.....:lol:...din ce vad pe aici cred ca a iesit bine intalnirea de sambata ziua....cat despre seara, eu personal am vorbit cu cateva persoane pe care le stiam mai bine de pe forum, restul mi-era oarecum aiurea sa ma duc sa ma bag in seama pe la fiecare casuta sau grup:D......poate daca era "organizat" un gratar general era usor de integrat ptr astia intarziati ca mine:D
una peste alta ma bucur ca am ajuns si am vazut o parte din masinile ce le stiam de pe forum si, ca am si vorbit cu cativa din baieti.....la anu' vin primul sa fiu de fata la spectacol.....;) |
Re: E36 MEETING 2012?!
9 Attachment(s)
Luati si de la mine o arhiva cu poze... in speranta ca am surprins majoritatea momentelor importante.
POZE Multumesc si eu celor care si-au dat silinta pt acest meeting, a fost bine si foarte bine. O singura idee pt intalnirile ce nu vor intarzia sa fie pe viitor, sa se schiteze un program de desfasurare, deoarece imi pare foarte rau ca am ratat coloana prin Brasov. Eram pe urcarea spre Poiana asteptand sa fac poze la toata coloana... Totodata, permanent erau care veneau si plecau, care au ratat premierea, care au ratat burn-urile, plimbarea... etc. Numai vorbe de bine si pentru toti participantii, am vazut ca sunt adevarati pasionati, nu doar posesori. Cateva poze asa de teaser... restul sunt in link-ul de sus! |
Re: E36 MEETING 2012?!
Quote:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
8 Attachment(s)
Va rog nu mai bagati de vina pentru ca a fost cat se poate de super si misto si tot ce vrei,ne-am adunat o gramada de masini din toate colturile tarii,au fost masini de calitate,oameni de caracter,atmosfera de meeting,e drept au lipsit femeile plinde de spuma intinse pe pisici :)) dar pentru asta nu dau vina pe nimeni :) bravo,parerea mea e ca nu are rost sa critice nimeni organizarea etc pentru ca la fel si anul trecut au fost nemultumiti ca si anul asta dar pentru aia tot sunt oameni care apreciaza si nu regreta ca au venit. Atata timp cat nimeni nu a platit si totul s-a facut pe cheltuiala organizatorilor nu are nimeni dreptul sa bage de vina,fortat nu a venit nimeni a fost alegerea fiecaruia. Din partea mea puteam sta pe un camp fara vegetatie atata timp cat eram aproape 100 de pisici si foarte multi fanatici.. Dimineata as pleca iara la Brasov daca ar fi sa repet excursia. Ma bucur ca m-am revazut cu toti 'forumistii' :twisted:
|
Re: E36 MEETING 2012?!
47 Attachment(s)
cateva poze si de la mine ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning