Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

killer23 03-11-11 17:53

Re: Masina Mea Virtuala
 
Daca doresti mergem mai multi ar fi mai distractiv...;)

Cosmin-SNR 03-11-11 18:10

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4688650)
killer230-Mergem Mergem...Dar eu Merg cu SS...:lol::lol:

Cosmin-SNR-Bine ai Venit....Unde la-i gasit?:D.....Daca te Hotaresti sa-l Vinzi ma anunti:D

UserName615-Ii sade bine la Pisica;);)

Cosmin-SNR-Ai dat spritz-Chit asa?..Fara sa o dezmembrezi?...Esti bun ma:))

Mrs123-Felicitari Pentru achizitie

CITITI REGURILE VA ROG FRUMOS>>Am vazut la uni..azi iau masina si peste o zii deja se apuca de ea...la uni deja e gata:)))....VA rog ..citi regurile

La Urs A venit surpriza..Motor v6 Stock (defect)....650E


Multumesc, pai la masina am desfacut geamurile, stopuri, faruri, bari. si am izolat frumos pe unde au mai fost unele lucruri ce nu puteau date jos, si am zis sa o fac toata nu pe bucati...

Pai ma gandeam sa o vand, vorbim pe P.M, vreau sa imi iau o DACIA Sport8)

Cosmin-SNR 03-11-11 19:40

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 4688929)
Multumesc, pai la masina am desfacut geamurile, stopuri, faruri, bari. si am izolat frumos pe unde au mai fost unele lucruri ce nu puteau date jos, si am zis sa o fac toata nu pe bucati...

Pai ma gandeam sa o vand, vorbim pe P.M, vreau sa imi iau o DACIA Sport8)

ON: Masina s-a vandut lui Radu, R.Equonix, pe 500 e ca suntem prieteni si mai avem nevoie unul de altul.


LE: Venind de la R.Equonix am dat peste un om care avea un Renault 12 din 1972 avariat grav in partea frontala + lateral dreapta si putin spatele, era cu el pe platforma si se pregatea sa plece la remat... l-am intrebat daca ii pot oferii 200 euro si 1 sticla de whisky , si a fost de acord, am batut palma si mi-a adus masina la garaj...o sa incep sa ma apuc de demontat diverse si sa incerc sa indrept caroseria... Masina are suspensii sport, ceea ce e bine pentru mine(sunt intregi) si scaune SPARCO cu centuri in 4 puncte de prindere. Poze.. maine ma apuc de demontat pentru ca in seara asta sunt rupt de oboseala..:rolleyes2 Am petrecut cu Radu si ne-a cam luat de ochi :lol:

BOGDAN_UWW 03-11-11 19:54

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 4689222)
ON: Masina s-a vandut lui Radu, R.Equonix, pe 500 e ca suntem prieteni si mai avem nevoie unul de altul.


LE: Venind de la R.Equonix am dat peste un om care avea un Renault 12 din 1972 avariat grav in partea frontala + lateral dreapta si putin spatele, era cu el pe platforma si se pregatea sa plece la remat... l-am intrebat daca ii pot oferii 200 euro si 1 sticla de whisky , si a fost de acord, am batut palma si mi-a adus masina la garaj...o sa incep sa ma apuc de demontat diverse si sa incerc sa indrept caroseria... Masina are suspensii sport, ceea ce e bine pentru mine(sunt intregi) si scaune SPARCO cu centuri in 4 puncte de prindere. Poze.. maine ma apuc de demontat pentru ca in seara asta sunt rupt de oboseala..:rolleyes2 Am petrecut cu Radu si ne-a cam luat de ochi :lol:



bafta cu masina cosmine...ai de schimbat tot botu...


nu am mai postat de mult pe aici..am facut golful cum mi-a placut....azi am avut oferta din partea unui neamt...am facut schimb :D mi-a dat un golf 3 si 500 euro diferenta pe golful meu....

planuri de viitor:

capota bad boy look
suspensie sport
modificari la motor

quick_silver2 03-11-11 20:23

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by BOGDAN_UWW (Post 4689249)
bafta cu masina cosmine...ai de schimbat tot botu...


nu am mai postat de mult pe aici..am facut golful cum mi-a placut....azi am avut oferta din partea unui neamt...am facut schimb :D mi-a dat un golf 3 si 500 euro diferenta pe golful meu....

planuri de viitor:

capota bad boy look
suspensie sport
modificari la motor

Nu te-am vazut pe la garaj demult, pe unde umblii ? :lol:

UserName615 04-11-11 12:52

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Am Un Vis Implinit8)
Am Dat Un BMW E30 Din Garaj Si Pisicu' + 4000E.
Dar Merita

R.Equinox 04-11-11 12:54

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4689311)
Nu te-am vazut pe la garaj demult, pe unde umblii ? :lol:

E si tu acum...Pe la C***E :))).....Felicitari pentru achizite..si Cosmin ai de reparat :))

SS Pe care lam primit o sa-i repar motoru ii montez ce-i mai trebuie apoi il vand/schimb

killer23 04-11-11 14:24

Re: Masina Mea Virtuala
 
7 Attachment(s)
Azi cand iesi din curte ma duc sa inchid garajul si ma sui in masina cand ma trezesc cu una ca mia umplut ,,Fundu,,de fiare :cry::cry:....M-a facut zob in spate....4 ore mi-a luat sa le dau jos si diseara imi vin piese: haion,stopuri,bara....

Ps:Am gasit pe la dezmembrari un Mustang din 68....Toate piesele sunt bune pe ea inafara de rugina care are peste tot....:???: Astept pareri

grc 04-11-11 14:36

Re: Masina Mea Virtuala
 
6 Attachment(s)
Sal am revenit cu Laguna modificata total exterior interior
Am reusit sa fac rost de piese destul de ieftine pt ca le'am comandat cam pe toate de o data si mi'au facut ceva reducere aia de acolo
Sa incepem:
In primul rand un bodykit care m'a dus peste 1500$
-apoi o capota 500lei
-un eleron in spate 200lei
-faruri fata 200 lei bucata
-jenti BBS RR pe 19 110$ bucata
-discuri de frana Brembo 355mm 50$ bucata
-un interior sparco 300$
-volan momo 300lei
-niste boxe si un subwoofer destul de mare 800lei
Pana acum cam atat.Azi am pus comanda de niste piese pt motor sper ca pana luni sa ajunga
Si daca poate sa ma ajute cineva cu un motor mai mare si niste stopuri pe spate mai frumoase raman dator cu o bere:)

grc 04-11-11 14:39

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4690938)
Azi cand iesi din curte ma duc sa inchid garajul si ma sui in masina cand ma trezesc cu una ca mia umplut ,,Fundu,,de fiare :cry::cry:....M-a facut zob in spate....4 ore mi-a luat sa le dau jos si diseara imi vin piese: haion,stopuri,bara....

Ps:Am gasit pe la dezmembrari un Mustang din 68....Toate piesele sunt bune pe ea inafara de rugina care are peste tot....:???: Astept pareri

Pacat de Logan si frumos rau mustangu.
Mai bn te'ai pune pe mustang

R.Equinox 04-11-11 15:00

Re: Masina Mea Virtuala
 
5 Attachment(s)
killer23-Masina aia e BLESTEMATA:))....Naspa ca ai patit...O faci pe Asigurare nu?

grc-Fara supararea dar Fa la naiba masinil mai incet...Ca in realitate vorba vine...


Azi am Schimbat Consumabile, Ulei,Ulei din cutie, si a sosit Volanul Momo Pe care il asteptam de 2 sapt:))

Total-300E

killer23 04-11-11 15:33

Re: Masina Mea Virtuala
 
R.Equinox mi-a dat aia sigurarea ei si peste 2 ore o scot de la indreptat :???:


Ce zici de mustang??? din 68?

R.Equinox 04-11-11 15:48

Re: Masina Mea Virtuala
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4691071)
R.Equinox mi-a dat aia sigurarea ei si peste 2 ore o scot de la indreptat :???:


Ce zici de mustang??? din 68?

Arata Binisor Pentru Varsta ei

BBS lui Kryp au ajuns la mine 650$(na vrut sa lese nici macar 1$)

KrYpToN 04-11-11 16:28

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
da maa n-am lasat pentru ca sunt rare :D si mai sunt si pe 17"

Update bmw e36 am vopsit barile totu cu albastru :D si am cumparat niste jante de la radu :D ala cu mustang rosu Jante de bmw m3 e46:X provizorii o sa le vand in curand si pe astea ca astept noile jante :D or sa fie surpriza

killer23 04-11-11 18:06

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Am scos loganu acum 1 ora.Am luat-o de la indreptat si am montat stopurile si hayonu.......

Am cumparat Mustangu din 68.....

Ps: Fac cinste....Am incins deja grataru hai veniti la mine ca ud masina :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning