![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Spoilerul daca nu vrei sa il repari si vrei sa il arunci poti sa mi-l dai mie :D sa vad dac pot sa fac ceva cu el .Fac cinste .;)
Si in legatura cu toba eu as zice sa faci ceva in stil japonez , adica pe partea dreapta .Si sa pui decat un final nu amandoua una langa alta .Imi plac modificarile care se observa din a doua privire . |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
7 Attachment(s)
Si am inceput munca la huy pe 2012,astazi am lucrat umpic la evacuare,datorita faptului ca aseara sa intampalt o extorsiune a unui rateu , mi sa spart toba de mijloc,asa ca astazi am schimbat si am teava,se aude foarte tare acum trebuie si ultima toba s-o schimb ,atasez ceva pzoe din timpu lucrari si un filmulet.
https://www.youtube.com/watch?v=SLolv...ature=youtu.be |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
mi se pare mie s-au a fost sudata in electric?:-?....oricum se aude marfa!!!si eu am facut acelasi lucru doar ca am taiat intermediara si an sudat teava de colo-colo.....iar apoi am acoperito...deci intermediara a ramas de forma sa nu am probleme cu caschetarii:D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
arata bine masina ta : ) in poza asta aveai taiat din amortizor? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1324715808
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
Credca o sa umblu dinou la aripi...pe spate voi umbla sigur dinou pt ca ,am de gand sa o cobor mult mai jos |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
multumesc pentru raspuns! spor la treaba in continuare! o sugestie.. niste ATS CUP sunt de parere ca ar aranja-o !
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
Quote:
Astazi am puso la punct cu motoru , pentru buna fuctionare pe timp de iarna si de luni in colo cand imi iau permisu de la pol incep sa umblu dinou cu ea la vedere :lol::lol::lol::lol: o poza de sezon |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
ce ai lucrat de ti-a ajuns permisu pe mana domnilor de la politie ? :)
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
3 Attachment(s)
Am avut si eu oz-uri lafel pe fosta Corsa si pot sa spun ca sunt destul de grele ... sunt replica dupa Alpina ... ... Sa le folosesti cu placere dale o culoare frumoasa :) Bafta in continuare cu ce iti propui ...
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
As avea si eu o intrebare.Buza din fata de la ce masina e?
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:59. |
- Copyright 2026 4Tuning