![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Felicitarile mele pentru mentalitatea asta ... De masina nu mai zic nimic ... :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
ii foarte naspa:shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
daflyer_oradea .. ne vedem pe trans :D
VaLeX... mai mult prieteni .. si dupaia pasionati... 8) cauciucurixxl..... mersi ba roby .. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
imi cer scuze... am uitat reclamaaaaaaaaaaaa.... :lol:
oricum nu mai are nevoie de nici o prezentare... |
Re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
ms bossuuu;)
am mesterit putin si azi ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Super tare lucrarea!
Pacat ca avem o tara mizerabila - plina de nisip si pietricele pe drumuri ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
cryssTM .. asa incet incet ... mai oglinziile alea sa vina... :???:
squid .. mersi frumos.. nici ca'n germania n'ar fi fost ok... unde era stresu' ? :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Era chiar aiurea sa speli masina si sa stea curata 2 sapt...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hooooo atentuleeee...!! :lol:
azi e ziua de deratizare... |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
a venit baby acasa ... :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Fratele meu dintr-o alta mama, mai stam mult după oglinzile alea???
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Timisoara e FORTA!:lol:
Cel mai tare E46 Cabrio din RO . |
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumos ..dar ii lipseste ceva nu? :), hai cu oglinzile alea :p.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
BRAVO ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ai gasit oglinzi OEM ?:shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning