Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

VaLeX 07-07-11 08:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4448594)
Cateva poze ratacite....
toata treaba se face in echipa;)
cand e vb de masina lui Caius toti sunt(em) ca o familie:hug: ....toata lumea pune mana, nimeni nu sta degeaba :workout:

Asta inseamna in primul rand pasionati , cat si prieteni !
Felicitarile mele pentru mentalitatea asta ...

De masina nu mai zic nimic ... :)

cauciucurixxl 07-07-11 12:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ii foarte naspa:shock:

Caius TM 08-07-11 09:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
daflyer_oradea .. ne vedem pe trans :D

VaLeX... mai mult prieteni .. si dupaia pasionati... 8)

cauciucurixxl..... mersi ba roby .. :lol:

Caius TM 08-07-11 23:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
imi cer scuze... am uitat reclamaaaaaaaaaaaa.... :lol:
oricum nu mai are nevoie de nici o prezentare...

cryssTM 09-07-11 00:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
ms bossuuu;)
am mesterit putin si azi ...

squid 09-07-11 06:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Super tare lucrarea!

Pacat ca avem o tara mizerabila - plina de nisip si pietricele pe drumuri ...

Caius TM 09-07-11 07:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cryssTM .. asa incet incet ... mai oglinziile alea sa vina... :???:

squid .. mersi frumos..
nici ca'n germania n'ar fi fost ok... unde era stresu' ? :lol:

quze 09-07-11 08:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Era chiar aiurea sa speli masina si sa stea curata 2 sapt...

Caius TM 09-07-11 09:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hooooo atentuleeee...!! :lol:
azi e ziua de deratizare...

Caius TM 09-07-11 19:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
a venit baby acasa ... :D

adi_balan83 09-07-11 20:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Fratele meu dintr-o alta mama, mai stam mult după oglinzile alea???

DariusAlexandru 09-07-11 22:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Timisoara e FORTA!:lol:

Cel mai tare E46 Cabrio din RO .

dani3lll 09-07-11 22:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumos ..dar ii lipseste ceva nu? :), hai cu oglinzile alea :p.

Guwy 09-07-11 23:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4454257)
a venit baby acasa ... :D

Frumos , frumos , frumos ... felicitari pentru felul in care a iesit masina asta ( si celelalte ) dar asta pune capac la toate .
BRAVO !

SAX1987 10-07-11 01:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai gasit oglinzi OEM ?:shock:


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning