Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

alexutzu 29-12-04 23:44

RENAULT

Bogdan_16v 30-12-04 11:54

Nu e 30, dar esti extrem de aproape... E de fapt 20, luam raspunsul in considerare...xxdadixx, baga poza!

xxdadixx 30-12-04 13:55

1 Attachment(s)
Masini ca asta sunt 2 in HD. Nu preparate da oricum va datzi voi seama!

alexutzu 30-12-04 14:00

zici ca e OPEL MANTA, dar nu cred

R-NOS15 30-12-04 22:01

xxdadixx da-ne ceva indicii: marca si modelu :D :D :D
just kiddin'

da un indiciu ceva.... :) 10x

xxdadixx 30-12-04 23:02

1 Attachment(s)
Uite inca o poza!

Øvi 30-12-04 23:11

Ford Taurus cumva ?

xxdadixx 30-12-04 23:19

Esti aproape. Nu e ford dar se invarte prin sport-ul ala!

alexutzu 31-12-04 10:38

CHEVROLET

xxdadixx 31-12-04 10:47

de care??

alexutzu 31-12-04 11:56

nu mai tin minte exact, e ala mai vechi de la NASCAR mi se pare

xxdadixx 31-12-04 15:13

Cavalier. Baga poza

alexutzu 31-12-04 15:36

1 Attachment(s)
hai ca asta este super simpla! este stock iar in afara de embleme nu am sters nimic

deci nu o sa fie nevoie sa mai pun poza originala dupa ce ghiceste 1 !

EvLSant0S 31-12-04 17:39

GMC - Chevrolet .. ?

alexutzu 31-12-04 17:48

una din alea 2, zi care si ce model


All times are GMT +2. The time now is 06:32.

- Copyright 2026 4Tuning