![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Adresa: panica.idle.ro
Sloturi: 20 Tip: Non-Stop Mod: Deathrun cu Knife-Mode Tara: RO Altele:Radio [ZU+OneFM] __________________________________ Dam admine pe playeri GoGoGo |
Re: Counter Strike 1.6
Incercati comunitatea gamers : cs.gamers.ro - clasic
gg.gamers.ro - gungame dm.gamers.ro - deathmach war.gamers.ro - war3ft Pentru alte detalii => www.gamers.ro |
Re: Counter Strike 1.6
Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.
Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli. |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Incearca cs.mnx.ro sau respawn.mnx.ro... sau intra pe forum si vezi: ww.mnx.ro/forum :D |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
E vina mea ca nu aveam altceva in frigider, sau nu mancam alteva in momentu ala? Nu inteleg ce importanta are intrebarea ta. Nu am zis-o sa ma dau mare(stai linistit) am zis-o sa se inteleaga ca aveam ocupate ambele meini deci nu aveam cum sa joc, ca altfel cand manc un senvis il tin intr-o mana si misc din sageti. Oricum simt ca vrei sa imi dai cu ceva peste nas deci te ascult.
PS. La 16 ani parca aveam mai mult respect fata de oameni mai mari decat mine(mai ales pe forum, persoane pe care nu le cunosti). L.E. Raspunde pe privat sa nu fim offtopic, cum suntem deja. Si inca o intrebare , asa ai facut tu 870 posturi ?(total offtopic?) |
Re: Counter Strike 1.6
Poate ai luat gag de la server , are mici scăpări că lucrăm la el şi chiar dacă nu înjuri/jigneşti etc ....îţi poţi lua gag de la alte cuvinte ...iar dacă ţi-au fost făcute poze ( 5 minute cât durează ) nu este o aşa mare pierdere de timp , sau chiar m-ai puţin poţi face o cerere de unban :)
Când eşti afk şi iei ban , ban-ul durează 10 minute ( aşa ca fapt divers ) nu 3 ore cât ai băgat tu acolo :) Nu este comandă de " destroy " ci doar de ban sau codat :) Hf pe alte servere dacă ţi-e lene , eu una nu-ţi duc lipsa :) |
Re: Counter Strike 1.6
Pe baza cunostintelor acumulate timp de 6 luni in domeniul gaming-ului,echipa noastra a pus bazele unui nou proiect, numit gLand. Fondata in Decembrie 2009,comunitatea gLand, isi propune promovarea gaming-ului si a spiritului sporturilor electronice intr-un mod profesionist.
gLand Va pune la dispozitie urmatoarele servere: Counter-Strike 1.6: 1. AGL.gLand.Ro IP: 89.44.246.179:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop 2. CSDM2.gland.Ro IP: 77.36.66.66:27015 | Mod: CSDM+FFA+Pistol Only | Tip: Non.Stop 3. Dr.gLand.Ro IP: 80.96.216.93:27015 | Mod: Deathrun | Tip: Non.Stop 4. Pub.gLand.Ro IP: 93.119.26.149:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop 5. War.gLand.Ro IP: 193.84.64.237:27015 | Mod: War | Tip: Non.Stop GTA Servers: SA:MP RolePlay IP: 89.35.18.11:7777 | Mod: RolePlay | Tip: Non.Stop TeamSpeak: TeamSpeak.gLand.Ro:9987 Daca vrei sa fi mai aproape de noi inregistreazate pe forumul nostru: www.gLand.Ro |
Re: Counter Strike 1.6
Stie cineva vre-un counter cu o rezolutie foarte mare gen 1300x.... la 840 nu mi se vede pe tot ecranul... :(
|
Re: Counter Strike 1.6
Cea mai buna alegere e sa iti cumperi un steam , nu exista counter strike mai bun ca acela :)) ... si dupa ce iti achizitionezi steam`ul ma anunti si te tin pe langa mine la mixuri si cu ocazia asta nu mai joci pe publice si ai sa vezi si frumusetea cs`ului :)
|
Re: Counter Strike 1.6
Salut. Intampin o problema in joc: sunt dat la o parte de ceilalti playeri in sensul ca ei parca au greutate, iar eu nu. Daca, de exemplu, merg umar la umar cu un alt player, eu fiind pe partea stanga, cu aceeasi viteza si acesta doreste sa treaca spre stanga, sunt dat la o parte, impins, blocat. Nu pot opune rezistenta absolut deloc. Sunt impins dintr-o parte in alta. Sau ma indrept catre o scara si merg umar la umar cu un alt player. Intotdeauna acel player imi ia fata prin a ma impinge din fata scarii. Exista vreo setare care sa rezolve chestia asta ? Eu ma joc ZM de fel, dar tin minte ca mi se intampla si in modul normal de joc.
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Si unde gasesc steam?:)) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:52. |
- Copyright 2026 4Tuning