Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

sessioN 07-04-11 21:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 4235154)
Dacă nu ştii de ce ai primit ban faci cerere de unban şi o să apară acolo motivul banului ( în cazul în care nu ai dovezi ) , mă repet ...nu reclamaţie ci cerere de unban . Afacerile se fac în birou nu în intersecţii ( sau poate aşa ai fost tu învăţat ) dar la 17 anişori cuvântul ( afacere , este unul mare pentru tine ) aşa că nu mai continui cu această conversaţie ..

Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen :)

Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există !

Public Pwnz ... nu pot intelege .. ia ban pt. o nimica . Si inca dai lecti =)) dute tare.

andreye30 08-04-11 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: panica.idle.ro
Sloturi: 20
Tip: Non-Stop
Mod: Deathrun cu Knife-Mode
Tara: RO
Altele:Radio [ZU+OneFM]
__________________________________

Dam admine pe playeri GoGoGo

r3sp3cT 08-04-11 20:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Incercati comunitatea gamers : cs.gamers.ro - clasic
gg.gamers.ro - gungame
dm.gamers.ro - deathmach
war.gamers.ro - war3ft

Pentru alte detalii => www.gamers.ro

sony_cristi 11-04-11 21:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Cs 1.6 clasic: royal.tni.ro
Gun Game: gg.tni.ro

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

RDss 17-04-11 20:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sony_cristi (Post 4247093)

Slabe :rolleyes2

roberTDH 26-04-11 15:46

Re: Counter Strike 1.6
 
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Andreynyo 26-04-11 16:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roberTDH (Post 4282936)
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Stai linistit, nu numai tu ai o parere proasta...
Incearca cs.mnx.ro sau respawn.mnx.ro... sau intra pe forum si vezi: ww.mnx.ro/forum :D

_Cox_ 26-04-11 17:42

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roberTDH (Post 4282936)
PCP-u mi-a lasat un gust amar, am 3 bannuri primu parca (auto-ban sau la fel ca al 3 lea), al doilea ca mancam un iaurt si nu puteam sa joc am fost afk maxim 1 runda am primit bann( in fine aici a fost vina mea nu comentez, dar nu bann 3h sau cat am avut) si acuma a 3-a oara, mi-a facut poze, mi-a dat gag, dupaia mia cerut idu, GENIAL nu ? cum sa dau id-u cu gag? si dupaia bann(destroy sa se simta bine adminu, nu ?) acum fa din nou cerere, stai si freaca timpu in loc sa joci. Parere personala foarte proasta.


Ziceti si voi niste servere pe care merita sa joci, nu abureli.

Chiar trebuia sa specifici ca mancai iaurt?:shock::shock::shock:

roberTDH 26-04-11 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
E vina mea ca nu aveam altceva in frigider, sau nu mancam alteva in momentu ala? Nu inteleg ce importanta are intrebarea ta. Nu am zis-o sa ma dau mare(stai linistit) am zis-o sa se inteleaga ca aveam ocupate ambele meini deci nu aveam cum sa joc, ca altfel cand manc un senvis il tin intr-o mana si misc din sageti. Oricum simt ca vrei sa imi dai cu ceva peste nas deci te ascult.

PS. La 16 ani parca aveam mai mult respect fata de oameni mai mari decat mine(mai ales pe forum, persoane pe care nu le cunosti).

L.E. Raspunde pe privat sa nu fim offtopic, cum suntem deja. Si inca o intrebare , asa ai facut tu 870 posturi ?(total offtopic?)

DTH 28-04-11 01:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Poate ai luat gag de la server , are mici scăpări că lucrăm la el şi chiar dacă nu înjuri/jigneşti etc ....îţi poţi lua gag de la alte cuvinte ...iar dacă ţi-au fost făcute poze ( 5 minute cât durează ) nu este o aşa mare pierdere de timp , sau chiar m-ai puţin poţi face o cerere de unban :)

Când eşti afk şi iei ban , ban-ul durează 10 minute ( aşa ca fapt divers ) nu 3 ore cât ai băgat tu acolo :)

Nu este comandă de " destroy " ci doar de ban sau codat :) Hf pe alte servere dacă ţi-e lene , eu una nu-ţi duc lipsa :)

Gutuie 29-04-11 15:09

Re: Counter Strike 1.6
 
Pe baza cunostintelor acumulate timp de 6 luni in domeniul gaming-ului,echipa noastra a pus bazele unui nou proiect, numit gLand. Fondata in Decembrie 2009,comunitatea gLand, isi propune promovarea gaming-ului si a spiritului sporturilor electronice intr-un mod profesionist.

gLand Va pune la dispozitie urmatoarele servere:

Counter-Strike 1.6:

1. AGL.gLand.Ro
IP: 89.44.246.179:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop

2. CSDM2.gland.Ro
IP: 77.36.66.66:27015 | Mod: CSDM+FFA+Pistol Only | Tip: Non.Stop

3. Dr.gLand.Ro
IP: 80.96.216.93:27015 | Mod: Deathrun | Tip: Non.Stop

4. Pub.gLand.Ro
IP: 93.119.26.149:27015 | Mod: Normal | Tip: Non.Stop

5. War.gLand.Ro
IP: 193.84.64.237:27015 | Mod: War | Tip: Non.Stop


GTA Servers:

SA:MP RolePlay
IP: 89.35.18.11:7777 | Mod: RolePlay | Tip: Non.Stop


TeamSpeak:
TeamSpeak.gLand.Ro:9987


Daca vrei sa fi mai aproape de noi inregistreazate pe forumul nostru:
www.gLand.Ro

_Cox_ 29-04-11 22:07

Re: Counter Strike 1.6
 
Stie cineva vre-un counter cu o rezolutie foarte mare gen 1300x.... la 840 nu mi se vede pe tot ecranul... :(

Gutuie 30-04-11 12:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Cea mai buna alegere e sa iti cumperi un steam , nu exista counter strike mai bun ca acela :)) ... si dupa ce iti achizitionezi steam`ul ma anunti si te tin pe langa mine la mixuri si cu ocazia asta nu mai joci pe publice si ai sa vezi si frumusetea cs`ului :)

sergiulik90 04-05-11 07:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut. Intampin o problema in joc: sunt dat la o parte de ceilalti playeri in sensul ca ei parca au greutate, iar eu nu. Daca, de exemplu, merg umar la umar cu un alt player, eu fiind pe partea stanga, cu aceeasi viteza si acesta doreste sa treaca spre stanga, sunt dat la o parte, impins, blocat. Nu pot opune rezistenta absolut deloc. Sunt impins dintr-o parte in alta. Sau ma indrept catre o scara si merg umar la umar cu un alt player. Intotdeauna acel player imi ia fata prin a ma impinge din fata scarii. Exista vreo setare care sa rezolve chestia asta ? Eu ma joc ZM de fel, dar tin minte ca mi se intampla si in modul normal de joc.

_Cox_ 04-05-11 15:09

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Gutuie (Post 4292281)
Cea mai buna alegere e sa iti cumperi un steam , nu exista counter strike mai bun ca acela :)) ... si dupa ce iti achizitionezi steam`ul ma anunti si te tin pe langa mine la mixuri si cu ocazia asta nu mai joci pe publice si ai sa vezi si frumusetea cs`ului :)


Si unde gasesc steam?:))


All times are GMT +2. The time now is 11:52.

- Copyright 2026 4Tuning