Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

T@m@ngo 17-07-09 14:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
alb cu negru...

xdeee 13-08-09 15:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
in 17

gergo 24-08-09 08:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce am avea?
-case mari si inalte, cu ornamente deosebite, dar proprietarii locuiesc in bucătăria de vară
-maşini inmatriculate in SUA sau in Anglia, cu sau fără hārtie, de la Lexus pānă la Bentley
-maşini aduse doar pentru această lună, pentru a se da mare cu jafuri de Opel Calibra, Lancia, Alfa Romeo, o grămadă de BMW-uri 3 din generatia 92/98, jegoase, urāte.
-proprietarii maşinilor, venind acasă din străinătate pentru august şi crăciun, ies in "oraş" să facă o plimbare, cu geamuri deschise, cu manele la maxim, parcānd unde şi cānd vor ei. Scuipă cānd cobor din maşină, frate!
-deşi au Ferrari şi maşini exotice, foarte puţini printre ei vorbesc limbi internaţionale (in afara italienei, de unde "provin"), foarte puţini au văzut dinăuntru bibliotecă, teatru, etc etc

Sunt cāteva firme şi proprietari care merită tot respectul, am şi colaboratori de acolo, īnsă, 90% din locatari sunt ţărani. Punct. Nu cultivă cartofi ci portocale, atāt e diferenţa.

[IMG]http://i88.servimg.com/u/f88/11/98/23/28/img_0510.jpg[/IMG]

13tsp 24-08-09 11:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by gergo (Post 2580814)
Ce am avea?
-case mari si inalte, cu ornamente deosebite, dar proprietarii locuiesc in bucătăria de vară
-maşini inmatriculate in SUA sau in Anglia, cu sau fără hārtie, de la Lexus pānă la Bentley
-maşini aduse doar pentru această lună, pentru a se da mare cu jafuri de Opel Calibra, Lancia, Alfa Romeo, o grămadă de BMW-uri 3 din generatia 92/98, jegoase, urāte.
-proprietarii maşinilor, venind acasă din străinătate pentru august şi crăciun, ies in "oraş" să facă o plimbare, cu geamuri deschise, cu manele la maxim, parcānd unde şi cānd vor ei. Scuipă cānd cobor din maşină, frate!
-deşi au Ferrari şi maşini exotice, foarte puţini printre ei vorbesc limbi internaţionale (in afara italienei, de unde "provin"), foarte puţini au văzut dinăuntru bibliotecă, teatru, etc etc

Sunt cāteva firme şi proprietari care merită tot respectul, am şi colaboratori de acolo, īnsă, 90% din locatari sunt ţărani. Punct. Nu cultivă cartofi ci portocale, atāt e diferenţa.

[IMG]http://i88.servimg.com/u/f88/11/98/23/28/img_0510.jpg[/IMG]

I-ai bagat mortul in casa :lol:
Are dreptate Gergo, iar daca tot e sa vezi, crema se invarte in centru, care e tare in Negresti e tare si in "sens" pentru al vedea lumea. In fine, scuze de off-topic, pun si eu poze cu un urs frumos.
(Nicu nu pun cu al tau ca nu-i gata) :lol:

bwsmihai 08-09-09 17:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
mergeam azi linistit prin sens ... si ... in fata la aurora : un Maseratti
eram la volan ... abea am reusit sai fac poza ....
nu se vede prea bine ... oricum e betoana rau masina :D

Norbbi77 14-09-09 18:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bwsmihai (Post 2622340)
mergeam azi linistit prin sens ... si ... in fata la aurora : un Maseratti
eram la volan ... abea am reusit sai fac poza ....
nu se vede prea bine ... oricum e betoana rau masina :D

Inca o data. Cum era masina...?!

bwsmihai 15-09-09 22:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Norbbi77 (Post 2639334)
Inca o data. Cum era masina...?!

betoana ...
adica despre un camion zici ca e "beton"
-> despre o masina zici ca e "betoana" ca e femela :D

wasted 17-09-09 11:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mai ales ca cunduce o fetia frumusica :twisted:

quick_silver2 01-10-09 16:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Are cineva poze cu F 430-ul rosu care tot isi face veacul prin centru ? :D

bwsmihai 01-10-09 16:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
lam vazut de cateva ori da nam avut la mine aparatul :(

CJ-01-WOB 11-01-10 23:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
https://www.youtube.com/watch?v=FR5XMmZuFg4

W35T 19-01-10 12:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 2968268)

Daca nu ma insel e domnu din BM ce face ture BM-SM-CJ ?

CJ-01-WOB 19-01-10 19:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
e satmarean de-al vostru :) ala e. a mai avut o supra alba

szambi77 21-01-10 08:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 2993984)
e satmarean de-al vostru :) ala e. a mai avut o supra alba

Nu stiu daca despre aceeasi persoana e vorba dar era la noi unu' ce avea (sau are) o Supra alba non-turbo pe care a pus-o la vanzare pe "mobile" ca avand 380 cp .... sau mai mult ?!? ca nu mai stiu :lol:

CJ-01-WOB 21-01-10 12:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu , nu e aceeasi persoana.
oricum omul le scoate rar din garaj


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning