![]() |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
pai robert la greutatea ta iti faci griji ca rupi scaunul soferului? cred ca o sa fie for life in mainile tale, sau mai bine zis sub greutatea ta:D incet incet se contureaza ce vorbeam noi mai demult legat de cum am vrea sa arate masinile fiecaruia, deh la tine ceva mai multi pasi facuti pana sa ajung si eu la e36:) bafta in continuare
ps: daca vrei sa revopsesti pielea sa-i dai acel aspect de nou/lucios te pot ajuta, am deja ceva experienta :) |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
@ bmnwa: mersi, cred ca mai dureaza putin pana ajunge zapada si in bucuresti :lol:
@ sax: indeed @ catalin: mersi, si tie @ marius: nu era vorba de greutate :lol: e o mica ruptura in alcantara, care sper imi e sa nu se mareasca .. inca nu am facut nimic cu ea, doar asezat cu grija ^ ^ oricum nu prea am mai mers cu masina, si de pielea normala iti zic daca e, dar sunt multumit de starea in care se prezinta pentru moment updates: mi-a mai disparut un set de capace de ventile :lol: chiar asa se bucura lumea la niste capace cu sigla bmw ? :shock: am luat un set de rezerva de cand am ramas fara ele ultima oara, ma gandeam ca o sa se intample .. iar :rolleyes2 |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
arata super
ai probleme daca (mai) bagi 4 persoane in ea ? ma refer daca freaca etc :D |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Stai linistit ca se fura capacelele alea in prostie si mie mi le-au furat cu tot cu antifurtu masii. S-au prins fraierii si vin cu imbusu dupa ei:lol:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Eu am ramas azinoapte fara ele =)) si mai aveam doar 2 din 4 . Probabil s-au intors dupa ele :)) M-am lecuit , nu mai bun capace ...
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
@ expres: nu am mai mers cu 4 in masina de cand mi-am pus suspensia .. am mers doar de 2 ori cu 3, pe cand nu aveam aripile roluite foarte mult si imi atingea destul de urat, acum inca nu am testat cu 3, de 4 nu stiu ce sa zic :lol:
@ ovidiu: pai d-aia nici nu mi-am mai luat cu antifurt, pe langa ca imi era sa nu se blocheze pe ventil, ca parea ca intra mizerie pe la surubul ala mic @ danielsun: sunt ca painea calda capacele astea :lol: |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Quote:
Nu risc :)) ! |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Quote:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
frumoasa masinuta :P ....rog de unde ai luat tunele de aer pt m tech II...merci...bafta
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
@ gutuie: trist :rolleyes2
@ rbu_tuning: mersi, de la bavaria |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Frumoasa masina sa ai grija de ea ! :rolleyes2
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
mersi
in seara asta am testat daca imi atinge cu 3 persoane, la mers normal nu, si la intrat mai tare in curbe daca e vreo denivelare sau ceva parca sterge foarte putin .. oricum nu cat atingea inainte macar in nici un caz, per total sunt multumit de cum se comporta cu 3, 4 nu stiu daca o sa vada, e discutabil, + am mai ramas fara INCA un set de capace de ventile .. sau partial, 3/4 lipsesc, mi-a lasat unul, chiar asa frate al 3-lea set ? se pare ca s-a abonat cineva la masina mea, capace de ventil moka ftw, abia le pusesem pe astea de cateva zile, trist. |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
bucura-te mai bine de grilele,bandourile si proiectoarele ce ti-au ramas :D
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
de grile si bandouri ma bucur, proiectoare nu am :lol:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
sa zici mersi ca nu s a abonat cineva la jante :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:55. |
- Copyright 2026 4Tuning