![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
citesc ziarele si ma culc
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
muncesc deja de o ora...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
vad ca a prins thread`ul asta =)))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandesc:dabea astept sa ajung in tara.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
fac ochii,k o sa trebuiasca sa plec la munk!!!iar....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un cafei si ma duc cu treburi
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Verific niste mail'uri si fug la somn ca nu prea am dormit :D.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:38 , Stau trist in casa la caldura si ma uit cum ploua afara de 1 sapt si nu se mai opreste si printre timp aud niste impuscaturi si astept dimineata sa vad stirea in ziarul local :rolleyes2.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si ma apuc de spalat
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau putin si ma gandesc ce naspa va fi maine ... 2 teste la scoala :sad: si normal nu mi-am prea invatat, ma bazez pe noroc, un ala-bala-portocala daca e test grila, ceva copiat si poate rezolv :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
off: succes la teste!
on: joc cu un coleg de pe 4Tuning Counter Strike :twisted: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un energizant si o intind la wrk:cry:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma relaxez ..dupa o saptamana in care majoritatea timpului o petrec la cursuri:shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:07. |
- Copyright 2026 4Tuning