Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 23-09-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele si ma culc

bmwm5 23-09-10 06:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
muncesc deja de o ora...

RoByNeT 23-09-10 16:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
vad ca a prins thread`ul asta =)))

spiner 24-09-10 22:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandesc:dabea astept sa ajung in tara.

Ghimpe200 26-09-10 10:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fac ochii,k o sa trebuiasca sa plec la munk!!!iar....

Babutz 30-09-10 06:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma duc cu treburi

DrifterGT 30-09-10 07:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Verific niste mail'uri si fug la somn ca nu prea am dormit :D.

DTH 30-09-10 08:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:

Alex4u 02-10-10 21:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3692501)
Stau pe net şi citesc/rād cu băieţii de ce se mai īntāmplă pānă la Drag Race Event Anonymous :love: :lol:

mananc niste napolitane..beau niste suc si ma uit pe youtube la nenea crististrulea cea mai demontat la logan

DrifterGT 03-10-10 02:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:38 , Stau trist in casa la caldura si ma uit cum ploua afara de 1 sapt si nu se mai opreste si printre timp aud niste impuscaturi si astept dimineata sa vad stirea in ziarul local :rolleyes2.

Babutz 03-10-10 08:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si ma apuc de spalat

Racer21 03-10-10 21:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau putin si ma gandesc ce naspa va fi maine ... 2 teste la scoala :sad: si normal nu mi-am prea invatat, ma bazez pe noroc, un ala-bala-portocala daca e test grila, ceva copiat si poate rezolv :lol:

DrifterGT 03-10-10 22:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
off: succes la teste!

on: joc cu un coleg de pe 4Tuning Counter Strike :twisted:

Babutz 07-10-10 03:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un energizant si o intind la wrk:cry:

Alex4u 08-10-10 21:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma relaxez ..dupa o saptamana in care majoritatea timpului o petrec la cursuri:shock:


All times are GMT +2. The time now is 22:07.

- Copyright 2026 4Tuning