Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   ACCELERATE PROJECT (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/109118-accelerate-project.html)

florea 318i e30 15-02-10 18:14

Re: ACCELERATE PROJECT
 
hei ce faci, parca vroiai un e30 ?

db_freak 15-02-10 22:11

Re: ACCELERATE PROJECT
 
oferta ramane valabila :) , bugetul nu :( , am avut unul dar nu am avut cu ce sa il refac , asta e ... mai la batranete ...

Romario2004 16-02-10 08:36

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by db_freak (Post 3090331)
oferta ramane valabila :) , bugetul nu :( , am avut unul dar nu am avut cu ce sa il refac , asta e ... mai la batranete ...

Si ce s-a intamplat cu cel pe care l-ai avut?

db_freak 16-02-10 08:53

Re: ACCELERATE PROJECT
 
e prin sibiu , refacut de unu de acolo , cam atat stiu ....

FoX_BvStreetracing 19-02-10 09:27

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Astazi, 19/02/10 la orele 22 are loc intalnirea Clubului ACCELERATE!

Locul intalnirii o sa fie transmis membrilor prin sms.

Va asteptam!


CCY

db_freak 19-02-10 09:30

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Ne intalnim in Uganda asta seara baieti , hai sa o luom din loc :D

danielS777 22-02-10 13:24

Re: ACCELERATE Club on Facebook.
 
Salutare 22ror,

Va invit sa sa aderati la grupul Accelerate Club de pe Facebook...cine are cont.

Link... AICI

db_freak 23-02-10 01:51

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Update la galeria video ... acum ca sunt acasa o sa ma ocup mult mai bine de site ... :twisted:

GO ! GO ! GO !

o sa mai pun pe masura ce apar .... Bafta'n trafic !!

florea 318i e30 23-02-10 19:31

Re: ACCELERATE PROJECT
 
pai cu lista de membrii ai clubului de pe site cum ramane?

FoX_BvStreetracing 24-02-10 08:20

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by florea 318i e30 (Post 3116866)
pai cu lista de membrii ai clubului de pe site cum ramane?

Ramane dl Florin. Lista este gata dar trebuie urcata pe site.

florea 318i e30 24-02-10 18:08

Re: ACCELERATE PROJECT
 
foarte bine, si poate mai punem si ceva filmulete poze aaaaa??????

db_freak 24-02-10 20:59

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by florea 318i e30 (Post 3119857)
foarte bine, si poate mai punem si ceva filmulete poze aaaaa??????

urcam dar mai trebuie "tunate" si ele sa nu fie raw ...

3MAuto 28-02-10 15:56

Re: ACCELERATE PROJECT
 
1 Attachment(s)
Vand amplificator kenwood functionabil :)

db_freak 28-02-10 16:09

Re: ACCELERATE PROJECT
 
ati vazut si voi nuca in perete? scrie bazar aici jane?
daca tot postezi aiurea scrie macar tot ce ai de zis , ca nu e mirc !

3MAuto 28-02-10 16:33

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Nu sunt singurul care vinde mai citeste posturi Dorele
Am scris la cunostinte ,nu sa il vand aiurea ca e un amplif bun si ieftin


All times are GMT +2. The time now is 03:09.

- Copyright 2026 4Tuning