![]() |
Re: ACCELERATE PROJECT
hei ce faci, parca vroiai un e30 ?
|
Re: ACCELERATE PROJECT
oferta ramane valabila :) , bugetul nu :( , am avut unul dar nu am avut cu ce sa il refac , asta e ... mai la batranete ...
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
e prin sibiu , refacut de unu de acolo , cam atat stiu ....
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Astazi, 19/02/10 la orele 22 are loc intalnirea Clubului ACCELERATE!
Locul intalnirii o sa fie transmis membrilor prin sms. Va asteptam! CCY |
Re: ACCELERATE PROJECT
Ne intalnim in Uganda asta seara baieti , hai sa o luom din loc :D
|
Re: ACCELERATE Club on Facebook.
Salutare 22ror,
Va invit sa sa aderati la grupul Accelerate Club de pe Facebook...cine are cont. Link... AICI |
Re: ACCELERATE PROJECT
Update la galeria video ... acum ca sunt acasa o sa ma ocup mult mai bine de site ... :twisted:
GO ! GO ! GO ! o sa mai pun pe masura ce apar .... Bafta'n trafic !! |
Re: ACCELERATE PROJECT
pai cu lista de membrii ai clubului de pe site cum ramane?
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
foarte bine, si poate mai punem si ceva filmulete poze aaaaa??????
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
1 Attachment(s)
Vand amplificator kenwood functionabil :)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
ati vazut si voi nuca in perete? scrie bazar aici jane?
daca tot postezi aiurea scrie macar tot ce ai de zis , ca nu e mirc ! |
Re: ACCELERATE PROJECT
Nu sunt singurul care vinde mai citeste posturi Dorele
Am scris la cunostinte ,nu sa il vand aiurea ca e un amplif bun si ieftin |
| All times are GMT +2. The time now is 03:09. |
- Copyright 2026 4Tuning