![]() |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
daca mai patim asa si la TULCEA PE 17 MAI sa vedeti voi ilegale in grupa mare ,asta asa ca suntem luati de prosti ,
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
fratilor nu stiu a cui a fost vina deci nu pot invinui pe nimeni dar se pare ca mai toate evenimentele care sunt organizate in ultima perioada sunt facute sa isi bata joc de noi si sa cheltuim o gramada de bani pe drumuri si taxe de inscriere!!!!!
UNDE SUNT ORGANIZATORII DE ALTADATA????? |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
De ce nu a existat un program cu ora inceperii curselor? :lol: Se stia dinainte ca nu se vor tine cursele? :lol:
Raspunsul incompetentilor: aaaa.... da... dar sa vezi ... ca noi am avut toate actele...... nu trebuia sa iasa asa.... asa iese cand am incercat ceva punandu-ne cu mafia iar voi nu realizati "( =)) mafia siciliana sau yakuza? =)) )" ne pare rau... ne cerem scuze... "(vai de capul vostru de dextari cu bani care stiti sa scrieti "mafie" si "1200 cp" )" Ati pus baietii sa vina de departe acestia cheltuind destul! Evenimentul asta a fost suspect de la bun inceput! |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
prosti om fi noi de mai facem deplasarea pe 1 iulie ,sa fim prea prosti sa mai mergem degeaba
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
anu asta au fost 5 curse ,craiova, pitesti,sibiu,slatina,constanta. din cele 5 curse 3 au fost execuri.in schinb la unguri au fost 3 concursuri si din cele 3 nici un esec ,toate organizate ca la carte
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
asa am inteles si eu cand am trecut la PEPY la garaj ,sa speram ca o sa iasa bine pt cei prezenti ,noi mergem la suceava la salonul 4tuning ,sa nimerit in aceasi zi ,asta este
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
Cum a mai zis cineva pe aici cel mai bine e sa se inchida threadu` asta..succes in continuare. |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
nu va inteleg... de ce toata lumea se agita atat...obisnuiti`va cu ideea ca s`au anulat si nu va mai certati...s`a plecat de la un subiect si s`a ajuns la altu si tot ce vad eu aici sunt divergente de tot felu ...relax oamnei buni se poate intampla oricui...si mie imi pare rau ca si voua :|
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
Vad ca toti cunoscatorii va ridicati intrebari cand nici macar nu aveati de gand sa participati pe multi dintre voi va cunosc si nu calcati decat ca spectatori si dupaia asteptati prima ocazie sa puneti un post pe net la o cursa ( auuuu durerea mea nu s-a tinut cursa auuuuu nush ce ). Nu-ti mai bate tu capu cu membrii care sunt de cateva luni ca acum cateva luni si tu intrebai cum se scrie un post pe 4 tuning si cum se adauga o semnatura pe acest site , ca sa nu mai zic de participare la vreo legala sau sa stim ceva despre tine , chit ca vorbeste Sofro sau nu aberatii sau adevaruri nu esti in masura sa ceri tu raspundere doar ca voi toti de aici sunteti cunoscatori . Pt ce ii zici tu lu mikafly cum zici tu? nici nu ai fost la cursa de la Tulcea de anul trecut sau daca ai fost nu imi aduc aminte sa fi vazut sa participi , asa ca de ce iti dai cu parerea? Din punct de vedere a organizarii a fost o cursa de nota 20 cea de la Tulcea , MIKAFLY bravo voua baieti anu asta X Team va onoreaza cu multe masini datorita cursei de mare succes de anul trecut si nu mai puneti la suflet ce zic altii care dau numai din gura si din pedale in gol. Am sa vb cu Gratian sa inchidem acest THREAD azi. |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
asta e.Traim in ROMANIA:)))
|
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
toata lumea poate sa stea linistita,cursa de la tulcea se va tine asa cum am stabilit si o sa fiea mai bine ca anul trecut nu mai comentati despre asta si pune-ti mana si pregati-ti masinile ca o sa aveti treaba ,de asemenea va mai rog toate comentariile pentru tulcea sa se faca la topicul facut pentru aceasta cursa sa nu amestecam lucrurile https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/121111-delta-speedline-challenge-editia-doua-17-09-tulcea.html
ca nu a iesit cursa de la mare nu este un lucru bun pentru nimeni asa ca orice comentariu este inutil ,nu cred ca s-a bucurat cineva ca nu s-a tinut cursa si a venit pana acolo degeaba dar asta e |
Re: 1 mai 2009, 402 m @ Constanta
Quote:
Daca ei spuneau nu aici ci dincolo va dam... dar au spus da ne-au lasat sa venim si ... Ii inteleg si pe cei care au venit sa se dea si sunt vehementi, e normal. Oricum eu si Tase, impreuna cu SEI am fost acolo sa discutam, nu am fugit, nu ne-am ascuns si am dat aclele la vedere., |
| All times are GMT +2. The time now is 03:23. |
- Copyright 2026 4Tuning