![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
mai am timp sa ma gandesc la culoare .. :)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
bravo iviTe....sunt un fan cielo si apreciez munca depusa...cu gust
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ceva poze asa mai de iarna cu tablele daca se poate:) (hai ca nu am ce sa mi pun la avatar:))
Sarbatori fericite de pe acum!!! |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Cam jegoasa .. nu am miscato de 3 zile de langa casa ca nu mai am timp deloc de ea... sunt ocupat pana peste cap cu munca :| dar ibunatatiri vin intruna... adica pisele ajung la mine dar nu se aplica pe masina :))
p.s. aripa fata este trosnita de o donsoara ce nu avea loc :)) p.s.2 Sarbatori fericite tuturor ! 8) |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Cam inalta, nu te-ai gandit sa o mai lasi? :lol: Ii sta bine cu tablele. Ce update-uri ai in maneca? :rolleyes2
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
5 Attachment(s)
Astazi au ajuns dicurile Brembo Max de 236mm si flansele ptr roti urmeaza puntea cu discuri sa ajunga si etrierii de opel :twisted: plus inca multe alte chestii ...
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
ptr ca nu vreau sa renunt la tablele de 13 .. cu toate ca nu am sa le mai pun dar nah :) mare branza nu`i intre ele :) deocamdata raman la 236 si pe viitor daca nu imi convine trec la mai mare .. dar acum la ce putere are masina este suficient :D
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Am stat si am citit fiecare post inca de la inceput pana la final..spun doar atat : Arata intr-un mare fel ! Felicitari pentru rabdarea si migala pe care ai avut-o inca de la inceput sa faci masina asa ! Sarbatori Fericite si cat mai muti km fara probleme !
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
ms ms :oops: Alex4u Sarbatori Fericite si tie! ca de altfel la toata lumea :P
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
6 Attachment(s)
Am prins si eu ieri putin timp liber spre seara si am incercat o roata :arrow:
va urma stretch & poke + camber negativ :twisted: blanaaaa |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Vai!! Abia astept sa treaca iarna sa le vad puse pe ea :twisted:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
multumesc la fel jay_mgs 8)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ai idee ce greutate au jantele ?? Sarbatori fericite:oops: si spor la tunarit.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:06. |
- Copyright 2026 4Tuning