Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/102395-daewoo-cielo-low-low-matte-green-cult.html)

iviTe 27-11-11 15:44

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
mai am timp sa ma gandesc la culoare .. :)

GJ 21 LYY 03-12-11 22:31

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
bravo iviTe....sunt un fan cielo si apreciez munca depusa...cu gust

BV_88_SIK 21-12-11 11:15

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ceva poze asa mai de iarna cu tablele daca se poate:) (hai ca nu am ce sa mi pun la avatar:))
Sarbatori fericite de pe acum!!!

iviTe 21-12-11 11:42

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
3 Attachment(s)
Cam jegoasa .. nu am miscato de 3 zile de langa casa ca nu mai am timp deloc de ea... sunt ocupat pana peste cap cu munca :| dar ibunatatiri vin intruna... adica pisele ajung la mine dar nu se aplica pe masina :))

p.s. aripa fata este trosnita de o donsoara ce nu avea loc :))

p.s.2 Sarbatori fericite tuturor ! 8)

B-99-SAA 21-12-11 14:40

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Cam inalta, nu te-ai gandit sa o mai lasi? :lol: Ii sta bine cu tablele. Ce update-uri ai in maneca? :rolleyes2

iviTe 21-12-11 19:04

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
5 Attachment(s)
Astazi au ajuns dicurile Brembo Max de 236mm si flansele ptr roti urmeaza puntea cu discuri sa ajunga si etrierii de opel :twisted: plus inca multe alte chestii ...

dRR-XWX 22-12-11 00:34

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4789257)
Astazi au ajuns dicurile Brembo Max de 236mm si flansele ptr roti urmeaza puntea cu discuri sa ajunga si etrierii de opel :twisted: plus inca multe alte chestii ...

de ce nu ai pus 256 ??

iviTe 22-12-11 09:23

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ptr ca nu vreau sa renunt la tablele de 13 .. cu toate ca nu am sa le mai pun dar nah :) mare branza nu`i intre ele :) deocamdata raman la 236 si pe viitor daca nu imi convine trec la mai mare .. dar acum la ce putere are masina este suficient :D

Alex4u 22-12-11 18:19

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Am stat si am citit fiecare post inca de la inceput pana la final..spun doar atat : Arata intr-un mare fel ! Felicitari pentru rabdarea si migala pe care ai avut-o inca de la inceput sa faci masina asa ! Sarbatori Fericite si cat mai muti km fara probleme !

iviTe 22-12-11 20:18

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ms ms :oops: Alex4u Sarbatori Fericite si tie! ca de altfel la toata lumea :P

iviTe 24-12-11 09:31

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
6 Attachment(s)
Am prins si eu ieri putin timp liber spre seara si am incercat o roata :arrow:

va urma stretch & poke + camber negativ :twisted: blanaaaa

Alex4u 24-12-11 17:49

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Vai!! Abia astept sa treaca iarna sa le vad puse pe ea :twisted:

jay_mgs 24-12-11 18:22

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4792755)
Am prins si eu ieri putin timp liber spre seara si am incercat o roata :arrow:

va urma stretch & poke + camber negativ :twisted: blanaaaa

Foarte frumoase jantele, vor arata foarte bine! Spor la treaba si Sarbatori fericite!

iviTe 24-12-11 20:31

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
multumesc la fel jay_mgs 8)

Goose 25-12-11 08:01

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ai idee ce greutate au jantele ?? Sarbatori fericite:oops: si spor la tunarit.


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning