Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

andreyi 12-11-14 09:29

Re: Discutii despre orice!
 
Salut,imi poate recomanda cineva un instructor auto pentru categoriile C,CE? preferabil o persoana rabdatoare :D,sau celputin ce cine sa ma feresc....

Bogdy_DK 21-12-14 17:51

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by kalugaru (Post 5629726)
Salut ,cine stie exact daca in perioada de iarna e obligatoriu prin lege sa fie echipate toate rotile cu anevlope de iarna sau numai cele care au tractiune? Astept raspuns mersi.

eu din cate stiu trebuie cauciucuri conforme pe toate cele 4 roti,nu doar pe cele motrice si am prieteni la care s-a facut controlul anvelopelor inclusiv cu o miniruleta pentru masurarea adancimii santurilor de la pneuri

IonutMFF 10-01-15 10:43

Re: Discutii despre orice!
 
Salutari! Dupa o pauza cam lunga , am revenit in comunitate :)....Am observat ca, activitatea nu mai este atat de intensa ca de obicei. Mentionez, sunt chiar Ionut MFF doar ca nu mai stiu parola de la vechiu user...asa ca. Ma gandesc sa revin cu un eveniment tuning in luna MAI. Presimt ca o sa am nevoie de sprijin. Exista doritori?

bogo4all 10-01-15 19:53

Re: Discutii despre orice!
 
Salutari omule, AN NOU FERICIT! bine ai revenit!
De cand cu facebook-ul, cam slaba activitatea prin zona...

StoRo 20-01-15 10:06

Re: Discutii despre orice!
 
S-a stricat treaba si pe aici.

IonutMFF 22-01-15 23:08

Re: Discutii despre orice!
 
Observ ca discutiile s-au estompat. Ar trebui sa ne organizam pe facebook....vorbesc serios. Privind in urma, uitandu-ma la pozele de la cursele din 2008 sau 2009, desi au trecut o sumedenie de ani, inca sunt convins ca putem sa reinviem putin situatia dezastruoasa a pasionatilor de masini din Baia Mare si imprejurimi. Sunteti de acord pentru organizarea unui eveniment marca 2 Faster More Show in luna mai? MIVEC - nu are rost sa raspunzi pentru ca stiu deja raspunsul tau :))

IonutMFF 01-01-16 19:09

Re: Discutii despre orice!
 
4 Attachment(s)
La subsolul unui hotel din Dubrovnik, am dat peste niste bijuterii :) cineva ghiceste ce model de masini sunt?:)

Brabus 01-01-16 19:52

Re: Discutii despre orice!
 
La Multi Ani!!!!

Porscheeeeee!!!! le aduci la Baia Mare? :D:D:D

IonutMFF 01-01-16 23:43

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Brabus (Post 5829681)
La Multi Ani!!!!

Porscheeeeee!!!! le aduci la Baia Mare? :D:D:D

Da, le aduc! Dupa ce muncesc vreo 20 ani aici sa le pot plati :))

crigiurea 02-01-16 19:38

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutMFF (Post 5775042)
Observ ca discutiile s-au estompat. Ar trebui sa ne organizam pe facebook....vorbesc serios. Privind in urma, uitandu-ma la pozele de la cursele din 2008 sau 2009, desi au trecut o sumedenie de ani, inca sunt convins ca putem sa reinviem putin situatia dezastruoasa a pasionatilor de masini din Baia Mare si imprejurimi. Sunteti de acord pentru organizarea unui eveniment marca 2 Faster More Show in luna mai? MIVEC - nu are rost sa raspunzi pentru ca stiu deja raspunsul tau :))

La Multi Ani!!!!!!!!!!! De ce pe facebook? Sau de ce nu peste tot?
Dragi frati soferi, anul asta aste un an f. important... SUNT ALEGERI! Cred ca este momentul sa rasplatim toti fostii si viitorii parlamentari cu ceea ce ne-au dat ei noua pe nenorocirea asta de drumuri, adica multa MUIE si cel mai gros si solid par atunci cand ii avem la usa si ne deranjeaza cu promisiunile lor mincinoase!
De ce sa nu le rupem picioarele (coloana vertebrala oricum nu au)?
Suntem prea putini? Nu, noi suntem cei multi si care decidem, acum. Dupa alegeri este prea tarziu, va fi la fel.
Inca o data, ACUM este momentul sa le dam si salarii umflate, si pensii speciale, plata pentru minciunile si somnul lor din RUSINEA de PARLAMENT!
Subscrieti? ,Daca da, dati mai departe!
Multumesc, drumuri bune?!

VG30DETT 26-02-16 16:49

Re: Discutii despre orice!
 
A cam disparut lumea de pe aici ? De multa vreme e liniste

bogo4all 26-02-16 17:06

Re: Discutii despre orice!
 
Da Angi, din pacate cam a disparuta activitatea de pe forumuri in general de cand cu mediile astea de socializare :)

ballack 26-02-16 17:17

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 5835263)
Da Angi, din pacate cam a disparuta activitatea de pe forumuri in general de cand cu mediile astea de socializare :)

bogo, ti-ai schimbat masina?

bogo4all 29-02-16 15:39

Re: Discutii despre orice!
 
Da, am vandut-o de ceva vreme buna.
Restul care ce mai faceți?

ballack 29-02-16 19:17

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 5835498)
Da, am vandut-o de ceva vreme buna.
Restul care ce mai faceți?

Si acum ce ai?


All times are GMT +2. The time now is 01:40.

- Copyright 2024 4Tuning