Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

GopPo 24-07-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
bah asa e......si eu am 2 biciclete

DRK*DeSiGn 24-07-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fratilor ori sunt eu lemne ori nici un post nu are legatura cu altu?kre din cele 2 variante?

Lucian_GXZ 24-07-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
drk, ai pus tu prea mult.... totu e ok pe forum...

Fr33`e30 24-07-09 16:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma scuzatzi domnul Lucian ... am uitat k e top secret ...



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509907)
spam.. cum crezi ca iti pot raspnde pe forum la intrebarea asta?


Lucian_GXZ 24-07-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam ironic...

Fr33`e30 24-07-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ti se pare .... :lol:



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2510498)
cam ironic...


DRK*DeSiGn 24-07-09 18:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2510149)
drk, ai pus tu prea mult.... totu e ok pe forum...

probabil :)))))))) acum parca totul are legatura :P

Neamtzu_e36 28-07-09 06:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Pun si eu 3 poze cu un mic incident pe Autostrada soarelui la km 70 cand ma intorceam de la mare
P.S -daca deranjeaza lucian stergel

Lucian_GXZ 28-07-09 08:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) Nu deranjeaza, dar vezi ca ai pus 4 poze :) Pana la urma ce masina e? Mie mi se pare a fi un porshan.. corect?

Neamtzu_e36 28-07-09 09:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2517333)
:) Nu deranjeaza, dar vezi ca ai pus 4 poze :) Pana la urma ce masina e? Mie mi se pare a fi un porshan.. corect?

Scuze ca am pus 4 poze :-) era un mercedes CL 500 sport ca avea o roata rupta langa sosea si avea emblema de mercedes pe ea

Lucian_GXZ 28-07-09 10:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 2517455)
Scuze ca am pus 4 poze :-) era un mercedes CL 500 sport ca avea o roata rupta langa sosea si avea emblema de mercedes pe ea

Cei 4 evaghelisti erau 3, luca si matei :) Nu e problema, putei pune 100 :) doar ca ai zis 3 si erau 4 :)

Daniel_DRV 28-07-09 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cand mori nu stiu daca te amuza ...mai ales cand esti omorat din cauza unor Tampiti CARE SE CRED SOFERI....http://stirileprotv.ro/video/acciden...genta/60332559

RoByNeT 28-07-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va rog eu hai sa nu o dam in dramatisme aici :)

Lucian_GXZ 28-07-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se intampla zilnic treburi de-astea... deci nu ar trebuii sa ne mai mire ceva...

RoByNeT 28-07-09 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da dar le dau astia destul la stiri :) si semnalele de alarma se pare ca sunt degeaba trase :) ... daca ar merge toti ca noi ... asa cu 100 pe prima banda :)) viatza

cozo 28-07-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2517935)
da dar le dau astia destul la stiri :) si semnalele de alarma se pare ca sunt degeaba trase :) ... daca ar merge toti ca noi ... asa cu 100 pe prima banda :)) viatza

daaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

consum 3% la gogu.....merge degeaba golfu!:)) oricum a fost super tare drumu....pacat k nu ne-am dat un pic la ele sa le curatam tobele!!!!

RoByNeT 28-07-09 18:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa speram ca asa va fi si urmatoarea :)

Fr33`e30 28-07-09 23:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
b - 69 - msk ......... s-a vandut in seara asta ...

Lucian_GXZ 29-07-09 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept cu interes urmatorul tau post, cu poze cu tot, si de ce nu? chiar si urmatorul post al noului proprietar al MSK-ului. Felicitari si tie si lui!

RoByNeT 29-07-09 10:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock::shock: ce cine cum cand ? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:

daffy duck™ 29-07-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate facem si noi cum fac astia din ploiesti...lucian stie despre ce vorbesc, poate si florin stie......bafta cu viitoare masina ba!!!!

DRK*DeSiGn 30-07-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cata incompetenta pe uni soferi.......sufera de raceri si omoara oameni :(

RoByNeT 30-07-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucica nu asta iti trebuia ?


https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...bara-tech.html

daffy duck™ 30-07-09 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2523549)



nu aia...el are nevoie de bara de sus...aia pe care sta numarul si semnalele.....

Lucian_GXZ 31-07-09 09:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da.. mie imi trebuie partea de sus... :( Multumesc oricum...

kidu2006 31-07-09 10:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salutari baieti,ce faceti veniti pe 16 la Slatina?Poate ne vdm diseara sa mai stam de vb ..

Lucian_GXZ 31-07-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu cunoastem detalii despre evenimentul asta... dar ultima experienta made in oltenia a fost cam neplacuta... eu sustin neprezentarea Inferno @ Slatina, dar vom discuta cu toti din consiliu diseara si vom putea spune exact... Noi ne vedem la 22.30... cred ca ai numarul meu de tel, daca e ceva call us!

cryssl 31-07-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia a fost la craiova ;) nu are nici o legatura..poti sa cauti pe topic la cursa accelerare sa vezi ca prima cursa la slatina a fost un succes..asta e a 2 a..speram ca si aceasta sa fie un succes

Lucian_GXZ 31-07-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asta a fost un fel de tema de vacanta? sa caut topicuri pe 4tuning? :)) chiar nu am de ce sa caut pe niciun astfel de topic... mi-am exprimat parerea despre cum sunt lucrurile pe-acolo. si nu ma refer neaparat la organizatori... ci in special la spectatori... Nu contest ca sunt si multi oameni ok pentru care am tot resepectul... bafta si hai sa incheiam ontopicul slatina... aici este o sectiune usoara, cu discutii lejere de vancata...

Lucian_GXZ 31-07-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
O poza inedita luata de pe hi5-ul lu' goppo :)) ENJOY

johnny325 31-07-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogule cred ca iti place big mec-ul din ce in ce mai mult :))):):):):):

Fr33`e30 31-07-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
am venit si cu post`ul pe care il asteptai si cu poze cu tot ... 320i e36 coupe ... full mai putzin clima




Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2519558)
Astept cu interes urmatorul tau post, cu poze cu tot, si de ce nu? chiar si urmatorul post al noului proprietar al MSK-ului. Felicitari si tie si lui!


Lucian_GXZ 31-07-09 16:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa-l stapanesti sanatos si sa ai parte de el!

johnny325 31-07-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa-l stapanesti santos si fara incidente

Fr33`e30 01-08-09 02:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult baietzi ...

cozo 01-08-09 18:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2525348)
O poza inedita luata de pe hi5-ul lu' goppo :)) ENJOY

moamaaaaaa!!!!!!!!!!!!
ce mustacioara avea el mah..... zici k e gay!!!!! si pe lenjeria aia roz.............

BGY_Bogdy 01-08-09 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e mustata de flacau esti mustata tip maner de diplomat

RoByNeT 03-08-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2525699)
am venit si cu post`ul pe care il asteptai si cu poze cu tot ... 320i e36 coupe ... full mai putzin clima

ba jos palaria ... arata intr`un fel :) sa o pierzi sanatos de cur :lol:

Fr33`e30 03-08-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult domnul robynet ... mai am putzin de munca la ea dar e super ok ... articulatie , motor nu are defect ... putzin la tabla si e gata :lol:



Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2530578)
ba jos palaria ... arata intr`un fel :) sa o pierzi sanatos de cur :lol:


BGY_Bogdy 03-08-09 17:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
GOP suna-ma ! si adu si tu interfata aia VAG in seara asta pls am nevoie tot la un mk4 :D


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning