![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol:
bah asa e......si eu am 2 biciclete |
Re: Diverse (topic de offtopic)
fratilor ori sunt eu lemne ori nici un post nu are legatura cu altu?kre din cele 2 variante?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
drk, ai pus tu prea mult.... totu e ok pe forum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma scuzatzi domnul Lucian ... am uitat k e top secret ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam ironic...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti se pare .... :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Pun si eu 3 poze cu un mic incident pe Autostrada soarelui la km 70 cand ma intorceam de la mare
P.S -daca deranjeaza lucian stergel |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) Nu deranjeaza, dar vezi ca ai pus 4 poze :) Pana la urma ce masina e? Mie mi se pare a fi un porshan.. corect?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cand mori nu stiu daca te amuza ...mai ales cand esti omorat din cauza unor Tampiti CARE SE CRED SOFERI....http://stirileprotv.ro/video/acciden...genta/60332559
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va rog eu hai sa nu o dam in dramatisme aici :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Se intampla zilnic treburi de-astea... deci nu ar trebuii sa ne mai mire ceva...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da dar le dau astia destul la stiri :) si semnalele de alarma se pare ca sunt degeaba trase :) ... daca ar merge toti ca noi ... asa cu 100 pe prima banda :)) viatza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
consum 3% la gogu.....merge degeaba golfu!:)) oricum a fost super tare drumu....pacat k nu ne-am dat un pic la ele sa le curatam tobele!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa speram ca asa va fi si urmatoarea :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
b - 69 - msk ......... s-a vandut in seara asta ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Astept cu interes urmatorul tau post, cu poze cu tot, si de ce nu? chiar si urmatorul post al noului proprietar al MSK-ului. Felicitari si tie si lui!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock::shock: ce cine cum cand ? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate facem si noi cum fac astia din ploiesti...lucian stie despre ce vorbesc, poate si florin stie......bafta cu viitoare masina ba!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cata incompetenta pe uni soferi.......sufera de raceri si omoara oameni :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu aia...el are nevoie de bara de sus...aia pe care sta numarul si semnalele..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da.. mie imi trebuie partea de sus... :( Multumesc oricum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salutari baieti,ce faceti veniti pe 16 la Slatina?Poate ne vdm diseara sa mai stam de vb ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu cunoastem detalii despre evenimentul asta... dar ultima experienta made in oltenia a fost cam neplacuta... eu sustin neprezentarea Inferno @ Slatina, dar vom discuta cu toti din consiliu diseara si vom putea spune exact... Noi ne vedem la 22.30... cred ca ai numarul meu de tel, daca e ceva call us!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aia a fost la craiova ;) nu are nici o legatura..poti sa cauti pe topic la cursa accelerare sa vezi ca prima cursa la slatina a fost un succes..asta e a 2 a..speram ca si aceasta sa fie un succes
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Asta a fost un fel de tema de vacanta? sa caut topicuri pe 4tuning? :)) chiar nu am de ce sa caut pe niciun astfel de topic... mi-am exprimat parerea despre cum sunt lucrurile pe-acolo. si nu ma refer neaparat la organizatori... ci in special la spectatori... Nu contest ca sunt si multi oameni ok pentru care am tot resepectul... bafta si hai sa incheiam ontopicul slatina... aici este o sectiune usoara, cu discutii lejere de vancata...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
O poza inedita luata de pe hi5-ul lu' goppo :)) ENJOY
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gogule cred ca iti place big mec-ul din ce in ce mai mult :))):):):):):
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
am venit si cu post`ul pe care il asteptai si cu poze cu tot ... 320i e36 coupe ... full mai putzin clima
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sa-l stapanesti sanatos si sa ai parte de el!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-l stapanesti santos si fara incidente
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult baietzi ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ce mustacioara avea el mah..... zici k e gay!!!!! si pe lenjeria aia roz............. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e mustata de flacau esti mustata tip maner de diplomat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult domnul robynet ... mai am putzin de munca la ea dar e super ok ... articulatie , motor nu are defect ... putzin la tabla si e gata :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GOP suna-ma ! si adu si tu interfata aia VAG in seara asta pls am nevoie tot la un mk4 :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning