![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem facem....dak dai spaga buna =)))) bogdy ce faci tata ne dai de gol =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
apar 2 nume in post...cine tre sa te sune eu sau lucik?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cu tricourile ce se aude?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Astept raspuns... trebuie sa apara mostra zilele astea :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bobardiere o sa fie tricourile :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fortza :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cum adica ai cazare asigurata ? era vorba sa mergem brigada nu unu acolo 3 acolo si 10 aici ... pana mea mi se pare aiurea ma rog ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru plecare/cazare vorbim pe YM si stabilim tot! (nu mai fiti offtopic la offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning