Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 09-03-09 05:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2130174)
Bogdy si DRK :))

Cred că îl muşcase ceva de mână pe BOG :)) că prea era speriat aşa:lol:

cozo 09-03-09 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2130242)
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))

eu nu am vazut faza asta k-l puneam si la a mea sa le stearga!!!!! daca ma tineti de vorba.... data viitoare o sa fiu mai atent

BGY_Bogdy 09-03-09 19:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D

Lucian_GXZ 10-03-09 08:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)

DRK*DeSiGn 10-03-09 08:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem facem....dak dai spaga buna =)))) bogdy ce faci tata ne dai de gol =)))

cozo 10-03-09 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2134212)
Drk, un interior faci? Sa-mi zici si mie cat ceri, pentru pentru ca sunt interesat :)

apropo de discutia pe care am avut-o.....la l'incontro.....sa-mi dai un tel sa-ti spun ceva...cind ai tu timp

DRK*DeSiGn 10-03-09 09:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apar 2 nume in post...cine tre sa te sune eu sau lucik?

5nap 10-03-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2132720)
Palanga daca se m-ai int odata sa tip la tine cand esti pe motor si sa nu opresti o sa te imping sa cazi in intersectie...:))) Astept masinutza mea e la vopsit :D sa vedem cum o sa iasa:X:X am scris aici sa nu fac 10000000 de posturi aiurea :D

promit data viitoare sa fug mai tare :)) sa nu mai apuci sa tipi dupa mne :P....scz ti-am zis am auzit cva dar eram atent pe unde mergeam :D

BGY_Bogdy 10-03-09 21:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2134975)
promit data viitoare sa fug mai tare :)) sa nu mai apuci sa tipi dupa mne :P....scz ti-am zis am auzit cva dar eram atent pe unde mergeam :D

Te pooop Palanga :D sa-mi dai nr ala de pe motor cand m-ai calca mama rufe sa il indrepte si p`ala:)))

BGY_Bogdy 10-03-09 22:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cu tricourile ce se aude?

Lucian_GXZ 10-03-09 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Astept raspuns... trebuie sa apara mostra zilele astea :D

DRK*DeSiGn 11-03-09 08:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bobardiere o sa fie tricourile :)

Lucian_GXZ 11-03-09 09:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fortza :)

RoByNeT 11-03-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum adica ai cazare asigurata ? era vorba sa mergem brigada nu unu acolo 3 acolo si 10 aici ... pana mea mi se pare aiurea ma rog ...

Lucian_GXZ 11-03-09 17:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pentru plecare/cazare vorbim pe YM si stabilim tot! (nu mai fiti offtopic la offtopic)


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning