![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Nu stu ce va agitati atata cu consumu:sad: Vrei masina sa fuga si sa faci senzati ??? ( NU TE GANDESTI LA CONSUM ) ;) Asta cu consumu chiar mi se pare o prostie. NUMAI BINE:peace::peace::peace:
P.S Cine vrea consum mic si senzati sa isi ia Kart sa se dea prin curte cu 2L de benzina toata ziua:-):-):lol: |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
fitanu a zis ca 30 ia masina lui si probabil are mercedes din cate vad la avatar... foarte vechi.. Nu ai de unde sa sti cat ii consuma poate are el modificari facute sau poate are probleme pe la motor... ;) Tot ce e posibil pana la urma daca ne gandim mai bine cu 6..8 mil salariu pe luna nu prea iti permiti sa "nu te uiti la consum". Nu cred ii convine vreunuia dintre voi sa isi dea tot salariul doar pe benzina ...:D Daca voi aveti un venit de peste 1000 euro pe luna... atunci intradevar nu are rost sa va uitati la rezervor... bagati fara numar :P Si totusi fie sarac fie bogat cred ca oricui ii place sa mai lipeasca picioru de acceleratie ;) fie ca se uita la consum fie ca nu... |
4 Attachment(s)
in legatura cu RS-ul il cunosc eu pe tip Il cheama Alex a dat 30 mii pe masina noua ...mi-a zis ca la cum se da cu ea ii consuma cam 15-16
x6 hamann, scuze manu ca am postat asa tarziu |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
din cate stiam eu la 5000cmc mercedes are v12...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
In legatura cu consumu de 30 de litri ,uni baieti de pe forum m-au inteles gresit, da e adevarat consuma 30% daca mergi numai cu 240 de km/h, dar daca mergi cu pana la 100-110 km/h atunci consumu scade pe la 12,5-13l la %.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Cauta pe youtube Best Cars Ever seen in Tg-Jiu sau ceva de genul. A mai fost postat de atitea ori. O sa vezi ca e S600'le ala postat acolo :) |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Tin sa iti spun ca singura achizitie care ar fi sa o faca tata (cel cu rosu) ar fi un Audi RS4 B7 pentru mine.. asta, DACA AR FI SA FACA O ACHIZITIE. La ora actuala cu ML63AMG, S500L 4M, C280 4M, ML400CDI, CLS500 (asta asa ca sa ma laud putin, ca e la moda in zilele de azi :-@) si altele nu e rost de alte "boliduri" bafta |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
:)) vlade ce modest esti:)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
V8 pe motoarele 500, 55AMG, 600 (care este motor tot de 5,5 l) si 63AMG. V12 este doar pe 65 AMG Quote:
Pai sunt, dar sa clarific lumea :) vrei maine sa aud toata scoala cum ma intreaba daca e pe drepte sau nu? :) asa imi iau o piatra de la inima |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Daca sunt ale tale cele enumarate mai sus ma asteptam sa stii mai multe despre brandul asta. Asta e :rolleyes2 |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
mortal arata x6'le!!!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Jur ca nu stiu cum am strecurat 600'le acolo :| dar in fine.. my bad. Hai sa nu stricam topicul.. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning