Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VaLeX 22-04-09 00:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2255486)
E un club din bucuresti .. plm .. habar n-am ce e cu el ... m-a rugat asa zisu' presedinte sa il tin la semnatura .. m-a disperat pe mess ... cica au vreo 15 membri momentan unu cu o celica un bmw un 2-3 opel ... si nu mai stiu exact ce masini ... cam atat ... nu stiu prea multe ... ca nu am vrut sa-mi incarc memoria cu prea multe prostii :)
Oricum eu zic ca nu o sa se legalizeze vreodata ... o sa ramana doar un vis :) cine stie ?!?

nu ne faci si noua reclama ? dam un Joy Ride cand mai vii pe la Piatra :lol:

scturoag 22-04-09 00:53

Re: Roman
 
hai hai .. vezi ca sari calu' valex

VaLeX 22-04-09 12:35

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2255811)
hai hai .. vezi ca sari calu' valex

just a joke, jessus ...

scturoag 22-04-09 20:25

Re: Roman
 
glumetule

morpheusmaster 22-04-09 21:49

Re: Roman
 
...la naiba =)))))

nck_xx 23-04-09 10:37

Re: Roman
 
A aparut din nou o Toyota Supra prin orasul nostru....poze nu am...am vazut'o azi cand veneam acasa din mers parca e un albastru inchis nu am vazut'o prea bine

VladM 23-04-09 14:02

Re: Roman
 
Verde cu numere de Anglia :)

nck_xx 23-04-09 19:49

Re: Roman
 
De Irlanda mai exact da tot verde si cu volan pe dreapta e:D

VladM 23-04-09 19:50

Re: Roman
 
Anglia mai exact ;) Irlanda nu are numere galbene pe spate,si scrie IRL ;)

nck_xx 23-04-09 19:53

Re: Roman
 
Din cate am observat eu din spate am vazut numarul si era alb cu IRL

VladM 23-04-09 20:42

Re: Roman
 
Ai observat rau. ;)

morpheusmaster 23-04-09 21:49

Re: Roman
 
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

scturoag 23-04-09 21:49

Re: Roman
 
Am vazut-o si eu ... dar eram in receptia la hotel si am vazut-o prin geam .. a trecut pe centru ... era misto rau de tot ... dar nu am apucat sa ii vad toate detaliile ... era verde inchis ...m-a lasat fara cuvinte ... era tare rau de tot ...
@26WRC: frate ... cand schimbi vitezele ia piciorul de pe acceleratie ... cand ne-am intalnit azi ... schimbai vitezele si in loc sa scada turatia ... ea crestea ca nu lu'ai piciorul de pe acceleratie in timpul in care apasai ambreiajul ... :lol:

scturoag 23-04-09 21:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2261431)
Ma nu mai vb. aiurea aici si uitativa aici https://www.youtube.com/watch?v=DzXF-F1jHjY =)) R0naldinionul din Roman :D

Ce legatura are "ronaldinio din roman" cu toyota supra ?!?
:shock:

morpheusmaster 23-04-09 22:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261437)
Am vazut-o si eu ... dar eram in receptia la hotel si am vazut-o prin geam .. a trecut pe centru ... era misto rau de tot ... dar nu am apucat sa ii vad toate detaliile ... era verde inchis ...m-a lasat fara cuvinte ... era tare rau de tot ...
@26WRC: frate ... cand schimbi vitezele ia piciorul de pe acceleratie ... cand ne-am intalnit azi ... schimbai vitezele si in loc sa scada turatia ... ea crestea ca nu lu'ai piciorul de pe acceleratie in timpul in care apasai ambreiajul ... :lol:

Ma indoiesc ca mergea asa...caci am mers cu el in masina si nu a facut asa niciodata...si sa fim seriosi eu nu am vazut pe nimeni sa fie asa de dang dang. Dar ia zi gogule...asa faceai? :))

Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2261444)
Ce legatura are "ronaldinio din roman" cu toyota supra ?!?
:shock:

Frate nu are legatura cu supra...uitate acolo...si comenteaza dupa.


@ALL: Haideti sa mentinem threadul viu nu cu discutii gen "Ce faci?" "Bine" "Ai vazut supra aia?" "DA" 'Era verde?' "Eu am vazuto pe aia rosie" "Aha teai inselat" "Ba nu, avea numere de grecia" "Ba nu, avea volanu pe dreapta" "Bine, IRlanda...si asa is tari vecine"...dudes...serios...intra lume interesata si vede 100 pagini de CRAP!!! Iar legat de acea SUPRA bombastik luati de ardetii niste poze sa o vedem toti...sper ca ati inteles idea


All times are GMT +2. The time now is 01:00.

- Copyright 2026 4Tuning