![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am un w vento an fabricatie 96 august am o problema cand lam luat in vara mergea f bine acuma nu mai vrea are 81kw 110 cai 1,9 tdii iart acum nu mai are putere cam pe la 110km la ora nu mai trage parca se opreste abia creste ceva viteza si cand lam luat accelera f bine acuma acce lent voare de ce uni spun ca turbina e de vina alti catalizatorul alti debimetru
acum care e ? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Ce ai schimbat la motor de cand o ai ?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Poate sa fie multe , chiar si injectoarele sa aiba calamina
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
Update :)
Sarbatori fericite! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Downgrade!!!:D
Radiocass original mk3 gamma IV 4x20w cu cd changer |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
is beton farurile...cat ai dat pe ele?? :>
Sarbatori Fericite tuturor!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
http://cgi.ebay.de/CHROM-XENON-OPTIK...1%7C240%3A1318
eu am prins o oferta la 139 euro+taxe de transport :) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ai si XENON montat??ti-ai pus u sau ti le-a dat cu farurile cu tot??:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stau pe ganduri daca sa imi pun sau nu, trebuie sa vad cum le pot regla farurile prima data
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Incerc din rasputeri. Desi pare usor este destul de greu de realizat. Incerc sa-i adaug elemente luate de la alte variante de echipare(am reusit cu scaunele). Vreau sa-i montez cam tot ce fabrica putea monta pe masina. In prezent ma concentrez asupra climatronicului.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stie careva cum functioneaza oglinzile incalzite?se pornesc odata cu dezabburirea lunetei spate?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Da, functionaza impreuna cu degivrarea lunetei. Eu le-am pus buton separat.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning