![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Masina-i superba, are motor de BMW.
Ma mir ca mai sunt si cunoscatori prin oras, cineva care isi ia altceva in afara de Audi, Mercedes, BMW, sau alte cocalarisme.Respect |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Nissan GTR vazut aseara pe copou ! Din pacate nu am apucat sa fac poze
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Morganu duminica sawera scos la aer pe Copou. Nebunie de masina......
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
morgan aero 8, motor v8 bmw, 0-60 mph in 4.5 sec, softtop, hardtop, evacuari laterale, transmisie manuala, diferential autoblocant, interior auster dar elegant in piele galbena si ceasuri retro cromate(...)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
si faruri de Mini :), putin modificate
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
4 Attachment(s)
Quote:
Pace to all... |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
Interesant mertz-ul, un soi de pimp style |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
pe unde zace mertul?(putin mai detaliata straduta)! superbele jantele!
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
P.S..e tare de tot Mertz ul...asa-i ???? |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Pe acolo e si Fordul Escort Cossworth...aia cred ca e mai valoroasa decat mertzul ala. :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Merci de pont zorro6299!(imi pare rau dar pompa chiar nu am de unde sa i-au, nu ai tu una?:)), hai ca pont m-ai dat imi mai dai si pompa, complice in toata regula!Lasand panarama la o parte poate se intampla vreo prostie si ne i-a "nea Caisa" ca suspecti!
Mercedes-ul e mult prea frumos sa nu il vad ( jantele is superbe).Poate dau de proprietar sa ii admir jantele! Escort Cosworth deja iti lasa gura apa numai cand te gandesti la o asemenea bijuterie! |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Pe langa Green Park!
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
daca nu ma insel, cossworth-ul si mertul sunt ale aceluiasi om(defapt, sunt doi frati gemeni, care au si microcar-uri)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning