Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Sleepy_85 07-05-09 14:45

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Masina-i superba, are motor de BMW.
Ma mir ca mai sunt si cunoscatori prin oras, cineva care isi ia altceva in afara de Audi, Mercedes, BMW, sau alte cocalarisme.Respect

limuzina 07-05-09 18:18

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 2296975)
8) Cine ??/ Care ??? Cum ???/ Cauta un Morgan prin Iasi....uite poze, desigur facute cu aprobare de la propietar...sincer altele mai bune/reusite nu cred ca putem face din mes..pe strada la masinuta...so..poate nu-i cu suparare trimiterea la 7EST....mersik.
http://www.7est.ro/stiri//tehnologie...-a-luat-Morgan

P.S Am intalnit-o de cateva ori in trafic...dar parca-i aiurea tare sa-l urmaresti pe om, sa-i fotografiezi masina asa cu forta...cred ca s-ar simti prea bine....si...nu se pune :-P si apoi pozele cu fabricarea masinii si de prin garajul lui...nu facea vriun " forumist"..corect ??? have fun....prea tare masinuta.

Holy shit :rolleyes2 !

siminelsimi 08-05-09 13:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Nissan GTR vazut aseara pe copou ! Din pacate nu am apucat sa fac poze

crywolf 11-05-09 13:12

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Morganu duminica sawera scos la aer pe Copou. Nebunie de masina......

zorro6299 11-05-09 13:59

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crywolf (Post 2307636)
Morganu duminica sawera scos la aer pe Copou. Nebunie de masina......

yep..nebunie curata.....aproape m-am lasat "calcat" de Morgan....dar era trecere de pietoni si nu s-a riscat nenea'....stia el ca am sa i-o cer "despagubire..in caz de".... :-P:-P:-P

mas2703 11-05-09 14:56

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
morgan aero 8, motor v8 bmw, 0-60 mph in 4.5 sec, softtop, hardtop, evacuari laterale, transmisie manuala, diferential autoblocant, interior auster dar elegant in piele galbena si ceasuri retro cromate(...)

Sleepy_85 11-05-09 15:45

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
si faruri de Mini :), putin modificate

zorro6299 11-05-09 17:38

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 2308174)
si faruri de Mini :), putin modificate

:-P te pomenesti ca de asta nu-ti cumperi si tu unul..hmm..??? ca are farurui asemanatoare k cele de pe Mini..si roti rotunde cum are tata lumea...offf mai... :-P ... dar de Jantele astea..?? ce ziceti..?? l-am gasit pe una din stradutele de prin copou....super tare..pararea mea ( spite ca la bicileta..asta da !!! oare se descentreaza la fel de usor ca la bicileta ????? ) super tare Mercedesul...tapiterie alba.. Lux frate...:rolleyes2..a si din nou..Ferrari...un kik foliat...dar fain oricum.( stiu ca a mai fost...si ce daca !!!! ):twisted:

Pace to all...

Sleepy_85 11-05-09 17:52

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by zorro6299 (Post 2308526)
:-P te pomenesti ca de asta nu-ti cumperi si tu unul..hmm..??? ca are farurui asemanatoare k cele de pe Mini..si roti rotunde cum are tata lumea...offf mai... :-P
Pace to all...

Asta ar fi BMW-ul meu preferat :lol:
Interesant mertz-ul, un soi de pimp style

ktalyn 14-05-09 16:05

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
pe unde zace mertul?(putin mai detaliata straduta)! superbele jantele!

zorro6299 15-05-09 07:51

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by ktalyn (Post 2318585)
pe unde zace mertul?(putin mai detaliata straduta)! superbele jantele!

:lol: Mai tu..vrei sa-i faci omului o paguba, hmm..?? am dreptate..?? ce-i "imprumuti" prima data.... jantele..?? sau... poate toata masina ??? :-P .in fine..e treaba ta..dar sper a nu ajung " complice" daca-ti dau detalii...e oarecum "pont"..nu..??? :???: Dar sa-ti iei pompa cu tine, ca e pe pana....daca stii unde-i intrarea in Gradina Botanica....exact pe linga intrare, pe partea cu terasa aia mica , a 4 a casa cred, e un teren de vanzare alaturi, cateva masini la poarta, n-ai cum s-o ratezi...( apropo daca tot intri in curtea omului....eu vreau ATV -ul de linga Mertz..ok..?? asta pt pont". ) 8)

P.S..e tare de tot Mertz ul...asa-i ????

Sleepy_85 15-05-09 11:00

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Pe acolo e si Fordul Escort Cossworth...aia cred ca e mai valoroasa decat mertzul ala. :lol:

ktalyn 16-05-09 09:03

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
Merci de pont zorro6299!(imi pare rau dar pompa chiar nu am de unde sa i-au, nu ai tu una?:)), hai ca pont m-ai dat imi mai dai si pompa, complice in toata regula!Lasand panarama la o parte poate se intampla vreo prostie si ne i-a "nea Caisa" ca suspecti!
Mercedes-ul e mult prea frumos sa nu il vad ( jantele is superbe).Poate dau de proprietar sa ii admir jantele!
Escort Cosworth deja iti lasa gura apa numai cand te gandesti la o asemenea bijuterie!

CRyS` 16-05-09 09:51

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Pe langa Green Park!

NGKON 16-05-09 10:07

Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
 
daca nu ma insel, cossworth-ul si mertul sunt ale aceluiasi om(defapt, sunt doi frati gemeni, care au si microcar-uri)


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning