![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:)) a rupt tot Eugen cu faza asta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cel mai smecher eugen =))))) cum ai gasit'o?:lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La caterinca, cine tine la ea normal.
Bun venit Cristi. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
in fine... era mai frumos din partea ta sa imi raspunzi si sa ma injuri si sa iti bagi si sa iti scoti si asa mai departe... in fine... "sper" sa ai parte de biela aia. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Sa imi bag si sa imi scot nu e stilul meu,sa te injur nu vad de ce. chiar crezi ca ma bucur la un milion?....eu unu mi-am dat seama ca nu ai avut capacitatea sa intelegi....in perioada asta chiar nu am avut posibilitatea.......stai linistit ca fara bani nu ramai,desi dupa circul si strigaturile pe care le faci ai merita si altele.Eu nu ti-am "sperat" nimic,dar iti doresc de acum....sa te bucuri de motoarele pe care le ai.Si apropo.....la tel raspund cui vreau,si pe mess la fel.Daca vrei sa faci strigaturi in continuare.....esti invitatul meu...am vazut ca te pricepi. PS.....daca vroiam sa iti trag teapa....nu te vrajeam cu o ametita de biela.....uiti ca ai avut la mine ecu de r21t......asta ti-am zis poate intelegi.Daca nu intelegi.....astept in continuare posturi d-ale tale......facem entartainment pt lume. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
aici nu ai logica... te-am sunat o data... ai zis ca maine ca poimaine, ca vine cineva sa imi aduca banii, ca maine ii bag pe card, ca poimaine, ca maine vii personal si mii dai, ca maine imi dai telefon... apoi nu mai raspundeai la telefon... apoi am sunat de pe alt numar si ai raspuns... apoi nu ai mai raspuns nici la numaru ala de telefon... in fine.. raspunzi cui vrei si cui nu vrei.. ai perfecta dreptate ce ai vrea sa inteleg daca nu imi explici si nu imi raspunzi la telefon? de fiecare data cand am vorbit la telefon nu mi-ai zis: "omule nu am bani acu si nici in perioada imediat urmatoare, iti dau luna viitoare." de fiecare data in schimb m-ai "ametit" ca maine ca poimaine. ar fi mai simplu la telefon |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
miliady alt loc de circ nu ati gasit ? pt un rahat de biela va rade forumul ... din cate am inteles va stiti, cred ca puteati discuta in particular nu sa va spalati rufele in public ;) my opinion
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
entertain US :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
CristiTL....ti se pare o chestie de entertain ? Mie, sincer, chiar nu mi se pare deloc...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mag, Cristi TL este Dan(GNZ) aka Gonzales mada faca.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poa sa fie :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning