Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

All4Speed 31-12-10 07:36

Re: DreamWorks
 
Un an nou fericit (bubisi):dance:

VRS 31-12-10 08:44

Re: DreamWorks
 
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!

micutu11 31-12-10 10:29

Re: DreamWorks
 
LA MULTI ANI!!!!! un an nou cat mai bun...cu multe realizari :P

distractie placuta diseara ;))

Sonny™ 31-12-10 11:56

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3942854)
LA MULTI ANI!!!!! un an nou cat mai bun...cu multe realizari :P

distractie placuta diseara ;))

Clubul Babu Stilul WOW WOW va ureaza un sincer la multi ani si sa va aduca anu asta nou tot ce va doriti si forta de munca sa vedem cat mai multe masini salvate de rugina, de remat si de nepasarea unora....


p.s. daca beti diseara stati linistiti nu va urcati la volan...;)

hai distractie placuta:twisted::twisted::twisted:

Tweety_rzw 31-12-10 13:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3943103)
Clubul Babu Stilul WOW WOW va ureaza un sincer la multi ani si sa va aduca anu asta nou tot ce va doriti si forta de munca sa vedem cat mai multe masini salvate de rugina, de remat si de nepasarea unora....


p.s. daca beti diseara stati linistiti nu va urcati la volan...;)

hai distractie placuta:twisted::twisted::twisted:

Eu am baut de aseara=)),pulbere,varza,dauna am fost,ce crezi nu m-am urcat am fost sofer model :))=))!


LA MULTI ANI TUTUROR SI VA UREZ UN AN NOU CU MULTE MODIFICARI LA MASINI SI MULTI BANIIIIIII SI CAT MAI MULTA PREZENTA DIN PARTEA UNORA :) ca pe final de an s-a cam dus prezenta dar poate la anul se va schimba ceva !

Tyfu 31-12-10 14:04

Re: DreamWorks
 
La Multi Ani sa ne vedem cu bine in noul an si sa facem haosssss!!!!
Distractie placuta!!!!!!!

NXdev 31-12-10 14:48

Re: DreamWorks
 
La multi ani, un an nou fericit, sa aveti parte de bucurii si dorinte implinite.
Sa ne vedem cu bine in 2011, cat mai uniti si cum spune Tyfu...sa facem haos :twisted::).Distractie placuta tuturor diseara :2gun:

radu715 31-12-10 16:45

Re: DreamWorks
 
La multi ani !!

Fie ca in 2011 sa realizati tot ce nu s-a putut in 2010 si mult peste :D .. numai succesuri. :D >:D<>:D<

Alex30 31-12-10 17:08

Re: DreamWorks
 
ZUZ&Zuzu vă urează La Mulți Ani!

Să aveți parte de un an mai bun ca acesta de câte ori vreți voi! Să ne vedem sănătoși cu toții iar nu în ultimul rând cu Bani și Putere de muncă! Mașini modificate și haos mare in 2011


PS: Aveți grijă la bautură...să pastrați și pentru mine :-). Eu promit că (nu) mă fac praf :)

Vă pupă ZuZu

Noroc și La Mulți Ani! :drunk::drunk::drunk::drunk:

NXdev 31-12-10 22:27

Re: DreamWorks
 
Oficial...cu 2011 a sosit si domeniul .com : www.dreamworks-club.com . Va mai dura maxim 24-48h pana se va face propagarea domeniului in toata lumea, cei cu net de la rds,vodafone puteti vedea site-ul, cei care sunt nerabdatori si inca provideru nu a updatat lista de dns-uri puteti folosi un freeproxy

Eram sa uit, noul forum : www.forum.dreamworks-club.com

Have fun si toate cele bune

~Devu si Kitikru

TaZzY E30 01-01-11 14:20

Re: DreamWorks
 
La multi ani DreamWorks,multa sanatate fericire si la cat mai multi cai sub capota.LA MULTI ANI!!! din partea StreetRacingSquad!!!

Vera.Tygrutza 01-01-11 16:59

Re: DreamWorks
 
La multi ani dragii mei prieteni :*....Va ureaza Vera si Tigrutza :oops:!!! =)) si din partea clubului OZN racing TEAM

NXdev 03-01-11 15:47

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by TaZzY E30 (Post 3944868)
La multi ani DreamWorks,multa sanatate fericire si la cat mai multi cai sub capota.LA MULTI ANI!!! din partea StreetRacingSquad!!!

Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3945112)
La multi ani dragii mei prieteni :*....Va ureaza Vera si Tigrutza :oops:!!! =)) si din partea clubului OZN racing TEAM

Multumim Tazzy si SRS, multumim Vera si OZN :oops:.Un an nou fericit si cat mai multe realizari.

Mici schimbari...threat-uri noi + parcul auto al lui PDV :cool: http://www.forum.dreamworks-club.com/index.php

Facem vineri prima intalneala pe 2011 :D ?

NXdev 05-01-11 21:33

Re: DreamWorks
 
3 Attachment(s)
Cu 2011, un nou membru, Cretu-Peugeot 206 si inca 2 surprize...una "turbata" :twisted: si una "aspirata"8)

PDV_1989 06-01-11 00:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3957373)
Cu 2011, un nou membru, Cretu-Peugeot 206

Este fata de are asa masina si "o" cheama Cretu ? https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1294259552
Vineri vin dar nu cu baba , vin cu X5-u alb :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning