![]() |
Re: DreamWorks
Un an nou fericit (bubisi):dance:
|
Re: DreamWorks
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!
|
Re: DreamWorks
LA MULTI ANI!!!!! un an nou cat mai bun...cu multe realizari :P
distractie placuta diseara ;)) |
Re: DreamWorks
Quote:
p.s. daca beti diseara stati linistiti nu va urcati la volan...;) hai distractie placuta:twisted::twisted::twisted: |
Re: DreamWorks
Quote:
LA MULTI ANI TUTUROR SI VA UREZ UN AN NOU CU MULTE MODIFICARI LA MASINI SI MULTI BANIIIIIII SI CAT MAI MULTA PREZENTA DIN PARTEA UNORA :) ca pe final de an s-a cam dus prezenta dar poate la anul se va schimba ceva ! |
Re: DreamWorks
La Multi Ani sa ne vedem cu bine in noul an si sa facem haosssss!!!!
Distractie placuta!!!!!!! |
Re: DreamWorks
La multi ani, un an nou fericit, sa aveti parte de bucurii si dorinte implinite.
Sa ne vedem cu bine in 2011, cat mai uniti si cum spune Tyfu...sa facem haos :twisted::).Distractie placuta tuturor diseara :2gun: |
Re: DreamWorks
La multi ani !!
Fie ca in 2011 sa realizati tot ce nu s-a putut in 2010 si mult peste :D .. numai succesuri. :D >:D<>:D< |
Re: DreamWorks
ZUZ&Zuzu vă urează La Mulți Ani!
Să aveți parte de un an mai bun ca acesta de câte ori vreți voi! Să ne vedem sănătoși cu toții iar nu în ultimul rând cu Bani și Putere de muncă! Mașini modificate și haos mare in 2011 PS: Aveți grijă la bautură...să pastrați și pentru mine :-). Eu promit că (nu) mă fac praf :) Vă pupă ZuZu Noroc și La Mulți Ani! :drunk::drunk::drunk::drunk: |
Re: DreamWorks
Oficial...cu 2011 a sosit si domeniul .com : www.dreamworks-club.com . Va mai dura maxim 24-48h pana se va face propagarea domeniului in toata lumea, cei cu net de la rds,vodafone puteti vedea site-ul, cei care sunt nerabdatori si inca provideru nu a updatat lista de dns-uri puteti folosi un freeproxy
Eram sa uit, noul forum : www.forum.dreamworks-club.com Have fun si toate cele bune ~Devu si Kitikru |
Re: DreamWorks
La multi ani DreamWorks,multa sanatate fericire si la cat mai multi cai sub capota.LA MULTI ANI!!! din partea StreetRacingSquad!!!
|
Re: DreamWorks
La multi ani dragii mei prieteni :*....Va ureaza Vera si Tigrutza :oops:!!! =)) si din partea clubului OZN racing TEAM
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Mici schimbari...threat-uri noi + parcul auto al lui PDV :cool: http://www.forum.dreamworks-club.com/index.php Facem vineri prima intalneala pe 2011 :D ? |
Re: DreamWorks
3 Attachment(s)
Cu 2011, un nou membru, Cretu-Peugeot 206 si inca 2 surprize...una "turbata" :twisted: si una "aspirata"8)
|
Re: DreamWorks
Quote:
Vineri vin dar nu cu baba , vin cu X5-u alb :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning