Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

quze 02-07-11 20:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
avem di tati :))

hai cu poze !

Caius TM 03-07-11 19:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
o sa vin si cu poze... numa sa-mi vina oglinziile...
sa pun difusoru sus... sa fie totul la loc... german style :D "gantz" :lol:
altfel se supara fratii mei de pe bmw-syndikat ; e46-fanatics ; m3-motorsport ; :lol:
am zis ca nu ies cu ea pana nu e gata...

M I H' 03-07-11 20:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
smechera rau a iesit, bravo, succes pe mai departe...
asteptam pozele cu toate cele montate pe ea.

Caius TM 05-07-11 23:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
M I H .. mersi frumos...
o poza in asteptarea oglinziilor...

bcoupe 05-07-11 23:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
destul de urata :D

app: pune si tu 2 oglinzi de la 2 pipite care le intalnesti pe strada :D
app2: ai grije cand scoti masina ca poate o confunda pipitele si se pun s'o linga zic ca'i acadea (nu o lasa nepazita) :D

DaNn.ZyX 05-07-11 23:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by bcoupe (Post 4446115)
destul de urata :D

app: pune si tu 2 oglinzi de la 2 pipite care le intalnesti pe strada :D
app2: vezi ai grije cand scoti masina ca poate o confunda pipite si se pun s'o linga zic ca'i acadea :D

Eu zic,ca nu's asa proaste sa linga masina,altceva poate,dar masina nu cred ca se apropie cineva la mai putin de 1m de ea :D:D:D

Caius TM 06-07-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hey hey hey ... fără perversiunii aici ...
asta e masina de familie... nu pt. căţele...

HoricutzWSR 06-07-11 09:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
extraordinar cum poate arata! flawless...

sprinter 06-07-11 13:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dragutz :lol: personal as face ceva sa scot cu 2 - 3 mm rotile spate mai inafara, sau sau bag rotile fata mai in interior.

radu_bmwe36 06-07-11 17:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
masina e S.E.X !!!!!!! :peace::peace::peace:

Speed4U 06-07-11 23:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bine zis radu ,e prea porno felicitari !

cryssTM 06-07-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
11 Attachment(s)
Cateva poze ratacite....
toata treaba se face in echipa;)
cand e vb de masina lui Caius toti sunt(em) ca o familie:hug: ....toata lumea pune mana, nimeni nu sta degeaba :workout:

Maniak22 07-07-11 01:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Intradevar foarte tare alegerea culorii :D

Caius TM 07-07-11 06:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sprinter .. incă lucrez la chestia asta :lol:

radu_bmwe36 & Speed4U.. mersi frumos :D



cryssTM hehehe.. ce poze spion :lol: mersi mult :D


Maniak22 .. nu a fost greu... a trebuit doar sa sterg balele din colţu' gurii si să zic DA... ii ce trebuie :lol: cryssTM stie cel mai bine .. :lol: :lol:

daflyer_oradea 07-07-11 06:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e marfa rau...sincer...de abia astept sa o vad live.

PS - luciul lacului crud e cea mai porno chestie din toata operatiunea de vopsire...


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning