![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Da, in zona aia stau. |
Re: poze...by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
7 Attachment(s)
salutare tuturor!!!! Raul , AMG-ul ce lai postat tu, Sm-05-YVC, e a lu unchiumeu, intradevar e o super masina...am fost cu ea si e foarte puternica, dar si suge la cum o calca el, cam 25l/100km, de nu mai mult...din pacate masina acuma e la Timisoara in service, k a rupt motoru in ea...sincer nush cum a reusit! pun 2 poze cu Mertanu, si restu cu X6-le lui,motor de 3.5i 306cp..e ceva si ala zic eu
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
frumoase masini :) dar oare pentru ce trebuie motoare asa mari intr'un oras asa mic? :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
macar motoare sa avem mari in orasu asta, dak tot e mic orasu...:));)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
imi place mie ...treaba asta ...pfoai ...cum de avem noi ...astia care practic stam intr-un sat ...asa masini ..??deci nu inteleg de ce atatea x6 ,bentley-uri si alte carutze de astea gen amg ...intr-un sat asa de mic...???la straf baieti la straf cu voi :)))
ionut hai ca esti simpatic :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nu te supara , nu o lua in nume de rau ...chiar ma bucur sa vad asemenea masini , dar fara suparare , majoritatea drumurilor din satu mare sunt praf , mi'ar fi mila sa circul cu asemenea bijuterii pe'acolo ...Asa de curiozitate , cum a reusit sa sparga motorul de AMG , fiind recunoscut pentru rezistenta si durabilitate.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
s-au mai reparat, asfaltat cateva strazi prin satu mare, cu strat de nush cati cm...deci suntem pe drumu cel bun:)) =))....sincer nush cum a resusit sal crape...dar nu mam mirat deloc cand mia zis vestea k masina e in Timisoara cu motorul crapat. anu trecut a mai spart motorul si cutia de viteza automata la un M5...atat mia zis k il costa 30mi de euro un motor identic nou noutz la mertzan,poate a cam exagerat cu pretu motorului k mie nu prea imi vine sa cred k e asa scump!!! nah dak isi permite....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Good for him ....sa speram ca nu'l va costa , daca isi permite de ce nu :)Apropo , ce alte exotice au mai aparut?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Aici intervine vorba rapidistului "cine-si permite..." Stai linistit care are bani de Cayenne si alte "cazane" de genul, are bani si de intretinere si nu-i "doare" la buzunar ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Stiti ceva despre accidentul in care a fost implicat un ''mercedes sport'' ??http://www.emaramures.ro/Stiri/18905...tu-Mare-VIDEO-
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
.........................
On topic,tot am vazut de ceva vreme un R32 Mk5 prin Satu Mare si nu am apucat sa-i fac poza.Daca stie cineva pe unde parcheaza sa fac si eu o vizita. Multumesc |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
De asta zici ?
Daca da, baiatul sta cu mine in acelasi cartier mai are inca un S class (model vechi) S400 cdi mi se pare ca e |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am vazut astazi un golf 5 gti foarte mandru in baia mare ;) cu numere de satu mare nu aveti careva niste poze pentru ca nu am apucat sa il pozez???:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Unu Rosu?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning