Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

wasted 06-09-08 17:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by 13tsp (Post 1735904)
Nu neg! :lol:
Nenea la intrare in 16 pe Brandusa stai? :rolleyes2
Superb Civic-ul :shock:

Mersi ;)
Da, in zona aia stau.

bobe 02-10-08 15:27

Re: poze...by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Criwar (Post 402292)
octavia...pakt k nu e cu nr de SM :)

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...60#post1788560

rapidistu_c&c 09-10-08 20:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
salutare tuturor!!!! Raul , AMG-ul ce lai postat tu, Sm-05-YVC, e a lu unchiumeu, intradevar e o super masina...am fost cu ea si e foarte puternica, dar si suge la cum o calca el, cam 25l/100km, de nu mai mult...din pacate masina acuma e la Timisoara in service, k a rupt motoru in ea...sincer nush cum a reusit! pun 2 poze cu Mertanu, si restu cu X6-le lui,motor de 3.5i 306cp..e ceva si ala zic eu

IonutzMFF 19-10-08 03:11

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
frumoase masini :) dar oare pentru ce trebuie motoare asa mari intr'un oras asa mic? :D

rapidistu_c&c 19-10-08 13:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
macar motoare sa avem mari in orasu asta, dak tot e mic orasu...:));)

veveve 19-10-08 14:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
imi place mie ...treaba asta ...pfoai ...cum de avem noi ...astia care practic stam intr-un sat ...asa masini ..??deci nu inteleg de ce atatea x6 ,bentley-uri si alte carutze de astea gen amg ...intr-un sat asa de mic...???la straf baieti la straf cu voi :)))
ionut hai ca esti simpatic :)

IonutzMFF 21-10-08 19:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu te supara , nu o lua in nume de rau ...chiar ma bucur sa vad asemenea masini , dar fara suparare , majoritatea drumurilor din satu mare sunt praf , mi'ar fi mila sa circul cu asemenea bijuterii pe'acolo ...Asa de curiozitate , cum a reusit sa sparga motorul de AMG , fiind recunoscut pentru rezistenta si durabilitate.

rapidistu_c&c 21-10-08 21:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
s-au mai reparat, asfaltat cateva strazi prin satu mare, cu strat de nush cati cm...deci suntem pe drumu cel bun:)) =))....sincer nush cum a resusit sal crape...dar nu mam mirat deloc cand mia zis vestea k masina e in Timisoara cu motorul crapat. anu trecut a mai spart motorul si cutia de viteza automata la un M5...atat mia zis k il costa 30mi de euro un motor identic nou noutz la mertzan,poate a cam exagerat cu pretu motorului k mie nu prea imi vine sa cred k e asa scump!!! nah dak isi permite....

IonutzMFF 22-10-08 11:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Good for him ....sa speram ca nu'l va costa , daca isi permite de ce nu :)Apropo , ce alte exotice au mai aparut?

13tsp 06-12-08 12:11

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1819853)
Good for him ....sa speram ca nu'l va costa , daca isi permite de ce nu :)Apropo , ce alte exotice au mai aparut?

Un Bentley Brooklands R, Maybach Exelero, Maybach 57 S, RR Phantom, vreo 3 Contintental-uri, Buggati Veyron si cateva cazane de pisici ;)
Aici intervine vorba rapidistului "cine-si permite..."
Stai linistit care are bani de Cayenne si alte "cazane" de genul, are bani si de intretinere si nu-i "doare" la buzunar ;)

IonutzMFF 21-01-09 17:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Stiti ceva despre accidentul in care a fost implicat un ''mercedes sport'' ??http://www.emaramures.ro/Stiri/18905...tu-Mare-VIDEO-

Nomood 05-04-09 16:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
.........................
On topic,tot am vazut de ceva vreme un R32 Mk5 prin Satu Mare si nu am apucat sa-i fac poza.Daca stie cineva pe unde parcheaza sa fac si eu o vizita.
Multumesc

quick_silver2 06-04-09 13:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
De asta zici ?
Daca da, baiatul sta cu mine in acelasi cartier
mai are inca un S class (model vechi) S400 cdi mi se pare ca e

T@m@ngo 16-07-09 18:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am vazut astazi un golf 5 gti foarte mandru in baia mare ;) cu numere de satu mare nu aveti careva niste poze pentru ca nu am apucat sa il pozez???:D

quick_silver2 16-07-09 23:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Unu Rosu?


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning