Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 09-09-10 22:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns de la lucru..am halit si ma bag la somn

Babutz 16-09-10 03:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un energizant..is rupta ..am dormit 3 ore.si ma duc la wrk

spiner 16-09-10 04:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Parca m-as duce la somn dar parca nu.Grea decizie.Mai stau un pic si beau o gura de apa sa imi tina de urat.

Ghimpe200 16-09-10 18:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:34..vad filmulete cu masina mea pe youtube,si ma oftic ca o am in service lovita...

DrifterGT 18-09-10 02:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:47 ma uit la film :))

Babutz 18-09-10 06:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa fac cafeiul

cozmin23 18-09-10 11:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am schimbat bornele la baterie si acum stau putin iar mai tarziu plec pe munte

Racer21 19-09-10 19:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am terminat de schimbat avatarul si semnatura ...

Babutz 19-09-10 19:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un yams

DrifterGT 19-09-10 19:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:00 Ma uit la prostia omeneasca pe Kanal D :))

Babutz 20-09-10 05:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc si ma bag la somn

DrifterGT 21-09-10 01:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:09 Ascult muzica , numai ce termin de vorbit cu o colega si fug la somn ca maine am scoala... :???:

Babutz 21-09-10 05:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai..is praf de racita

spiner 23-09-10 01:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mananc un sandvis si tocmai ce am terminat de sters mustarul ce mi-a cazut pe picior.

DrifterGT 23-09-10 01:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:31 Learn english , ascult Quentin-Printre Priviri , vorbesc cu niste prieteni pe mess , si ma rog ca maine sa nu ploua sa merg la o plimbare :D.


All times are GMT +2. The time now is 13:33.

- Copyright 2026 4Tuning