![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Din cate stiu, chiuloasele nu difera de la 1.1 la 1.3, cel putin eu am pe 1.3 chiuloase de 1.1 . Taica-miu zvoneste ceva de masina noua, ca cica nu vrea sa imping la oltcit cum o impins el...:)), ce stie el, e pornire cu amprenta....pe portbagaj.
Oricum, merita banii, la cum arata masina cred ca e unul dintre cele mai cele oltcituri, facute ca la carte, nea iulica mai are unu', era celalalt mov care s-a dat, si mai e unu facut calumea, parca valib il are...unu gri:-? daca nu ma insel. Eu zic ca merita toti banii, daca o un oltcit tipla cu 13 mii in bord costa 4000 roni, apai asta refacut acum cap coada zic ca merita 5000 si cv, nu mai punem ca motorul e facut de la 0, si nu cred ca are mia de km.... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
10 Attachment(s)
dupa 4 luni de stat in parcare,azi mi-am facut timp si chef pentru ea si am dus-o la mecanic sa ii fac franele,din fericire erau slabite doar filetele de la conducte(posibil de la suspensia prea dura),am ridict-o mai sus de spate si i-am repozitionat haionul...am bagat 3 fise la spalatorie ca sa ii scot culoarea la loc :D acum am dus-o la curte(prea multi curiosi in parcare), pun prelata pe ea si o mai scot la primavara
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Cauta-i un garaj sa stea la uscat,altfel o ia rugina pe dedesubt :rolleyes2
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Masina este de vanzare pana la 01.01.2013 ,din cauza noii taxe de inmatriculare.Noul pret este de 900 euro
http://www.libertatea.ro/detalii/art...or-373994.html |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bre,:lol: nu exista nici o taxa pentru masinile noastre, articolu' ala e scris prin ianuarie 2012:-P Platesti taxa doar pentru PRIMA inmatriculare...a ta fiind deja inscrisa in RO, nu platesti nimic altceva
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
vedeti ca s-au mai modificat ceva articole pe la legea aia intre timp, de atunci s-a schimbat si guvernul si se mai schimba unul ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Salut baieti am si eu un set segmenti noi la cutie sigilati Sim 1129cc si placa presiune deasemenea nou sigilat...fac pret bun , nu am ce face cu ele:)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
5 Attachment(s)
de cateva zile sunt oficial in clubul Midnight Racers filiala Ramnicu Valcea :D
in weekend am pornit-o(dupa o iarna de stat sub prelata).putina benzina in carburator si surpriza...a luat-o la prima cheie.am pus stikerul cu micutu(urmeaza parasolarul cu MR).masina nu se mai vinde,cum vine caldura o scot pe strazi 8) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bravo dre, era pacat de toata munca , nu imi vine sa cred ca ai vrut sa o dai
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Felicitari!...ai luat o decizie buna, era pacat sa o vezi la altul dupa cat ai muncit si investit!
Spor la treaba in continuare cu planurile de viitor! :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
bravo dre, spor la treaba in continuare ... si la cat mai multe expo show-uri :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:07. |
- Copyright 2026 4Tuning