![]() |
Re: E36 - 320i '94
multumesc,
2.5i - M50 B25 |
Re: E36 - 320i '94
a-ti transformat garajul lui George in loc de pelerinaj fratilor :) (si eu merg) oricum masina e de nota 10
|
Re: E36 - 320i '94
foarte frumoasa masina!
pana acum parerea mea e ca o strica bara spate.dar acum arata ireprosabil cu jantele astea si spoilerul de m! |
Re: E36 - 320i '94
Quote:
multumesc bobo. |
Re: E36 - 320i '94
Bai ovidiu, smechera tare matza asta a ta, cand o sa cresc mare vreau sa o fac si pe a mea ca a ta ;)
|
Re: E36 - 320i '94
Quote:
cat mai asteptam ? |
Re: E36 - 320i '94
presupun ca te uti des in retrovizoare nu ovidiu? (se vede bine numarul sau e incetosat :) )
|
Re: E36 - 320i '94
uitasem ce era mai rusinos de spus la mine nici nu se poate face comparatie adic cum e a ta mot 2.5 iar la mine 1.6 adic intelegi ce vreau sa zic +ca am mulllltttttt de munca la a mea ca sa arate si sa merga macar juma cat arata si merge a ta multe modificari care vor trebui sa astepte ceva timp din lipsa de finante oricumm forta fie cu tine :) pe puntea spate
|
Re: E36 - 320i '94
Quote:
|
Re: E36 - 320i '94
din cate stiu eu ... instalatia Bosch nu se pupa cu Siemens ... dar daca te pot ajuta cu ceva ...
|
Re: E36 - 320i '94
domnu LCO dar cum de << easy drive >> nu pot sa cred :) ? stie motanul tau sa rulezzzzzze si slowly hmmmmm :)
|
Re: E36 - 320i '94
imi permit sa fur o replica de la o prietena: ... "la impresii si figuri" :)))):shock:
|
Re: E36 - 320i '94
parca stiu avatarul tau de undeva :) da da chiar impresii si figuri ca ce draku "am cu ce " :)
|
Re: E36 - 320i '94
2 Attachment(s)
o zi de stat la garaj ...
|
Re: E36 - 320i '94
ti-am vazut masina la iasi,superba!dar am o intrebare,tu circuli cu masina asta?fiind pt prima data in iasi,am ramas placut surprins de frumusetea locului....DAR drumurile...wow,fara suparare,dar sunt oribile!bafta cu masina,oricum e ff frumoasa.
|
Re: E36 - 320i '94
Quote:
e masina de weekend, in restul saptamanii am alta de "offroad", iar drumurile stiu ca sunt proaste, de asta tot timpul am trasee pe care circul :) si DA, circul exact asa cum ai vazut'o ! ca sa nu mai zic ca am mers si prin zona Moldovei cu ea in aceeasi "stare". |
Re: E36 - 320i '94
10 Attachment(s)
|
Re: E36 - 320i '94
3 Attachment(s)
new look
borbet B 17 |
Re: E36 - 320i '94
wow...superbe jante... Buna alegere ai facut.
|
Re: E36 - 320i '94
dau bine rau jantele noi :shock: bafta cu motanu'
|
Re: E36 - 320i '94
multumesc baieti :)
masima e la vanzare !! |
| All times are GMT +2. The time now is 06:17. |
- Copyright 2026 4Tuning