Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 320i '94 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/90492-e36-320i-94-a.html)

ocaruntu 17-04-12 16:22

Re: E36 - 320i '94
 
multumesc,
2.5i - M50 B25

habiby 17-04-12 18:59

Re: E36 - 320i '94
 
a-ti transformat garajul lui George in loc de pelerinaj fratilor :) (si eu merg) oricum masina e de nota 10

JusT_SaY_BoBo 17-04-12 22:38

Re: E36 - 320i '94
 
foarte frumoasa masina!
pana acum parerea mea e ca o strica bara spate.dar acum arata ireprosabil cu jantele astea si spoilerul de m!

ocaruntu 18-04-12 02:33

Re: E36 - 320i '94
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 4985093)
a-ti transformat garajul lui George in loc de pelerinaj fratilor :) (si eu merg) oricum masina e de nota 10

vreau sa o vad si pe a ta la fel ;)

multumesc bobo.

XS Tuner 18-04-12 17:29

Re: E36 - 320i '94
 
Bai ovidiu, smechera tare matza asta a ta, cand o sa cresc mare vreau sa o fac si pe a mea ca a ta ;)

ocaruntu 18-04-12 22:12

Re: E36 - 320i '94
 
Quote:

Originally Posted by XS Tuner (Post 4986830)
Bai ovidiu, smechera tare matza asta a ta, cand o sa cresc mare vreau sa o fac si pe a mea ca a ta ;)

noi avem o probleme nerezolvata din cate stiu ...
cat mai asteptam ?

habiby 19-04-12 16:48

Re: E36 - 320i '94
 
presupun ca te uti des in retrovizoare nu ovidiu? (se vede bine numarul sau e incetosat :) )

habiby 19-04-12 16:54

Re: E36 - 320i '94
 
uitasem ce era mai rusinos de spus la mine nici nu se poate face comparatie adic cum e a ta mot 2.5 iar la mine 1.6 adic intelegi ce vreau sa zic +ca am mulllltttttt de munca la a mea ca sa arate si sa merga macar juma cat arata si merge a ta multe modificari care vor trebui sa astepte ceva timp din lipsa de finante oricumm forta fie cu tine :) pe puntea spate

XS Tuner 19-04-12 17:50

Re: E36 - 320i '94
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4987393)
noi avem o probleme nerezolvata din cate stiu ...
cat mai asteptam ?

:) M-am mai gandit si momentan studiez faptul ca e posibil ca ceasurile pt instalatie siemens ms 41 sa difere de cele pt instalatie bosch.

ocaruntu 19-04-12 21:23

Re: E36 - 320i '94
 
din cate stiu eu ... instalatia Bosch nu se pupa cu Siemens ... dar daca te pot ajuta cu ceva ...

habiby 22-04-12 20:30

Re: E36 - 320i '94
 
domnu LCO dar cum de << easy drive >> nu pot sa cred :) ? stie motanul tau sa rulezzzzzze si slowly hmmmmm :)

ocaruntu 23-04-12 07:34

Re: E36 - 320i '94
 
imi permit sa fur o replica de la o prietena: ... "la impresii si figuri" :)))):shock:

habiby 24-04-12 15:11

Re: E36 - 320i '94
 
parca stiu avatarul tau de undeva :) da da chiar impresii si figuri ca ce draku "am cu ce " :)

ocaruntu 28-04-12 00:54

Re: E36 - 320i '94
 
2 Attachment(s)
o zi de stat la garaj ...

OdorogLGV 30-04-12 22:18

Re: E36 - 320i '94
 
ti-am vazut masina la iasi,superba!dar am o intrebare,tu circuli cu masina asta?fiind pt prima data in iasi,am ramas placut surprins de frumusetea locului....DAR drumurile...wow,fara suparare,dar sunt oribile!bafta cu masina,oricum e ff frumoasa.

ocaruntu 01-05-12 07:49

Re: E36 - 320i '94
 
Quote:

Originally Posted by OdorogLGV (Post 5004404)
ti-am vazut masina la iasi,superba!dar am o intrebare,tu circuli cu masina asta?fiind pt prima data in iasi,am ramas placut surprins de frumusetea locului....DAR drumurile...wow,fara suparare,dar sunt oribile!bafta cu masina,oricum e ff frumoasa.

multumesc
e masina de weekend, in restul saptamanii am alta de "offroad", iar drumurile stiu ca sunt proaste, de asta tot timpul am trasee pe care circul :)

si DA, circul exact asa cum ai vazut'o ! ca sa nu mai zic ca am mers si prin zona Moldovei cu ea in aceeasi "stare".

ocaruntu 11-06-12 18:24

Re: E36 - 320i '94
 
10 Attachment(s)
sesiune foto/video de weekend :shock:

day 1:
Petrolheads HD: BMW E30 & E36 Showing Up

ocaruntu 15-09-12 04:23

Re: E36 - 320i '94
 
3 Attachment(s)
new look
borbet B 17

Manu_88 15-09-12 15:41

Re: E36 - 320i '94
 
wow...superbe jante... Buna alegere ai facut.

alexxpassat2003 15-09-12 17:50

Re: E36 - 320i '94
 
dau bine rau jantele noi :shock: bafta cu motanu'

ocaruntu 19-09-12 01:57

Re: E36 - 320i '94
 
multumesc baieti :)

masima e la vanzare !!


All times are GMT +2. The time now is 06:17.

- Copyright 2026 4Tuning