Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 10-10-08 09:34

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Avand in vedere ca vin din SUA si trebuie sa stau ceva dupa ele in vama cu totul te costa 200 ron , in care intra pretul lor, transportul, asigurarea lor in caz de se pierd , comisionul meu, taxele vamale.

vectra26dom 11-10-08 12:12

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/GRA-Tempomat-TDI-...d=p3286.c0.m14
http://cgi.ebay.de/GEWINDEFAHRWERK-S...d=p3286.c0.m14
cat ajunge cu totul ?

tetel_sorinel 13-10-08 23:56

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sal, imi mai poti spune pretul pt astea si daca le poti aduce?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-A...mZ160291153846


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-9...=p4506.c0.m245

razak 14-10-08 09:03

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@vectra26dom

1. Era licitatie si nu pot oferi un pret fix pentru articolele la care se liciteaza.
2. Ajunge undeva la 270 euro

@tetel_sorinel

1. 150 ron cu ele aduse in tara, vama, asigurare colet inclusa in pret
2. 210 ron cu ele aduse in tara, vama, asigurare colet inclusa in pret

Pentru un raspuns mai rapid va rog sa ma cautati pe mess. Aici nu intru mereu.

corsi 20-10-08 09:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sal. cat ma costa cu totul?http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER...d=p3286.c0.m14

razak 20-10-08 15:32

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
700 ron cu tot cu adus

squid 25-10-08 14:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/Rieger-Lueftungsg...ayphotohosting

sal, spune-mi te rog un pret final (produs + transport + adaosul tau)
incearca sa vb cu neamtul sa vezi la ce bani il da la "Buy now", ce e ofertat pana acum e prea putin.

razak 25-10-08 15:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail ... sa vedem acum ce zice neamtu :)

sorin gti power 25-10-08 19:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
R E C O M A N D .... baiatul este de incredere garantat , apelati fara ezitare....PS : Multumesc razvane si bafta cu masina ..

razvan_rg 25-10-08 22:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Sal.Fa-mi simie un pret pt astea
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=120176019923
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=270291301263

b0n3s 27-10-08 10:18

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
3 Attachment(s)
Nu il recomand nimanui :P pt ca deja stie lumea ca este un baiat serios si cu simt de raspundere. Ma rugat sa fac poze la arcurile care mi le-a comandat.... Ii multumesc si o sa mai apelez la el.


Eeee... acum fa si tu poze la bara stabilizatoare :D

razak 27-10-08 10:25

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@razvan_rg

Eleronul : 440 ron [ shipping 43 lire ]
Volanul : 590 Ron

cristi coane mi-a stat inima in loc cand am vazut "Nu il recomand nimanui" :D

Reme 27-10-08 23:23

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut man! ti-am dat add pe mess! poate vorbim de un ste arcuri sport Renault Megane Classic din 2002 ;) astept raspuns!

razak 28-10-08 09:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur, discutam acolo :P

UnuFain 03-11-08 18:55

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/89-90...mZ160290567091 pret acasa la asta ?

razak 04-11-08 10:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail, cum am raspuns te anunt

BoCox 04-11-08 23:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut.. unu din astea doua potzi aduce:
http://cgi.ebay.de/2DIN-Bluetooth-DV...3A1|240%3A1318 sau http://cgi.ebay.de/2DIN-7-DVD-BLUETO...3A1|240%3A1308


si te rog dakte potzi interesa de o grila de polo gti model 2007

razak 05-11-08 09:39

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut

1. 1400 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro

2. 1200 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro

3. 375 Ron

http://cgi.ebay.de/Kuehlergrill-Polo...ayphotohosting

4. 450 Ron

http://cgi.ebay.de/KUHLERGRILL-VW-PO...ayphotohosting

Grila costa mult pt ca e scump transportul, la prima e 20 euro transportul, la a 2-a e 49 euro transportul.

Claudiu_Vcc 06-11-08 15:21

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/komplettraeder-pl...ayphotohosting
salut poti sa imi zici sim mie cat ma costa astea cu totul ms

razak 06-11-08 18:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am vorbit, am lamurit :)

ff650 09-11-08 10:12

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salutare!
pret adus acasa?

http://motors.shop.ebay.com/merchant/bugi323



multumesc!

razak 10-11-08 13:05

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
nu trimite in romania tipu, imi pare rau

kidu2006 11-11-08 14:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Spune-mi si mie pentru Toyota Celica coupe,an 1991,motor 1.6, 77kw-105cp,cod motor 4A-FE,gasesti amortizoare spate si fata,si ce preturi!Multumesc

razak 12-11-08 09:49

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
suspensie completa ? sport? sau doar amortizoare normale?

kidu2006 12-11-08 23:07

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1858749)
suspensie completa ? sport? sau doar amortizoare normale?

Amortizoare normale bro,sau sport,depinde ce gasesti si ce bani sunt.oricum banuiesc ca alea stock sunt mai ieftine..In Buc am gasit cu vreo 400 si ceva RON bucata:???:
mersi

razak 12-11-08 23:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ce tip de celica e?

razak 13-11-08 14:08

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
a ajuns in tara si farul de golf 2 rallye :)

https://img530.imageshack.us/img530/5...6887no2.th.jpghttps://img530.imageshack.us/images/thpix.gif

kidu2006 13-11-08 14:10

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1860542)
ce tip de celica e?

Pai am scris mai sus
Toyota Celica
An 1991
Motor 1.600cmc3,16 valve,77kw-105cp
Coupe
Cod motor 4A-FE
ST-i

B 89 WRC 13-11-08 23:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1861536)

multumesc mult pentru ochi apelati cu incredere omul e serios asa ca nu va faceti griji

runceanumircea 20-11-08 18:36

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sal .. vreau si eu un electroventilator.. uite ce vreau
http://cgi.ebay.co.uk/12-Electric-Ra...ayphotohosting
se poate??
el vinde in lire.. cu tot cu transport vine cam 50 de lire.. adica aprox 220 ron

razak 21-11-08 08:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
o lira nu e 4.4 , o lira e 4.7 - 4.8

vine 270 ron cu tot

micuu 24-11-08 10:11

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut daca poti aduce si de pe ebay.de zi`mi si mie cam cat m`ar costa in total asa ceva http://cgi.ebay.de/FK-Angel-Eyes-Sch...1%7C240%3A1318

app sunt din buc :)

razak 24-11-08 10:35

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
cele din licitatia indicata de tine nu se pot aduce, am un colaborator in germania, i-am cerut lui o lista cu faruri de astra f ca sa ai de unde alege

micuu 24-11-08 10:37

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
o postezi aici sau da`mi add pe mess si vbim acolo id: micuu_110

razak 24-11-08 21:27

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
7 Attachment(s)
Sa mai pun si poze pe aici, o comanda care mi-a ajuns azi :

1. Lampa stroboscopica

2. Fuel Management Unit

3. Suspensie reglabila BMW E36

4. Proiectoare clare BMW E36

5. Cozoroc BMW E36

6. Trunklips BMW E36, E39, E30, Octavia, Audi A4

7. Suspensie reglabila Opel Astra G - Bertone

Catalin_BMW 25-11-08 07:21

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
...daca nu sunt indiscret, cat a fost cu totul suspensia reglabila e36 ? presupun ca este completa.

Merci pentru Fuel Management Unit, il astept cu drag :-)

razak 25-11-08 08:27

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
2 Attachment(s)
300 euro cu tot !

Astept Fan Courier-ul sa vina sa ridice fuel management unit-ul :-)


Sa mai urcam poze :

1. Reglabila golf 4 - 300 euro

2. ABD Big bore intake + Axa cu came Techtonics 268 GR 300$ pack

razak 28-11-08 12:14

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Fuel Management Unit-ul a ajuns la Catalin_BMW , il astept si pe el cu un review la adresa serviciilor mele :)

kidu2006 28-11-08 15:08

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Pai si pt mine nu te mai uiti?:sad:

razak 28-11-08 19:30

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
aveai in semnatura TOYOTA CELICA de vanzare ... nu am f mult timp la dispozitie, am considerat ca vrei sa-i faci vant ...


All times are GMT +2. The time now is 15:54.

- Copyright 2026 4Tuning