![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Avand in vedere ca vin din SUA si trebuie sa stau ceva dupa ele in vama cu totul te costa 200 ron , in care intra pretul lor, transportul, asigurarea lor in caz de se pierd , comisionul meu, taxele vamale.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sal, imi mai poti spune pretul pt astea si daca le poti aduce?
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-A...mZ160291153846 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-9...=p4506.c0.m245 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@vectra26dom
1. Era licitatie si nu pot oferi un pret fix pentru articolele la care se liciteaza. 2. Ajunge undeva la 270 euro @tetel_sorinel 1. 150 ron cu ele aduse in tara, vama, asigurare colet inclusa in pret 2. 210 ron cu ele aduse in tara, vama, asigurare colet inclusa in pret Pentru un raspuns mai rapid va rog sa ma cautati pe mess. Aici nu intru mereu. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sal. cat ma costa cu totul?http://cgi.ebay.co.uk/FORGE-SPLITTER...d=p3286.c0.m14
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
700 ron cu tot cu adus
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/Rieger-Lueftungsg...ayphotohosting
sal, spune-mi te rog un pret final (produs + transport + adaosul tau) incearca sa vb cu neamtul sa vezi la ce bani il da la "Buy now", ce e ofertat pana acum e prea putin. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
am dat mail ... sa vedem acum ce zice neamtu :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
R E C O M A N D .... baiatul este de incredere garantat , apelati fara ezitare....PS : Multumesc razvane si bafta cu masina ..
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Sal.Fa-mi simie un pret pt astea
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=120176019923 http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=270291301263 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
3 Attachment(s)
Nu il recomand nimanui :P pt ca deja stie lumea ca este un baiat serios si cu simt de raspundere. Ma rugat sa fac poze la arcurile care mi le-a comandat.... Ii multumesc si o sa mai apelez la el.
Eeee... acum fa si tu poze la bara stabilizatoare :D |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@razvan_rg
Eleronul : 440 ron [ shipping 43 lire ] Volanul : 590 Ron cristi coane mi-a stat inima in loc cand am vazut "Nu il recomand nimanui" :D |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut man! ti-am dat add pe mess! poate vorbim de un ste arcuri sport Renault Megane Classic din 2002 ;) astept raspuns!
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
desigur, discutam acolo :P
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/89-90...mZ160290567091 pret acasa la asta ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
am dat mail, cum am raspuns te anunt
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut.. unu din astea doua potzi aduce:
http://cgi.ebay.de/2DIN-Bluetooth-DV...3A1|240%3A1318 sau http://cgi.ebay.de/2DIN-7-DVD-BLUETO...3A1|240%3A1308 si te rog dakte potzi interesa de o grila de polo gti model 2007 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut
1. 1400 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro 2. 1200 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro 3. 375 Ron http://cgi.ebay.de/Kuehlergrill-Polo...ayphotohosting 4. 450 Ron http://cgi.ebay.de/KUHLERGRILL-VW-PO...ayphotohosting Grila costa mult pt ca e scump transportul, la prima e 20 euro transportul, la a 2-a e 49 euro transportul. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/komplettraeder-pl...ayphotohosting
salut poti sa imi zici sim mie cat ma costa astea cu totul ms |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
am vorbit, am lamurit :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
nu trimite in romania tipu, imi pare rau
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Spune-mi si mie pentru Toyota Celica coupe,an 1991,motor 1.6, 77kw-105cp,cod motor 4A-FE,gasesti amortizoare spate si fata,si ce preturi!Multumesc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
suspensie completa ? sport? sau doar amortizoare normale?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
mersi |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ce tip de celica e?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
a ajuns in tara si farul de golf 2 rallye :)
https://img530.imageshack.us/img530/5...6887no2.th.jpghttps://img530.imageshack.us/images/thpix.gif |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
Toyota Celica An 1991 Motor 1.600cmc3,16 valve,77kw-105cp Coupe Cod motor 4A-FE ST-i |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sal .. vreau si eu un electroventilator.. uite ce vreau
http://cgi.ebay.co.uk/12-Electric-Ra...ayphotohosting se poate?? el vinde in lire.. cu tot cu transport vine cam 50 de lire.. adica aprox 220 ron |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
o lira nu e 4.4 , o lira e 4.7 - 4.8
vine 270 ron cu tot |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut daca poti aduce si de pe ebay.de zi`mi si mie cam cat m`ar costa in total asa ceva http://cgi.ebay.de/FK-Angel-Eyes-Sch...1%7C240%3A1318
app sunt din buc :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
cele din licitatia indicata de tine nu se pot aduce, am un colaborator in germania, i-am cerut lui o lista cu faruri de astra f ca sa ai de unde alege
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
o postezi aici sau da`mi add pe mess si vbim acolo id: micuu_110
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
7 Attachment(s)
Sa mai pun si poze pe aici, o comanda care mi-a ajuns azi :
1. Lampa stroboscopica 2. Fuel Management Unit 3. Suspensie reglabila BMW E36 4. Proiectoare clare BMW E36 5. Cozoroc BMW E36 6. Trunklips BMW E36, E39, E30, Octavia, Audi A4 7. Suspensie reglabila Opel Astra G - Bertone |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
...daca nu sunt indiscret, cat a fost cu totul suspensia reglabila e36 ? presupun ca este completa.
Merci pentru Fuel Management Unit, il astept cu drag :-) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
2 Attachment(s)
300 euro cu tot !
Astept Fan Courier-ul sa vina sa ridice fuel management unit-ul :-) Sa mai urcam poze : 1. Reglabila golf 4 - 300 euro 2. ABD Big bore intake + Axa cu came Techtonics 268 GR 300$ pack |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Fuel Management Unit-ul a ajuns la Catalin_BMW , il astept si pe el cu un review la adresa serviciilor mele :)
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Pai si pt mine nu te mai uiti?:sad:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
aveai in semnatura TOYOTA CELICA de vanzare ... nu am f mult timp la dispozitie, am considerat ca vrei sa-i faci vant ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:54. |
- Copyright 2026 4Tuning