![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Acele Sunt Din Standard....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Faza cu DbDrag ii o premiere sa vad cum o sa fie"Vreme buna in rest se ocupa organizatorii"
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sa ne vedem cu bine si anul asta la Baia Mare.
Sa aveti mare grija la ce firma de paza angajati, sa fie in stare sa tina publicul departe de pista sa nu se intample vreo nenorocire. Sa speram ca o sa fie vreme buna si lume multa. Bafta participantilor ! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se pare ca vremea tine cu noi!
http://www.accuweather.com/world-for...0MARE&metric=1 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Stai linistit , ca la baia mare vor veni masini mult mai tari decat la Cluj ..De exemplu , o masina care a scos 10.8 pe sfertul de mila la King of Europe , si multe altele .....Deci nu va fi o ''labareala'' ..Daca asta chiar crezi , atunci te invit sa vezi cum va fi ...
Afisul cu intarziere......L'am pus deja in cateva locatii |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
meserias afisu :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
din cate tin eu minte era cu TSD nu cu PD-L....totusi banii vorbesc, nu ionut? si ca sa fiu on ff frumos afisul!! imi place cum a iesit!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
In afis apare si masina visurilor mele adik Subaru impreza wrx sti, o sa fie si ea acolo????
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
e stas afisu :lol:.am primit si eu cateva:D am sa pun prin oraselu meu :D...o sa fie un show ffff tare :lol:..si multi multi spectatori:lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu sunt din ferneziu pune niste afise si pe aici, k sunt vreo 2 care ar merge ;) :D :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca vretzi va pot ajuta si eu prin tautzi magheraus sa pun kteva aku m`am mutat recent aici. app asta e un user nou de la cel vechi (OhRilLy) am uitat parola era prea lung si etc nah da nu userul e important acuma :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
era un trailer pt show ; pe undeva...lam vazut la un prieten acasa la el...stie cineva linku sau il care cineva?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
o sa fie si subaru stati linistiti + o mica surpriza :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
orasul asta , baia mare, este un punct de reper mare pe harta posesorilor de masini tunare & co din tara asta. Cei care au fost pe aici stiu despre ce e vorba. In Baia Mare va fi totdeauna ceva special la evenimente de genul celui din data de 11. PAna acum toti organizatorii de evenimente automobilistice din judet au facut o treaba de exceptie. Nu m-ar mira ca si de data aceasta sa iasa perfect...sau macar pe aproape.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari pentru organizare, o sa fie un show pe cinste si sunt sigur ca o sa iasa foarte bine totul.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
:lol:daca o sa fie ca in clipul promo sau in poster cu bmw uri si frane de mana nu se merita:lol::-P
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sunt fffff happy k o sa fie si subaru 3 zile pana la eveniment!!!! :D :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
stai linistit ca nu o sa fie numai bmw-uri si frane de mana!! o sa fie un SHOW pe cinste
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
bogdan, de ce nu vi si tu??
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se pare ca va fi un show adevarat cu tot tacamul...dar din pacate masina mea inca e in lucru...<faruri ... power buster...gentile..cauciucuri..interiorul60% > dar sar putea sa vin sa va vad pe voi care ati terminat la timp(bani vorbesc).Succes tuturor,bafta!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu pana nu vad nu cred, ca asa a fost si anul trecut asta pe langa ca a fost un show destul de reusit. La fel le urez si eu bafta si vreme buna sa fie!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s
RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:)) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mancare si bautura va fi din plin ..Deci nu vor fi probleme de genul asta
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
furia rosie o sa fie miezul la show...si daca mai pui la socoteala si soferul...iti dai seama ce o sa iasa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
si celelalte...dar rot e taticul lor , ca sa zic asa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Unde Se Va Tine Pana La Urma?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
esti bestial omule... tu ai citit threadul? :confused:
cum unde? la piatra neamt... ;) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Heavystorm esti criminal :)) :)) :)) :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
am gresit threadul :P |
| All times are GMT +2. The time now is 19:17. |
- Copyright 2026 4Tuning