Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

adisoruc 07-05-08 12:43

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Acele Sunt Din Standard....

T@m@ngo 07-05-08 13:03

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Faza cu DbDrag ii o premiere sa vad cum o sa fie"Vreme buna in rest se ocupa organizatorii"

Evoluti0n 07-05-08 14:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sa ne vedem cu bine si anul asta la Baia Mare.

Sa aveti mare grija la ce firma de paza angajati, sa fie in stare sa tina publicul departe de pista sa nu se intample vreo nenorocire.

Sa speram ca o sa fie vreme buna si lume multa.

Bafta participantilor !

Raul_bad 07-05-08 15:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se pare ca vremea tine cu noi!
http://www.accuweather.com/world-for...0MARE&metric=1

IonutzMFF 07-05-08 16:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Stai linistit , ca la baia mare vor veni masini mult mai tari decat la Cluj ..De exemplu , o masina care a scos 10.8 pe sfertul de mila la King of Europe , si multe altele .....Deci nu va fi o ''labareala'' ..Daca asta chiar crezi , atunci te invit sa vezi cum va fi ...

Afisul cu intarziere......L'am pus deja in cateva locatii

adriano9 07-05-08 16:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
meserias afisu :)

adisoruc 07-05-08 17:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
din cate tin eu minte era cu TSD nu cu PD-L....totusi banii vorbesc, nu ionut? si ca sa fiu on ff frumos afisul!! imi place cum a iesit!

T@m@ngo 07-05-08 21:54

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
In afis apare si masina visurilor mele adik Subaru impreza wrx sti, o sa fie si ea acolo????

cristiano304 07-05-08 22:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
e stas afisu :lol:.am primit si eu cateva:D am sa pun prin oraselu meu :D...o sa fie un show ffff tare :lol:..si multi multi spectatori:lol:

T@m@ngo 07-05-08 22:04

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu sunt din ferneziu pune niste afise si pe aici, k sunt vreo 2 care ar merge ;) :D :D

robbyxX23 07-05-08 22:20

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
daca vretzi va pot ajuta si eu prin tautzi magheraus sa pun kteva aku m`am mutat recent aici. app asta e un user nou de la cel vechi (OhRilLy) am uitat parola era prea lung si etc nah da nu userul e important acuma :))

IndyGG 07-05-08 23:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
era un trailer pt show ; pe undeva...lam vazut la un prieten acasa la el...stie cineva linku sau il care cineva?

danny_bik3ru 07-05-08 23:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
o sa fie si subaru stati linistiti + o mica surpriza :D

tuner_cata_05 07-05-08 23:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by IndyGG (Post 1521178)
era un trailer pt show ; pe undeva...lam vazut la un prieten acasa la el...stie cineva linku sau il care cineva?

...............;)

Dany.bilan628 08-05-08 00:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
orasul asta , baia mare, este un punct de reper mare pe harta posesorilor de masini tunare & co din tara asta. Cei care au fost pe aici stiu despre ce e vorba. In Baia Mare va fi totdeauna ceva special la evenimente de genul celui din data de 11. PAna acum toti organizatorii de evenimente automobilistice din judet au facut o treaba de exceptie. Nu m-ar mira ca si de data aceasta sa iasa perfect...sau macar pe aproape.

Snytz 08-05-08 02:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari pentru organizare, o sa fie un show pe cinste si sunt sigur ca o sa iasa foarte bine totul.

bogdan350cid 08-05-08 02:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
:lol:daca o sa fie ca in clipul promo sau in poster cu bmw uri si frane de mana nu se merita:lol::-P

T@m@ngo 08-05-08 08:47

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sunt fffff happy k o sa fie si subaru 3 zile pana la eveniment!!!! :D :D

adisoruc 08-05-08 10:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
stai linistit ca nu o sa fie numai bmw-uri si frane de mana!! o sa fie un SHOW pe cinste

bogdan350cid 08-05-08 11:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1521657)
stai linistit ca nu o sa fie numai bmw-uri si frane de mana!! o sa fie un SHOW pe cinste

sper, ca pe afise si in clip numai bmw uri de fete am vazut ..:lol: j/k Ionut :lol: sper ca o sa faceti poze sa le puneti pe forum !

emil b 08-05-08 11:22

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile

adisoruc 08-05-08 11:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
bogdan, de ce nu vi si tu??

Warrior2008 08-05-08 12:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Se pare ca va fi un show adevarat cu tot tacamul...dar din pacate masina mea inca e in lucru...<faruri ... power buster...gentile..cauciucuri..interiorul60% > dar sar putea sa vin sa va vad pe voi care ati terminat la timp(bani vorbesc).Succes tuturor,bafta!

dr_coco 08-05-08 15:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by emil b (Post 1521694)
anul trecut ati spus ca putem merge cu sotiile/prietenele ca o sa fie distractii pentru copii mici bere etc ... :evil: anul acesta sa ne ducem de acasa o sticla de apa sau o sa fie de unde lua . :???:
PS sa lasam femeile acasa ? :confused: ca ele nu au treaba cu masinile

de data asta o sa fie mancare din cate mi-a zis Ionutz.....o sa fie bine...puteti veni si cu purcelul ca si ala o sa aiba ocupatie:-):-):-):-):lol:....vremea sa fie buna....si anul trecut trebuia sa fie mancare dar so razgandit ala cu mancarea in ultima zi si o zis ca nu mai vine caci merge in targ ca o sa fie mai multa lume...:D

Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1521684)
sper, ca pe afise si in clip numai bmw uri de fete am vazut ..:lol: j/k Ionut :lol: sper ca o sa faceti poze sa le puneti pe forum !

ar trebui sa vi sa te convingi singur despre ce o sa fie vorba....o sa vezi ca nu o sa fie numai BMW-uri....o sa fie un show adwvarat:twisted::twisted::twisted::D

M I V E C 08-05-08 17:07

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by dr_coco (Post 1522149)
de data asta o sa fie mancare din cate mi-a zis Ionutz.....o sa fie bine...puteti veni si cu purcelul ca si ala o sa aiba ocupatie:-):-):-):-):lol:....vremea sa fie buna....si anul trecut trebuia sa fie mancare dar so razgandit ala cu mancarea in ultima zi si o zis ca nu mai vine caci merge in targ ca o sa fie mai multa lume...:D

poi scuza-ma dar unul dintrala care vinde in piata de masini este capabil sa faca fata la o asa adunatura.??? Si fii atent ca imi aduc cainele si tu vei sta cu el si il vei distra si ii vei arunca batul si etc etc.

bogo4all 08-05-08 17:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))

M I V E C 08-05-08 17:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 1522303)
Mai bine va puneti sandwich-uri de acasa ca poate iar rabdam foame si plus de asta mai bine iti aduci de acasa un par si un lantz pentru vaci sa-ti legi animalu ca nu vad ce ocupatie i-ai gasii pe acolo :))

poi mai inainte zicea un istet ca va fii mare vrajala pe acolo, ca nu te vei plictisi deloc, cam greu de crezut, dar infine, succes organizatorilor si nu in ultimul rand vreme buna.

bogo4all 08-05-08 17:39

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu pana nu vad nu cred, ca asa a fost si anul trecut asta pe langa ca a fost un show destul de reusit. La fel le urez si eu bafta si vreme buna sa fie!

MephistoBM 08-05-08 18:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s

RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:))

IonutzMFF 08-05-08 18:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Mancare si bautura va fi din plin ..Deci nu vor fi probleme de genul asta

M I V E C 08-05-08 18:31

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1522385)
sa speram ca va fi vreme buna ... :-s

RMB, nu iti pui furia rosie la bataie ?:))

poate ca da . poate ca nu, dar de ceva sunt sigur, un evo rosu va fii pe pista si va rupe mucu la multi,

Dany.bilan628 08-05-08 22:20

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
furia rosie o sa fie miezul la show...si daca mai pui la socoteala si soferul...iti dai seama ce o sa iasa

MephistoBM 08-05-08 22:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1522416)
poate ca da . poate ca nu, dar de ceva sunt sigur, un evo rosu va fii pe pista si va rupe mucu la multi,

cu numere MM-xx-ROT :D:D:D ?

Dany.bilan628 09-05-08 00:09

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
si celelalte...dar rot e taticul lor , ca sa zic asa

heavystorm2005 09-05-08 01:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Unde Se Va Tine Pana La Urma?

CuzKo 09-05-08 06:49

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
esti bestial omule... tu ai citit threadul? :confused:

cum unde? la piatra neamt... ;)

T@m@ngo 09-05-08 12:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Heavystorm esti criminal :)) :)) :)) :))

dr_coco 09-05-08 14:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1522262)
poi scuza-ma dar unul dintrala care vinde in piata de masini este capabil sa faca fata la o asa adunatura.??? Si fii atent ca imi aduc cainele si tu vei sta cu el si il vei distra si ii vei arunca batul si etc etc.

serios????...nu glumesti??....hai fi si u mai serios....ca nu imi plac glumele tale:-):-):-)...sa fim seriosi...era o metafora...*****ie pe fatza mea ingrijitor de caini???:D:D:D:D:D

M I V E C 09-05-08 15:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by dr_coco (Post 1524065)
serios????...nu glumesti??....hai fi si u mai serios....ca nu imi plac glumele tale:-):-):-)...sa fim seriosi...era o metafora...*****ie pe fatza mea ingrijitor de caini???:D:D:D:D:D

sincer ???? DDAAAAAAA !!!!!!:twisted::twisted::twisted:

heavystorm2005 09-05-08 15:49

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by heavystorm2005 (Post 1523371)
Unde Se Va Tine Pana La Urma?


am gresit threadul :P


All times are GMT +2. The time now is 19:17.

- Copyright 2026 4Tuning