Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

GTXR 21-03-08 21:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
inca una sa va vad...

cristea_rotitza 22-03-08 11:06

Re: ce masina crezi ca este?
 
hmmmmm,cam ciudata

vyvydesign 22-03-08 13:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
pai daca ii pui numele pozei lexus nici nu o sa-mi dau seama :)))

cristea_rotitza 22-03-08 20:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
poi era la ghena ma :))

cristea_rotitza 23-03-08 18:08

Re: ce masina crezi ca este?
 
si totusi nu imi pot da seama ce masina e ,nu ma ajuta nimeni?

vyvydesign 23-03-08 18:30

Re: ce masina crezi ca este?
 
Lotus exige! hf

GTXR 23-03-08 20:21

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e lotus... mai incercati...

bogdan_wrc 24-03-08 08:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e trosneala din aia frantuzeasca?

GTXR 24-03-08 15:04

Re: ce masina crezi ca este?
 
eu va zic si nu mai pun poze...
Barabus TKR

cristea_rotitza 24-03-08 15:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
acum cine se ofera sa puna poza?
cineva kr nu a mai pus

crissti_d 24-03-08 18:36

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
pun eu. k nu am pus deloc.

cristea_rotitza 24-03-08 22:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
meclaren??????

crissti_d 24-03-08 23:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
Nu. mai incearca

bogdan_wrc 25-03-08 07:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
Saleen S7
next.

si ar fi fost "McLaren"

crissti_d 25-03-08 07:19

Re: ce masina crezi ca este?
 
Mda... asta era

lowrider.STi 25-03-08 22:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
tinand cont de faptul ca bodgan_wrc a zis ca nu pune masini..
pun eu...guess...

le: am uitat sa-i scot semnul...e mai usor acum

bogdan_wrc 26-03-08 07:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
venturi? ........

lowrider.STi 26-03-08 17:06

Re: ce masina crezi ca este?
 
nope....mai incearca :D

bogdan_wrc 01-04-08 14:25

Re: ce masina crezi ca este?
 
si ce e? ca tot mi s epare cunoscuta...

lowrider.STi 02-04-08 19:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
DeTomaso Pantera :D
hai cu urmatoarea...

Sasha 29-07-08 10:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
8):arrow::?:

manu_96xls 29-07-08 13:01

Re: ce masina crezi ca este?
 
Chrysler Pacifica (2007)?:D

Sasha 29-07-08 13:05

Re: ce masina crezi ca este?
 
daaaaa;)
NEXT:!:



Le: de fapt 2004 :-P

manu_96xls 29-07-08 13:19

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
N-am avut inspiratie.:lol:
Si asa suntem doar noi doi prezenti.:cry:

Sasha 29-07-08 13:41

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
2008 Isuzu Pickup


next :arrow:


P.S. restu' s`au pensionat:lol:

GTXR 29-07-08 13:48

Re: ce masina crezi ca este?
 
CoajA Model 2008 :))



Cătă, hai să nu dăm subiecte de ceartă.
Nu as vrea să se ajungă la cartonase.;)

Sasha 29-07-08 13:52

Re: ce masina crezi ca este?
 
ti`e rau :?:

manu_96xls 29-07-08 14:00

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Renault 18 GTL '78:D


:?::?::?:

markizu 29-07-08 14:01

Re: ce masina crezi ca este?
 
Poza cu masina gri este Renault 18


haha manu a fost mai repede cu 1 minut !!!


LE:ala pare un Fiat 600 dar parca nu e , e vreun polski ?

manu_96xls 29-07-08 14:07

Re: ce masina crezi ca este?
 
Nu e Fiat :-P

Sasha 29-07-08 14:15

Re: ce masina crezi ca este?
 
hahhahahha
Subaru R-2 (1969)

manu_96xls 29-07-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
Pune masina!
Ce de edit-uri :lol::lol:

GTXR 29-07-08 14:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
ba da nu ma lasi ,ia uitetel frate ,manule vezi ca ai functie cam mare ,fiecare mesaj e editat de tine ,nu mai poata omu' sa faca nimica ,fa-ti si u meseria in limita bunului simt ca e democratie
PS:era o gluma sasha

Sasha 29-07-08 14:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Guess :twisted:

Gabi 29-07-08 14:54

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1668239)
ba da nu ma lasi ,ia uitetel frate ,manule vezi ca ai functie cam mare ,fiecare mesaj e editat de tine ,nu mai poata omu' sa faca nimica ,fa-ti si u meseria in limita bunului simt ca e democratie
PS:era o gluma sasha

Offtopic: nu eşti la grădiniţă, să te duci la doamna educatoare să īncepi să plāngi. Dacă Manu e moderator, are libertatea să procedeze cum crede el de cuvinţă. Dacă tu considei că greşeşte, poţi oricānd să-l reclami şi dacă a greşit, noi putem să vedem şi vom lua măsuri.

confuzzling 07-08-08 13:52

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1668241)
Guess :twisted:

propun ca atunci cand se pune o masina si trebuie ghicita sa nu se mai puna din lateral sau din spate (ex aici la sasha, din lateral), sa se puna in asa fel incat sa se poata vedea botul masinii.
masina asta pe care a pus-o sasha mie mi se pare f. greu de ghicit din postura asta... in fine...

Sasha 07-08-08 13:59

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
=)))
hai atunci sa nu mai stergem nici siglele ...si daca se poate sa`i lasam si numele la poza nu?
te`ai uitat pe celelalte topicuri la cum se ghicesc masini acolo???


ia vezi in poza asta iti dai seama ce masina e???


Le : si de curiozitate... cate masini ai ghicit tu???
Ca sa ma astept daca o s`o ghicesti vreodata:evil:
sau o sa cauti pe celebrul site netcarshow.com o poza in care seama fundalul si voila... ai ghicit masina...
bullshit:evil:

manu_96xls 07-08-08 14:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
Chrysler?:rolleyes2

Confuzzling, parerea mea e ca e mai frumos , mai interesant jocul , cu poze din pozitii mai grele, ce rost mai are daca se ghicesc din 5 in 5 minute , ca mai sus?;).
Fara suparare.
Si cu ghicitul , spune ce-ti trece prin cap, suntem o comunitate , nu radem unii de altii .
Nu ai sa vezi vreun post de genul: "ce prost e ala ca nu stie ce masina era".
Pur si simplu e un joc, in care oricine poate "castiga" sau "pierde" ;).

Sasha 07-08-08 14:51

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e Chrysler...

e din 2003...
Hai manu... am incredere in tine :lol::D

manu_96xls 07-08-08 22:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
Ford? :rolleyes2

Daca nu e nici ford ai incredere degeaba , nu am pofta de cautat:lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning