![]() |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
inca una sa va vad...
|
Re: ce masina crezi ca este?
hmmmmm,cam ciudata
|
Re: ce masina crezi ca este?
pai daca ii pui numele pozei lexus nici nu o sa-mi dau seama :)))
|
Re: ce masina crezi ca este?
poi era la ghena ma :))
|
Re: ce masina crezi ca este?
si totusi nu imi pot da seama ce masina e ,nu ma ajuta nimeni?
|
Re: ce masina crezi ca este?
Lotus exige! hf
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu e lotus... mai incercati...
|
Re: ce masina crezi ca este?
nu e trosneala din aia frantuzeasca?
|
Re: ce masina crezi ca este?
eu va zic si nu mai pun poze...
Barabus TKR |
Re: ce masina crezi ca este?
acum cine se ofera sa puna poza?
cineva kr nu a mai pus |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
pun eu. k nu am pus deloc.
|
Re: ce masina crezi ca este?
meclaren??????
|
Re: ce masina crezi ca este?
Nu. mai incearca
|
Re: ce masina crezi ca este?
Saleen S7
next. si ar fi fost "McLaren" |
Re: ce masina crezi ca este?
Mda... asta era
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
tinand cont de faptul ca bodgan_wrc a zis ca nu pune masini..
pun eu...guess... le: am uitat sa-i scot semnul...e mai usor acum |
Re: ce masina crezi ca este?
venturi? ........
|
Re: ce masina crezi ca este?
nope....mai incearca :D
|
Re: ce masina crezi ca este?
si ce e? ca tot mi s epare cunoscuta...
|
Re: ce masina crezi ca este?
DeTomaso Pantera :D
hai cu urmatoarea... |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
8):arrow::?:
|
Re: ce masina crezi ca este?
Chrysler Pacifica (2007)?:D
|
Re: ce masina crezi ca este?
daaaaa;)
NEXT:!: Le: de fapt 2004 :-P |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
N-am avut inspiratie.:lol:
Si asa suntem doar noi doi prezenti.:cry: |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
2008 Isuzu Pickup
next :arrow: P.S. restu' s`au pensionat:lol: |
Re: ce masina crezi ca este?
CoajA Model 2008 :))
Cătă, hai să nu dăm subiecte de ceartă. Nu as vrea să se ajungă la cartonase.;) |
Re: ce masina crezi ca este?
ti`e rau :?:
|
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Renault 18 GTL '78:D
:?::?::?: |
Re: ce masina crezi ca este?
Poza cu masina gri este Renault 18
haha manu a fost mai repede cu 1 minut !!! LE:ala pare un Fiat 600 dar parca nu e , e vreun polski ? |
Re: ce masina crezi ca este?
Nu e Fiat :-P
|
Re: ce masina crezi ca este?
hahhahahha
Subaru R-2 (1969) |
Re: ce masina crezi ca este?
Pune masina!
Ce de edit-uri :lol::lol: |
Re: ce masina crezi ca este?
ba da nu ma lasi ,ia uitetel frate ,manule vezi ca ai functie cam mare ,fiecare mesaj e editat de tine ,nu mai poata omu' sa faca nimica ,fa-ti si u meseria in limita bunului simt ca e democratie
PS:era o gluma sasha |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Guess :twisted:
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
masina asta pe care a pus-o sasha mie mi se pare f. greu de ghicit din postura asta... in fine... |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
=)))
hai atunci sa nu mai stergem nici siglele ...si daca se poate sa`i lasam si numele la poza nu? te`ai uitat pe celelalte topicuri la cum se ghicesc masini acolo??? ia vezi in poza asta iti dai seama ce masina e??? Le : si de curiozitate... cate masini ai ghicit tu??? Ca sa ma astept daca o s`o ghicesti vreodata:evil: sau o sa cauti pe celebrul site netcarshow.com o poza in care seama fundalul si voila... ai ghicit masina... bullshit:evil: |
Re: ce masina crezi ca este?
Chrysler?:rolleyes2
Confuzzling, parerea mea e ca e mai frumos , mai interesant jocul , cu poze din pozitii mai grele, ce rost mai are daca se ghicesc din 5 in 5 minute , ca mai sus?;). Fara suparare. Si cu ghicitul , spune ce-ti trece prin cap, suntem o comunitate , nu radem unii de altii . Nu ai sa vezi vreun post de genul: "ce prost e ala ca nu stie ce masina era". Pur si simplu e un joc, in care oricine poate "castiga" sau "pierde" ;). |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e Chrysler...
e din 2003... Hai manu... am incredere in tine :lol::D |
Re: ce masina crezi ca este?
Ford? :rolleyes2
Daca nu e nici ford ai incredere degeaba , nu am pofta de cautat:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:17. |
- Copyright 2026 4Tuning