![]() |
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
cateva poze cu machetele mele, poate voi fi acceptat!!!
|
Re: Aderare Usergroup
Sa zicem ... poti sa dai add!
|
Re: Aderare Usergroup
am dat, multumesc mult, din pacate nu am avut poze de grup cu toate machetele, am in jur de 25 1:18, mai pusesem cateva poze dar nu au aparut. nu conteaza, multumesc mult oricum!!!
|
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
Salut!As vrea si eu sa intru in grup!!!Fabi astept!!:D:oops:!!!!Cateva din ele!
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Indraznesc si eu sa cer permisiunea de a da join!?!:D
|
Re: Aderare Usergroup
Chiar te rog! :hug:
|
Re: Aderare Usergroup
Merci Razvan.:)
|
Re: Aderare Usergroup
Nu ai ptentru ce! :) Ti-am dat accept! La multi ani! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
am revenit cu poza de grup
|
Re: Aderare Usergroup
Frumoase masini,la cat mai multe!!La multi ani tuturor!!!
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Salutare! Pot da si eu join ?
|
Re: Aderare Usergroup
Mai intrebi? Chiar te rog! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Merci si un AN NOU FERICIT !!!!!!!!
|
Re: Aderare Usergroup
Nu ai pentru ce! LA MULTI ANI si tie! :hug:
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Vă salut cu mult respect !
Aş putea să dau şi eu join ? |
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! ;)
|
pot sa dau add?
am 10 machete 1/24 2 machete 1/18 5 machete 1/43 si un snowmobile 4 machete 1/32 9 machete 1/64 si vreo 100 de hot wheels-uri |
Re: Aderare Usergroup
Pune si tu poze!!!Scz ca ma bag dar din vorbe e usor de zis!!!
|
Re: Aderare Usergroup
6 Attachment(s)
o sa pun poze in afara de machetele mele hot wheels ca sunt intr-o cutie fiindca nu am loc unde sa pot pune:sad:saptama viitoare o sa pun poze si cu colectia mea de hot wheels:D
|
Re: Aderare Usergroup
Momentan, nu! Îmi pare rău, dar regulile se mai schimbă, principiul pe care vom merge de acum înainte este „calitate, nu cantitate”.
Mai așteaptă o perioadă, vedem ce fel de user ești, etc... |
Re: Aderare Usergroup
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Aha, merci de clarificare. ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Deci in concluzie cine a intrat pana acum ramane, iar de acum inainte se vor da accept-uri unpic mai greu ?
|
Re: Aderare Usergroup
Cam asa ceva ... :) Posibil sa si fie eliminati unii useri! Vrem sa crestem stacheta de calitate ... ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Calitatea colectiomarului trebuie sa fie in egala masura cu calitatea colectiei acestuia. Ambele trebuie sa fie la un nivel destul de ridicat. Parerea mea. Si cred ca trebuia mai demult o selectare mai atenta, insa niciodata nu e prea tarziu, mai ales cand lucrurile evolueaza in bine.
Ca dovada ca am avut criterii mai "dure" decat cele cerute pana acum este faptul ca eu nu am cerut acceptul pentru titlul de "colectionar machete" cu tote ca as fi indeplinit conditiile. Am tinut sa specific acest lucru pentru a nu se simti nedreptatiti eventualii pretendenti refuzati. Salut pe aceasta cale initiativa moderatorilor. |
Re: Aderare Usergroup
am 5 machete de 1:24 . 8 de 1:43 , si una mare de 1:12 , si vreo 2 teleghidate (tot intre 1:24 si 1:12).. :D ma primiti si pe mine ?
|
Re: Aderare Usergroup
Prezinta intai colectia si vedem! :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
am dat acuma ,ms mult;)
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
acum pot da join?
-tin sa precizez ca nu sunt prezente toate machetele*celalte fiind la reconditionat.lipsesc cam 5-6 la 1/24 si 1/18 |
Re: Aderare Usergroup
Done!
|
Re: Aderare Usergroup
si eu pe aici:
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ele-dog99.html |
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Pun doua poze pe care le am la indemana, cu cateva machete mai noi din colectie... colectia nu e mare, dar este in crestere :-)
|
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin! :) Succes in continuare!
|
Re: Aderare Usergroup
Am o singura intrebare catre un moderator.Cred ca am destule machete dar vreau sa stiu:
TREBUIE SA FAC UN THREAD SEPARAT PE ”MACHETELE MELE” SA-LE PREZINT SAU POT PUNE O POZA DE GRUP AICI SA LE VEDETI SI APOI SA MA ACCEPTATI??? |
Re: Aderare Usergroup
Fa-ti thread ...
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Multumesc de raspuns! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:22. |
- Copyright 2026 4Tuning