Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

inchains0 20-12-09 16:19

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
cateva poze cu machetele mele, poate voi fi acceptat!!!

coman razvan 20-12-09 16:21

Re: Aderare Usergroup
 
Sa zicem ... poti sa dai add!

inchains0 20-12-09 16:46

Re: Aderare Usergroup
 
am dat, multumesc mult, din pacate nu am avut poze de grup cu toate machetele, am in jur de 25 1:18, mai pusesem cateva poze dar nu au aparut. nu conteaza, multumesc mult oricum!!!

porsheGTS 23-12-09 17:31

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
Salut!As vrea si eu sa intru in grup!!!Fabi astept!!:D:oops:!!!!Cateva din ele!

Mexikanu1405 29-12-09 11:40

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Indraznesc si eu sa cer permisiunea de a da join!?!:D

coman razvan 29-12-09 11:47

Re: Aderare Usergroup
 
Chiar te rog! :hug:

Mexikanu1405 29-12-09 11:50

Re: Aderare Usergroup
 
Merci Razvan.:)

coman razvan 29-12-09 11:51

Re: Aderare Usergroup
 
Nu ai ptentru ce! :) Ti-am dat accept! La multi ani! ;)

lauTM 30-12-09 19:29

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
am revenit cu poza de grup

porsheGTS 30-12-09 19:33

Re: Aderare Usergroup
 
Frumoase masini,la cat mai multe!!La multi ani tuturor!!!

CALIN 79 31-12-09 12:02

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Salutare! Pot da si eu join ?

coman razvan 31-12-09 12:03

Re: Aderare Usergroup
 
Mai intrebi? Chiar te rog! ;)

CALIN 79 31-12-09 12:10

Re: Aderare Usergroup
 
Merci si un AN NOU FERICIT !!!!!!!!

coman razvan 31-12-09 12:11

Re: Aderare Usergroup
 
Nu ai pentru ce! LA MULTI ANI si tie! :hug:

DraquVerDe 18-01-10 15:39

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Vă salut cu mult respect !
Aş putea să dau şi eu join ?

coman razvan 18-01-10 19:26

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! ;)

Bubu21 22-01-10 19:00

pot sa dau add?
am 10 machete 1/24
2 machete 1/18
5 machete 1/43 si un snowmobile
4 machete 1/32
9 machete 1/64
si vreo 100 de hot wheels-uri

porsheGTS 22-01-10 19:23

Re: Aderare Usergroup
 
Pune si tu poze!!!Scz ca ma bag dar din vorbe e usor de zis!!!

Bubu21 22-01-10 20:25

Re: Aderare Usergroup
 
6 Attachment(s)
o sa pun poze in afara de machetele mele hot wheels ca sunt intr-o cutie fiindca nu am loc unde sa pot pune:sad:saptama viitoare o sa pun poze si cu colectia mea de hot wheels:D

manu_96xls 22-01-10 22:12

Re: Aderare Usergroup
 
Momentan, nu! Îmi pare rău, dar regulile se mai schimbă, principiul pe care vom merge de acum înainte este „calitate, nu cantitate”.
Mai așteaptă o perioadă, vedem ce fel de user ești, etc...

Dark Side 22-01-10 22:41

Re: Aderare Usergroup
 
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?

manu_96xls 22-01-10 22:47

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 3004814)
Asta inseamna ca useri cu machete putine si slabe (sunt destui din nefericire) vor fi scosi din grup ?

NU, calitatea userilor primează, nu a colecției. Oricând un user cu mai puține machete, dar care „are ceva de spus în domeniu” va face parte din grup în detrimentul unuia cu multe machete , dar „pe lângă”.;)

Dark Side 22-01-10 22:50

Re: Aderare Usergroup
 
Aha, merci de clarificare. ;)

steaua23 23-01-10 11:08

Re: Aderare Usergroup
 
Deci in concluzie cine a intrat pana acum ramane, iar de acum inainte se vor da accept-uri unpic mai greu ?

coman razvan 23-01-10 11:12

Re: Aderare Usergroup
 
Cam asa ceva ... :) Posibil sa si fie eliminati unii useri! Vrem sa crestem stacheta de calitate ... ;)

Cipilica 24-01-10 22:58

Re: Aderare Usergroup
 
Calitatea colectiomarului trebuie sa fie in egala masura cu calitatea colectiei acestuia. Ambele trebuie sa fie la un nivel destul de ridicat. Parerea mea. Si cred ca trebuia mai demult o selectare mai atenta, insa niciodata nu e prea tarziu, mai ales cand lucrurile evolueaza in bine.
Ca dovada ca am avut criterii mai "dure" decat cele cerute pana acum este faptul ca eu nu am cerut acceptul pentru titlul de "colectionar machete" cu tote ca as fi indeplinit conditiile.
Am tinut sa specific acest lucru pentru a nu se simti nedreptatiti eventualii pretendenti refuzati.
Salut pe aceasta cale initiativa moderatorilor.

expres 01-02-10 13:26

Re: Aderare Usergroup
 
am 5 machete de 1:24 . 8 de 1:43 , si una mare de 1:12 , si vreo 2 teleghidate (tot intre 1:24 si 1:12).. :D ma primiti si pe mine ?

coman razvan 01-02-10 16:13

Re: Aderare Usergroup
 
Prezinta intai colectia si vedem! :)

rekin 11-02-10 19:55

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

CED 11-02-10 21:11

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 3076046)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

superba colectia - felicitari

manu_96xls 11-02-10 21:19

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 3076046)
:rolleyes2 pun si eu "bemveurile" mele:P cam atat deocamdatat si mai am doua in lucru:)

Trebuie să dai și join să-ți pot da accept.:-)

rekin 11-02-10 21:43

Re: Aderare Usergroup
 
am dat acuma ,ms mult;)

kagula_89 12-02-10 16:37

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
acum pot da join?
-tin sa precizez ca nu sunt prezente toate machetele*celalte fiind la reconditionat.lipsesc cam 5-6 la 1/24 si 1/18

coman razvan 12-02-10 16:59

Re: Aderare Usergroup
 
Done!

dog99 28-03-10 21:35

Re: Aderare Usergroup
 
si eu pe aici:
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...ele-dog99.html

stormman 07-05-10 20:02

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Pun doua poze pe care le am la indemana, cu cateva machete mai noi din colectie... colectia nu e mare, dar este in crestere :-)

coman razvan 07-05-10 20:11

Re: Aderare Usergroup
 
Mai asteptam putin! :) Succes in continuare!

FED express 08-05-10 17:58

Re: Aderare Usergroup
 
Am o singura intrebare catre un moderator.Cred ca am destule machete dar vreau sa stiu:
TREBUIE SA FAC UN THREAD SEPARAT PE ”MACHETELE MELE” SA-LE PREZINT SAU POT PUNE O POZA DE GRUP AICI SA LE VEDETI SI APOI SA MA ACCEPTATI???

coman razvan 08-05-10 20:37

Re: Aderare Usergroup
 
Fa-ti thread ...

FED express 08-05-10 21:12

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3344425)
Fa-ti thread ...

incerc dar nu foarte curand-dau testare nationala-dupa ce sunt mai liber cu siguranta.
Multumesc de raspuns!


All times are GMT +2. The time now is 14:22.

- Copyright 2026 4Tuning