![]() |
Re: E30 - 320is///M-Power
daca ai fi interesat ai trimite pe PM un mesaj si iai cere nr de tel si ai vb cu el ! Orcum masina e inpecabila !pe povestii is multii !
|
Re: E30 - 320is///M-Power
cam tare bmw ul mai pune ceva poze sal vedem mai bine !!
|
Re: E30 - 320is///M-Power
park masina am vazut-o in ct acum nush sigur dar fara bari
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
e bine k a ajuns la un pasionat:D
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Necesita mici ajunstari..... dar e din nou al meuuuuuuuuuuuuuu |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
o sa turbeze incet:?: |
Re: E30 - 320is///M-Power
Salut ff bine ca sa reintors la cine trebuie, bafta in continuare cu proectele, vii la intalnire anu asta cu careva?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
bafta |
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
:)) Alea deja nus probleme, abia astept sa mergem la intalnire trag si io tare sa gat masina, am fost si anu trecut si am zis ca nui de ratat niciodata de acuma in colo:P
|
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
Vreau sa va anunt ca pe la primavara vreau sa trec la un pic de turbo sa ne propulsam ......:P
:D |
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
Asa directore sa mai invie putin topicu:twisted:
|
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
Ai putea sa prezinti aici si celalalt GRIZLI
|
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
hai fa poze la celalalt chiar daca nu ii gata compect :D
|
Re: E30 - 325i 24v M tech 2
3 Attachment(s)
hai ca pun eu 2-3 poze cu celalalt ursache,putin murdar de la multele nebunii :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:43. |
- Copyright 2026 4Tuning