Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i 24v M tech 2 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/61132-e30-325i-24v-tech-2-a.html)

paul_cj,,,v12 25-09-09 09:59

Re: E30 - 320is///M-Power
 
daca ai fi interesat ai trimite pe PM un mesaj si iai cere nr de tel si ai vb cu el ! Orcum masina e inpecabila !pe povestii is multii !

hanganu 26-09-09 11:33

Re: E30 - 320is///M-Power
 
cam tare bmw ul mai pune ceva poze sal vedem mai bine !!

naiman 17-10-09 01:08

Re: E30 - 320is///M-Power
 
park masina am vazut-o in ct acum nush sigur dar fara bari

paul_cj,,,v12 03-08-10 19:37

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by naiman (Post 2725586)
park masina am vazut-o in ct acum nush sigur dar fara bari

masina sa vandut nu :ai avut cum sa o vezi sa vandut peste drum de vechea locatie ;);) :lol:

Gyo*TDS 03-08-10 20:00

Re: E30 - 320is///M-Power
 
e bine k a ajuns la un pasionat:D

E30_M3_ 04-01-12 21:28

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3561947)
e bine k a ajuns la un pasionat:D

S-a cumparat inapoi !!!!!!
Necesita mici ajunstari..... dar e din nou al meuuuuuuuuuuuuuu

sineta 04-01-12 21:34

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by E30_M3_ (Post 4807994)
S-a cumparat inapoi !!!!!!
Necesita mici ajunstari..... dar e din nou al meuuuuuuuuuuuuuu

ma bucur ca a ajuns inapoi la tata lui...:D
o sa turbeze incet:?:

Byla 04-01-12 23:05

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Salut ff bine ca sa reintors la cine trebuie, bafta in continuare cu proectele, vii la intalnire anu asta cu careva?

E30_M3_ 05-01-12 22:02

Re: E30 - 320is///M-Power
 
Quote:

Originally Posted by Byla (Post 4808199)
Salut ff bine ca sa reintors la cine trebuie, bafta in continuare cu proectele, vii la intalnire anu asta cu careva?

la toate dar nu stiu cu care...:)))
bafta

Byla 06-01-12 01:32

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
:)) Alea deja nus probleme, abia astept sa mergem la intalnire trag si io tare sa gat masina, am fost si anu trecut si am zis ca nui de ratat niciodata de acuma in colo:P

E30_M3_ 31-12-12 14:25

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
Vreau sa va anunt ca pe la primavara vreau sa trec la un pic de turbo sa ne propulsam ......:P
:D

Byla 31-12-12 15:57

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
Asa directore sa mai invie putin topicu:twisted:

Byla 31-12-12 15:58

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
Ai putea sa prezinti aici si celalalt GRIZLI

brucellee 03-01-13 14:47

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
hai fa poze la celalalt chiar daca nu ii gata compect :D

brucellee 14-01-13 11:54

Re: E30 - 325i 24v M tech 2
 
3 Attachment(s)
hai ca pun eu 2-3 poze cu celalalt ursache,putin murdar de la multele nebunii :))


All times are GMT +2. The time now is 08:43.

- Copyright 2026 4Tuning