![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
scorpionii si gemenii lideri :):):)
|
Re: Ce zodie sunteti?
si sunt mandru de zodia mea ...adik Scorpion
|
Re: Ce zodie sunteti?
13 mai:D adik..taurash:D:)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Nascut pe 1 August deci sunt Leu
|
Re: Ce zodie sunteti?
09.10=Balanta :woowoo: :woowoo: :joy:
Motto-ul zodiei Balanta: Imi deschid inima, impartasesc experiente agreabile cu altul si tin seama de nevoile lui, fara a deveni dependent de el.:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow: |
Re: Ce zodie sunteti?
24.10 .. :) scorpion...
|
Re: Ce zodie sunteti?
9 martie :oops: Peste...."profesie tot peste" :))):))):)))))
|
Re: Ce zodie sunteti?
Scorpion de cand m-am nascut :D ...(05.11)
|
Re: Ce zodie sunteti?
leu,19.08,bla bla(10 caractere)
|
Re: Ce zodie sunteti?
10 martie - Sefa de acvariu :lol::lol::lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
16.06.....sase in coada...
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
03.10.... |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
si inca unu :))
17.10 |
Re: Ce zodie sunteti?
dar tot scorpionii is la putere ;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
SAGETATOARE 25 nov.
Zodie de foc.... :twisted: Ne atingem tinta ;) |
Re: Ce zodie sunteti?
3.10 - BALANTA :dance:
|
Re: Ce zodie sunteti?
23.02 pesti
cred ca la poll era mai frumos daca erau aranjate in ordine zodiile :D |
Re: Ce zodie sunteti?
27.02 peste
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
27.09 :lol: |
Re: Ce zodie sunteti?
Faina poza:) aveam si eu cu un "mascul" tot ceva de genu .. o are careva...?
S tot Scorpionii la putere.... hay sa se stranga cat mai multe balante:)) |
Re: Ce zodie sunteti?
24.10 si eu .. Scorpion :-)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
in horoscop zilnic sau din astea ... nu prea.
in caracteristicile zodiilor ..mai degraba. |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
@Snoopy cateodata mai cred si eu .. pentru ca se nimereste sa fie asa .. |
Re: Ce zodie sunteti?
Sunt cateva balante p-aici:lol:
Eu cred in horoscop,cel putin caracteristicile zodiei mi se potrivesc f bine...:chuckel: Legat de horoscopul zilnic...de multe ori s-a nimerit sa ascult de dimineata "azi luati-dati bani,cineva va supara" + multe altele si chiar asa sa fie....:rolleyes2 |
Re: Ce zodie sunteti?
Pimp sau peste cum vreti sa o luati :P
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
24.08. Fecioara si am vazut la tv ca anul asta este bun pt noi.
|
Re: Ce zodie sunteti?
Leu 21.08 ....
|
Re: Ce zodie sunteti?
05.02...Varsator;) ;) ;)
|
Re: Ce zodie sunteti?
11 septembrie... fecioara.. nu cred in zodii/horoscop ...
|
Re: Ce zodie sunteti?
1 Attachment(s)
29 iulie:arrow: :arrow: :arrow: leu
|
Re: Ce zodie sunteti?
balanta..15.10..am vazut ca mai sunt pe aceiasi data:-)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemini....27.05 :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Varsator 1.02:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning