Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

sandrin 30-09-07 22:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
scorpionii si gemenii lideri :):):)

Spark 30-09-07 22:25

Re: Ce zodie sunteti?
 
si sunt mandru de zodia mea ...adik Scorpion

FLAME 30-09-07 22:27

Re: Ce zodie sunteti?
 
13 mai:D adik..taurash:D:)

Florin_Tei 23-11-07 23:12

Re: Ce zodie sunteti?
 
Nascut pe 1 August deci sunt Leu

~Ada~ 23-11-07 23:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
09.10=Balanta :woowoo: :woowoo: :joy:
Motto-ul zodiei Balanta:
Imi deschid inima, impartasesc experiente agreabile cu altul si tin seama de nevoile lui, fara a deveni dependent de el.:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:

dark 23-11-07 23:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
24.10 .. :) scorpion...

IONUT-GBP 24-11-07 22:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
9 martie :oops: Peste...."profesie tot peste" :))):))):)))))

SpeeDBreaker 27-11-07 12:06

Re: Ce zodie sunteti?
 
Scorpion de cand m-am nascut :D ...(05.11)

bmwm5 29-11-07 08:40

Re: Ce zodie sunteti?
 
leu,19.08,bla bla(10 caractere)

Sasha 06-12-07 12:04

Re: Ce zodie sunteti?
 
10 martie - Sefa de acvariu :lol::lol::lol:

leau 06-12-07 13:18

Re: Ce zodie sunteti?
 
16.06.....sase in coada...

Magos 06-12-07 15:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1213157)
09.10=Balanta :woowoo: :woowoo: :joy:
Motto-ul zodiei Balanta:
Imi deschid inima, impartasesc experiente agreabile cu altul si tin seama de nevoile lui, fara a deveni dependent de el.:eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:

Ia uite cum se gasesc balantele pe forum..... :lol: :lol:

03.10....

Bogdan_ozzy 06-12-07 15:43

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1232967)
Ia uite cum se gasesc balantele pe forum..... :lol: :lol:

03.10....

Inca un "balantoi":) 16. 10

ionut17 06-12-07 21:43

Re: Ce zodie sunteti?
 
si inca unu :))

17.10

Spark 06-12-07 21:44

Re: Ce zodie sunteti?
 
dar tot scorpionii is la putere ;)

Claudia 06-12-07 22:08

Re: Ce zodie sunteti?
 
SAGETATOARE 25 nov.

Zodie de foc.... :twisted: Ne atingem tinta ;)

Lauryn 07-12-07 20:09

Re: Ce zodie sunteti?
 
3.10 - BALANTA :dance:

CYBERBOB 07-12-07 21:22

Re: Ce zodie sunteti?
 
23.02 pesti
cred ca la poll era mai frumos daca erau aranjate in ordine zodiile :D

g_t 08-12-07 09:48

Re: Ce zodie sunteti?
 
27.02 peste

stefanb 08-12-07 10:10

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1232967)
Ia uite cum se gasesc balantele pe forum..... :lol: :lol:

03.10....

http://www.pilas.net/fotos/albums/us...rmal_Libra.jpg
27.09 :lol:

Bogdan_ozzy 08-12-07 11:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
Faina poza:) aveam si eu cu un "mascul" tot ceva de genu .. o are careva...?

S tot Scorpionii la putere.... hay sa se stranga cat mai multe balante:))

Brian 14-12-07 19:37

Re: Ce zodie sunteti?
 
24.10 si eu .. Scorpion :-)

Xel'Naga 15-12-07 02:35

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 1246649)
24.10 si eu .. Scorpion :-)

super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

Snoopy 15-12-07 09:56

Re: Ce zodie sunteti?
 
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)

Sasha 15-12-07 09:59

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Snoopy (Post 1247288)
O1.O7 Racusor :)..apropo credeti in horoscop? :)

cateodata:rolleyes2

Spark 15-12-07 10:05

Re: Ce zodie sunteti?
 
in horoscop zilnic sau din astea ... nu prea.

in caracteristicile zodiilor ..mai degraba.

Brian 15-12-07 13:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1247168)
super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

da ?? chiar foarte tare :D .. oricum anii difera :-P

@Snoopy cateodata mai cred si eu .. pentru ca se nimereste sa fie asa ..

~Ada~ 15-12-07 13:31

Re: Ce zodie sunteti?
 
Sunt cateva balante p-aici:lol:
Eu cred in horoscop,cel putin caracteristicile zodiei mi se potrivesc f bine...:chuckel:
Legat de horoscopul zilnic...de multe ori s-a nimerit sa ascult de dimineata "azi luati-dati bani,cineva va supara" + multe altele si chiar asa sa fie....:rolleyes2

junior07c 15-12-07 21:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
Pimp sau peste cum vreti sa o luati :P

Magos 18-12-07 08:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Lauryn (Post 1235245)
3.10 - BALANTA :dance:

Tu cu mine :lol: aceasi zi/luna

dark 18-12-07 08:32

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1247168)
super tare ... esti nascut in aceeasi zi cu mine ... ;) :idea: :arrow:

bem impreuna. toti 3 . tot pe 24.10 sunt si eu .... :))

Lauryn 27-12-07 22:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1251464)
Tu cu mine :lol: aceasi zi/luna

MARFA :D:D:D:D

Billy c25xe 02-01-08 22:52

Re: Ce zodie sunteti?
 
24.08. Fecioara si am vazut la tv ca anul asta este bun pt noi.

GL91ANB 03-01-08 00:28

Re: Ce zodie sunteti?
 
Leu 21.08 ....

tuner_cata_05 03-01-08 01:23

Re: Ce zodie sunteti?
 
05.02...Varsator;) ;) ;)

pHlow 06-01-08 20:58

Re: Ce zodie sunteti?
 
11 septembrie... fecioara.. nu cred in zodii/horoscop ...

meleboss4u 06-01-08 21:05

Re: Ce zodie sunteti?
 
1 Attachment(s)
29 iulie:arrow: :arrow: :arrow: leu

florynak3 07-01-08 12:42

Re: Ce zodie sunteti?
 
balanta..15.10..am vazut ca mai sunt pe aceiasi data:-)

Oelash 08-01-08 14:36

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemini....27.05 :)

Blast3R 12-01-08 20:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
Varsator 1.02:-)


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning