Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

aDytZa_1989 16-08-06 11:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ai fost in Buc. trebuia sa fi anuntzat si u. :( low imi pare rau :( :cry: :cry:. sper ca pe andrei si aleks sa nu ii mai ratam :|

Slim29 16-08-06 16:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
si pe vlad nu o sa-l ratez .. 100%stie el dc!

8852 16-08-06 16:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
poate ne intalnim pe acolo andrei, ca si eu tre' sa ajung...:rolleyes2

Poate ai nevoie de co-pilot! :dance: :yikes: :rockon: :chuckel: :woowoo: :joy: :peace:

aleks 17-08-06 08:37

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah
Eu azi plec din Bucuresti .....:( m-am int cu Mic si atat...

lasa man , to e bine, eu am fost si n-am reusit sa ma intalnesc cu nimeni...

aDytZa_1989 17-08-06 08:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cand ai fost in BUC ? :| :|

aleks 18-08-06 15:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ti-am rasp pe mess...

aDytZa_1989 18-08-06 15:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
stiu...... postasem inainte de la vb pe mess ;) :D

aleks 25-08-06 18:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ce tare e locatia ta :D
bucuresti salajan :D

aDytZa_1989 25-08-06 19:53

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pei dea, in salajan stau doar jmecheri :lol: :lol: :D :D

CRyS` 27-09-06 09:39

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Intalnire 4Tuning.Ro --- Iasi ---
22 Octombrie 2006
Palatul Culturii
Ora 15.00

Detalii:
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/23687-intalnire-4tuning-ro-22-octombrie-iasi/page-2.html

aleks 28-09-06 00:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
atentie mare, anunt foarte important:
intalnire genrala a tuturor membrilor crazy drivers, din toate filialele, la iasi, pe 22 octombrie, cu ocazia intalnirii membrilor 4tuning

va astept acolo, va pupa tata :lol::lol::lol:

CRyS` 28-09-06 21:27

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Si mama egoistuleeeeeeeeee!!!! Sa vezi ca pleci fara rotzi acasa!

CRyS` 28-09-06 21:27

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Shi cu siguranta v`om recruta membrii noi in Iasi!

aleks 03-10-06 02:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sa fie, nu-i bai, k avem cu ce :)

Alex23GAM 04-10-06 10:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu sunt in iasi de 2 zile asa ca va astept:)

Alex23GAM 17-11-06 19:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
care din iasi merge la bacau?

bakal 18-11-06 09:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
pai nu ma vbt ca maine(19.11.06) ne adunam in fata la Palat pe la 8.00si plecam la bacau la 8.30?

Alex23GAM 19-11-06 17:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu nu am ajuns pana la urma la bacau din pacate... asta e next time poate daca nu o sa mai apara probleme neplanificate!

aleks 20-11-06 15:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
multumiri membrilor din iasi care au reusit sa ajunga la bacau, am fost impresionat de cati ieseni au ajuns aici :)

Alex23GAM 11-12-06 10:56

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
salut!
Cat are toata lumea timp sa facem poze la fiecare masina ? ca sa le facem frumos pt pus pe site..

CRyS` 11-12-06 16:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Vineri seara sau Sambata dupa masa! Ce zicetzi?

Alex23GAM 11-12-06 18:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sambata este mai bine sa fie ziua mai bine....

bakal 11-12-06 21:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
noi oricum ne intalnim vineri, dar se poate sa ne intalnim si sambata pt o sesiune foto.:D
o spal si eu pe a mea ca i-a venit timpu'

Alex23GAM 12-12-06 14:56

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ne intalnim si vineri dar sa fie pe lumina cu pozele..

Vladutzzz_sv 12-12-06 15:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ambele....vineri intalnirea deja obisnuita...si sambata o sesiune foto :)

Alex23GAM 13-12-06 15:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
eu nu o sa pot ajunge sambata din pacate... tre sa alerg pe la rar sa-mi iau talonu de la masina..

CRyS` 13-12-06 17:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Atunci Duminica....la Fortus ca sa pot veni si eu cu masina..ca am permisu suspendat!

Vladutzzz_sv 13-12-06 18:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Datorita lipsei permisului si a certificatului.....sunt de accord cu cristi....duminica la fortus

CRyS` 14-12-06 09:09

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
La ora 14.00 e cel mai bine!

Vladutzzz_sv 14-12-06 09:51

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Deci raman pe duminica ora 14 in parcare la fortus ?

aleks 23-12-06 13:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
niste infractori notorii, astia care merg fara permis, certificat, mai tre' sa le suspende certificatul de nastere si buletinul, ca alte acte nu le-au mai ramas :D:D:D

CRyS` 24-12-06 14:47

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Asa este...perfecta dreptate...Vlad cand vad caravanu pornit?

Alex23GAM 23-01-07 13:25

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sapt asta ne intalnim sa facem pozele alea pe zi?

SV-05-YBG 23-01-07 19:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Care permis?:oops:

8852 24-01-07 18:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
@ Alex: facem facem..
@Stefan: permis? ce permis? :lol:

CRyS` 24-01-07 22:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Neh!Indisponibil! :(

SV-05-YBG 25-01-07 08:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Era legat de permisul lui Vlad. Ca inca nu suntem hotarati daca are sau nu. :D :D :D

Alex23GAM 25-01-07 11:23

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Oameni buni ne vedem vineri pe zi sa facem niste poze?
Noaptea nu ies bine si vreau sa fac la fiecare masina in parte... si la fiecar propietar pt legitimatii ca sa nu mai stam sa alergam iar dupa astea cand apare un eveniment...

ESPinoza 25-01-07 13:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
poi tata zicetzi ca sa ma duc sa spal mashina :)

Alex23GAM 25-01-07 16:14

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sper sa nu ploua maine:))


All times are GMT +2. The time now is 21:10.

- Copyright 2026 4Tuning