Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Poze kit-uri Dacia Logan! (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/58955-poze-kit-uri-dacia-logan.html)

b72rbg 03-10-11 10:39

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Co5m1n eXtreme (Post 4539373)
Nota 10 , niste poze cu bara spate ?

scuze de intarziere...

DISSSEL 11-12-11 21:54

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
6 Attachment(s)
Cateva poze dupa ultimile vizite pe la Pilot

matheo66c 21-03-12 20:22

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
5 Attachment(s)
Inca un "kit" .

florin_vily 21-03-12 20:37

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
:idea: "parerea mea personala" e urmatoarea: B 72 RBG si IF 12 LOW cele mai reusite dacii:clap:

SEBASTIAN 21-03-12 20:58

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Cat costa barele de le LOW si cine le face?

matheo66c 21-03-12 21:16

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Multumesc:)

Sebastian,toata masina este modificata de Mihai de la Ghettotuning :)

adyxz 31-03-12 16:05

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
salutare stie careva ce fel de jante si ce dimensiune are B-49 HZP in postul 140# mie imi plac:D

matheo66c 31-03-12 18:03

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Salut

Jantele sunt Borbet T 16' 9J 4x100

adyxz 31-03-12 18:06

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
merci te stiu de pe alt forum ai modificat ffff frumos stopurile:D, ma gandeam ca is pe 16'' pacat, din teama raman la 15'' desi doream cu 'buza' lata ma tem de militie.:rolleyes2

B-61-KYS 08-04-12 20:26

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
10 Attachment(s)
La exterior zic c-a ajuns la forma finala...

ag80bik 10-05-12 20:22

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
14 Attachment(s)
INCA UN KIT USOR RESTILIZAT

jambon 02-02-13 12:18

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Dea lungul anilor au aparut multe kituri,acum stai si te uiti si nu stii ce sa alegi,sunt o multime reusite.

B-24-AGY 06-02-13 13:23

Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
 
Quote:

Originally Posted by B-61-KYS (Post 4972417)
La exterior zic c-a ajuns la forma finala...

Din punctul meu de vedere nu știu de ceilalți si nici nu vreau sa vorbesc in numele lor dar este cea mai reușită si arată cel mai bn din toate punctele de vedere. Succes in continuare cu mașina


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning