Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

BAD_MF 30-10-05 16:40

Problema e ca sunt din IAsi. Te-as ruga cand ai timp sa-mi trimiti un mail cu preturi aprox pt masca fata, prelungiri spoiler si eleron. Pana la urma..tot la bani se ajunge :D , sa0-mi fac o idee si daca imi convin preturile discutam! mailul meu este : [email protected]
AStept mailul tau.

BAD_MF 02-11-05 10:18

Astept oferta...:D

sv_alcatrazz 02-11-05 11:29

2 Attachment(s)
inca o mashina....asta e a lu` framiu.... :lol: :lol: :lol:

sv_alcatrazz 04-11-05 08:39

3 Attachment(s)
ce am mai vazut shi eu prin sv.....fain e opelu` vectra...fainutz tunat... :lol: :lol: :lol:

Vladutzzz_sv 04-11-05 08:46

as
 
Intr-adevar RAC'u este destul de frumos facut. Dacia aia galbena pe unde umbla ca nu am vazut-o prin oras

sv_alcatrazz 04-11-05 09:48

pai umbla mai mult prin burdujeni prin cartier.....umbla shi prin orash.....poate nu ai vazut`o u....nah....ce sa zic....poate o sa o vezi d`acuma..... :lol: :lol: :lol:

sv_alcatrazz 04-11-05 09:51

1 Attachment(s)
mai este un passat f frumos...imi place....cel putzin jantele.....is betoane....BBS....originale....cred ca a costat ceva bani... :lol:

golf II 04-11-05 10:53

pt mine asta e cel mai tare pasat din sv...
super jante
+suspensie
e adevarata!

Vladutzzz_sv 04-11-05 11:48

as
 
Nu stiu masina

Low_Ridah 04-11-05 12:25

Toata ziua o vad prin obcine .....nush de cum ai ratato ....e frumoasa .... cel putin jantele alea schimba masina complet ! :D

TND--TEAM 04-11-05 19:24

1 Attachment(s)
o poza cu rac_ul :lol:

sv_alcatrazz 04-11-05 19:37

passatu` vine in fiecare zi la piese auto in bdj....toata ziua il vad.....are suspensie sport.....shi jantele calumea.....super faina mashina.....parerea mea

Skma 04-11-05 21:43

Da si caruta din planul 2 e belea :twisted:

sv_alcatrazz 04-11-05 22:23

dap..... :lol: :lol: :lol: ....carutza e faina.....are mai mult tuning....ce sa`i faci...a vrut pozata..... :lol: :lol: :lol:

stef(matrice) 09-11-05 21:14

Re:
 
bai ii ziceai unuia ca te blimbi cu masina prin spatele blocului pai c faza asta nu am ce zice numai ca aici nu te lauzi ca te plimbi aici iti arati masina tunata

sv_alcatrazz 09-11-05 22:46

cine zicea cui mah????de mine e vorba???

KAmikazee2005 10-11-05 09:18

deci... nu va certati, stef(matrice) ce e cu tine, ejti un fel de charlie(un copchil idiot care face ce faci si tu acuma) care se ia de toata lumea?? daca nu iti convine ceva... ejti rugat sa nu mai accesezi forumul. deci fara insulte si fara atatzia nervi! :twisted: :twisted:

DIXY 11-11-05 21:10

tuning on
 
useru stef(matrice) a fost facut de pe klcu meu de un fraer kre vine pe la mine sii mai prostutz de felul lui chiar dak are 17 ani:D

SiLoTh 17-11-05 17:35

4 Attachment(s)
azi in centru... peugeot
claritate de mobil

SiLoTh 29-12-05 09:20

1 Attachment(s)
Seat Leon. vroia Alex Gam sa il vada

Low_Ridah 29-12-05 09:27

Mdea ...nice car :lol: :roll: ....o masina demna de poze ;)

TND--TEAM 29-12-05 10:17

parca ar fi STI :lol:

golf II 11-05-06 17:06

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
4 Attachment(s)
my new car for same days

Vladutzzz_sv 11-05-06 17:34

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Nuj de unde ai scos'o dar ti-am mai spus ca arata beton si suna demential...... poate reusesti sa fie a ta nu doar pt cateva zile :)

golf II 11-05-06 23:00

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
kiar k asa...am uitat e si de vanzare...

golf II 11-05-06 23:12

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
15 Attachment(s)
si cu okazai asta am zis k sa pun si poze cu fostul meu golf k nu prea erau pe aici

Mantus_a 12-05-06 06:17

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
vazuta azi dimineata cand mergeam la scarbici... claritate de mobil (oare cati cai are?)(oare stie sa se invarta?)

later edit: mi-o zis un coleg de aici ca ala e un autobuz strivit

KillerB 12-05-06 10:58

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by golf II
si cu okazai asta am zis k sa pun si poze cu fostul meu golf k nu prea erau pe aici

Bag seama ca ti-e cam dor de el:cry: , nu?

KAmikazee2005 12-05-06 11:45

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Killer Bee cui nu i-ar fi dor dupa aja o frumusetze de majinutza :( las andrei.. ca u ejti baiat dejtept si o sa iti iei o majina si mai si ... si o sa ti-o faci.. sa caste toti gura cand treci

ESPinoza 15-05-06 10:24

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by Mantus_a
vazuta azi dimineata cand mergeam la scarbici... claritate de mobil (oare cati cai are?)(oare stie sa se invarta?)

later edit: mi-o zis un coleg de aici ca ala e un autobuz strivit

asta era sambata si la botosani.. si scria mare pe el " DE INCHIRIAT!" :)

SiLoTh 15-05-06 13:18

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
cica 150 de euro pe ora

TND--TEAM 15-05-06 20:05

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
golf 2 cui ai vadut golful ca l-am vazut pe la mine prin oras de cateva ori :)

Yonut21 15-05-06 20:29

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by TND--TEAM
golf 2 cui ai vadut golful ca l-am vazut pe la mine prin oras de cateva ori :)

Era un tip cu o ***** prin oras, s-au plimbat toata ziua.
PS: Misto masina. De-abia acum am vazut-o si eu LIVE :shock:

SiLoTh 16-05-06 13:21

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
e a lu unu din sv..
parcheaza langa muzeul de istorie

Nitr0 17-05-06 13:49

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by SiLoTh
cica 150 de euro pe ora

nu`i mult... de la mine pana la shock face 5 min :))))

SiLoTh 18-05-06 15:38

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
ok , 5 min 12,5 EURO :>

Nitr0 18-05-06 22:00

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
si cobor k un patron :D... bine k dupa aia tre sa stau la intrare sa imprumut de la careva niste bani de intrare :)))

PoToS 22-05-06 15:07

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by Mantus_a
vazuta azi dimineata cand mergeam la scarbici... claritate de mobil (oare cati cai are?)(oare stie sa se invarta?)

later edit: mi-o zis un coleg de aici ca ala e un autobuz strivit

eu am vazut-o in bacau;))

SiLoTh 23-05-06 06:11

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
4 Attachment(s)
sa va arat in ce m-am urcat ieri.. promit ca revin cu poze cand voi face o tura:)
era gri... e primul model diesel adus in RO. are 200+ cai (nu mai stu exact) pe un V6 3000cmc

PoToS 23-05-06 15:48

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
e frumoasa masina...:D


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning