![]() |
n-ai ce sa le faci santose ...
|
bai femeia e:
1.un rau necesar 2.exact ca o masina |
1 Attachment(s)
haaaa!!!!!!!!!!! vreti sa stiti ce e femeia ???????? vreti definitia perfecta a femeii????? luati-o de aici !!!!!!!!:)))))))))))))))))))))
|
bine asta e ptr cei care stiu cat d cat mate:))))))))))))) :evil: :evil:
|
TOT DIFICILE RAMANETI :D
|
prea tare =))) dar faza e alta banii nu sunt radacina problemelor ... banii = probleme... clar.... in cazul asta ecuatia este diferita femeia= probleme la patrat :D ajea ca ..... v-ati prins voi :mrgreen: tipul nu merita A+ ..parerea mea :roll:
chestia cu fumatoarele si nefumatoarele.. u guys have problems .... am intalnit fumatoare super de gashca... si cu o minte clara pot zice... sau le intelegeam io ptr ca si io fumez =)))) total offtopic.. dar tre' sa zic mi-a facut unu azi un test .. trebuia sa adun nijte numere (nu trebuia sa tin minte rezultatul doar pe moment) si fac io calculele si pe urma imi zice zi prima scula care iti vine in minte si o culoare si9 zic io ciocan si verde... si ghiciti ce scrie jos :O ciocan roshu am ramas :shock: :shock: :shock: bine in afara de culoare dar oricum deci :shock: :shock: |
Ba Edd, esti dubios rau...
|
dubios?? sau ce ai zis? :D si la ce plm te referi? :shock: sunt un om normalc atoti ceilalti nu sunt spion nu sunt de pe alta planeta.. din cate shtiu :D
|
sefu , mai usor cu plm ... si cu plt .... si tot asa ..
te rog eu .. |
la mine iese altceva ..
no woman -> no problem :) =>> A lot .. tons of cash |
Re:
Quote:
|
ce mah ai tic la degete? :lol:
|
fucking fingers :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
degetele sunt femei ??? :D
offtopic \"nesimtit\" fratilor :D |
Re:
Quote:
|
zic sa ne potolim cu offtopicu :D
|
oricum,e aiurea cu femeile astea....aiurea rau
spre ex. am sunat-o pe muher a mea sa vina la un party ca nu prea aveam fete,si m-a luat cu scuze d-alea cacacioase k nu vrea sa vina ca n-are chef,etc apoi imi da un sms si-mi spune ca atunci cand o sa ne intalnim o sa-mi zica de ce nu a vrut sa vina.si am sunat-o k chiar eram curios auziti mah scuza(de coarda nu altceva)ca-i pe stop!!!!! pai cine draq a zis ca o fhoot?????????eh....femeie |
:lol:
daca nu ma insel ... femeile ... mai au si .. unele dureri in perioada aia .. poate ma insel , eu asa stiu .. so .. poate nu se referea neaaparat la futai .... : / eu nu mai zic de femei ... numai de confuze si de indecise am parte sa n-am parte .... :lol: |
e ***
pt femei party inseamna sex si io i-am spus ca n-o pun sa danseze daca nu vrea,i-am spus sa vina k sa stam noi2.....dar............nuuuuuuuuuuuuuuuu,k o doare burta hai siktir |
Re:
Quote:
|
nu-s probleme mah.....ce draq am gasit io alta........dar am zis asa,de principiu
|
nu e mah...a fost o scuza ieftina...
da' se mai si intampla...daca te iubea tipa cu adevarat, facea un sacrificiu... |
da,asa este,eh da-o draq,la 2 noaptea eram asa de baut ca nici nu mai stiam care-i mana stanga si care-i dreapta deci,eram.....CINGOOOOOO :lol:
tot raul spre bine,nuh? |
Re:
Quote:
|
ete cuc.am mai chemat-o la o chindie,iarasi n-a venit
am mai chemat-o la alta chindie,iarasi n-a venit.sincer mi-a cam ajuns |
Re:
Quote:
|
da frate,SIKTIR.
punct |
scuze ca ma bag si tot vb voi asa de femei dar va plac si nu stiu sincer de ce va chinuiti sa ne intelegeti luati totul ca atare de ce va bateti capul? nu suntem specimene ciudate avem momentele noastre si sincer nu e bine sa fii in preajma unei femei cand e pe stop ca nu stii ce toane poate sa aiba; taceti mai mult si privitile cu atentie lasa femeia sa se isterizeze taci o sa vezi cum se enerveaza si incepe si plange se simte prost pt ce face.... cu o femeie trebuie sa te joci psihic in primul rand apoi totul e din ce in ce mai usor ; nu trebuie sa o intelegi modeleaz-o cum vrei tu astfel nu vei avea nevoie sa o intelegi.
|
ce draq sa modelez la una?
doar putin \"suprafata\" ca la miez tot asa ramane |
Re:
Quote:
|
poi nu folosea always ? :D
|
folosea, dar motive se gasesc...
|
Re:
Quote:
asa este.de multe ori,femeile profita de aceasta perioada a lunii |
ehh mai iertati si voi macar perioada asta, stiati ca in perioada asta o femeie se poate ingrasa pana la doua kg? insa daca merge la sala da jos mai repede dar e oribil sa mergi in aceasta perioada si pe langa asta te enerveaza si un ac, cazut pe masa asta sa aveti idee cat e de urat...
|
stiu de la my ex...
era nasol, mai ales k avea tot felul de dureri... |
Re:
Quote:
|
mdaaaaaaa.unele vor sa se sinucida si pt aletele per de \"craciun\" inseamna NO SEX
|
vedeti si voi rezumati totul la sex pt o femeie inseamna no sex cand nu are chef si daca voi insistati primiti orgasme false si altele haaaaa ce sa va fac cum e o partida de sex cu o femeie care isi doreste? mai incendiara mai pasionala
|
babygirl la fete asta e marea problema.... ca nu prea isi doresc :))) ( sau poate isi doresc multi bani :))) (dar sti cum e... pofta vine mancand... daca barbatul de langa... este \"destept\" Nu o sa mai mimeze orgasmul... o sa il simta profund :twisted:
nu? 8) ps: e normal sa nu simti nevoia de sex sau sa nu ai chef atunci cand te gandesti numai la bani :)) bine.. acum mai sunt si femei care se umezesc cand vad $$$ :lol: pai si de craciun ce facem ma? no sex? stam cu lumanarea sculata? :))))) |
Re:
Quote:
:lol: si facem molifte........ |
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning