![]() |
Re: BMW E30 325i Turbo
Quote:
Frumoase cifre.... :) Felicitari pentru masina ,cred ca abia astepti sa se incalzeasca putin! |
Re: BMW E30 325i Turbo
Quote:
Dar cred ca cifrele mele vor juca la "pitici" cand va fi gata a ta . Felicitari si tie pentru curajul cu care ai investit in masina ta !!! Astept prima provocare de la tine deja ... ;) :))) |
Re: BMW E30 325i Turbo
Quote:
daca nu, ne dam la libere sau ... :) ;) gasim noi o solutie !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning