Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Rolly_k 04-01-08 20:06

Re: intalnirea de week end !
 
pai am trecut pe acolo saptamana trecuta si nu era nimeni dar la ce ora vine lumea?

rapidistu_c&c 05-01-08 00:56

Re: intalnirea de week end !
 
mai Rolly_K, sapt. trecuta de aia nu a fost nimeni, k am fost plecati la baia mare ,la intalnire cu cei din MidNight Racer Baia Mare , si ...imi cer scuze k nu am putut sa merg azi la intalnire!!! dar a fost ceva la intalnire?????

Devi 05-01-08 11:49

Re: intalnirea de week end !
 
Rolly_K la ora 21:00 stam inca 10-15 minute si dupa aia tires undeva... daca nu vii la timp... n-am ce face.

Rolly_k 05-01-08 14:27

Re: intalnirea de week end !
 
ioi da inteleg... da altadata mai stateati cate o jumate de ora:))

Spark 05-01-08 16:29

Re: intalnirea de week end !
 
altadata era mai cald ...
cum ziceam. acuma nu e de stat ;)

Snoopy 11-01-08 15:56

Re: intalnirea de week end !
 
Azi? vine careva? e cam liniste pe aici in ultima vreme...

Spark 11-01-08 18:01

Re: intalnirea de week end !
 
eu si nicu prezentzi ... paote intarziem umpic

Snoopy 11-01-08 22:48

Re: intalnirea de week end !
 
Si atati am si fost... :(

veveve 18-01-08 16:26

Re: intalnirea de week end !
 
liniste si pace ....pe aici....

Spark 18-01-08 16:46

Re: intalnirea de week end !
 
ca de obicei ... ;)
se pare ca nu iti mai merge farmecu

Devi 18-01-08 16:55

Re: intalnirea de week end !
 
diseara? cineva?

Spark 18-01-08 16:58

Re: intalnirea de week end !
 
prezent ca de obicei ...

SM-84-VDG by DNY 19-01-08 00:04

Re: intalnirea de week end !
 
cipri .. am ajuns in sm si nici macar nu te-ai chinuit sa iei legatura cu mine si sa vi si tu la intalnire. sau te-ai lasat.

Snoopy 19-01-08 10:14

Re: intalnirea de week end !
 
Oricum bine ai venit...ne era "dor" de tine :lol: ;)

rapidistu_c&c 19-01-08 13:34

Re: intalnirea de week end !
 
nu mam lasat si nici nam de gand...k doar asta este pasiunea mea!!!dak am lipsit de la ultimele 2 intalniri,din cauza starii proaste de sanatate, asta nu inseamna k mam lasat!!!!!imi pare rau dak tu o iei asa...k mam lasat...dar lasa k nici tu nu te-ai chinuit sa iei legatura cu mine sa zici k esti in satu mare!!!!

szambi77 20-01-08 14:32

Cine-i Trupa Care Ne-a Luat Locul ?!?
 
5 Attachment(s)
Trebuie sa va anunt cu durere in suflet ca datorita lipsei repetate de la intalnirile de weekend alta trupa a ocupat parcarea de sub pod :sad: Nu stiu cine sunt ei, din ce club sportiv sau de tuning fac parte, a cui acoliti sunt ei sau nu, dar sunt cu mult mai multi decat noi, sunt cu mult mai uniti si totodata foarte misteriosi :sad:
Am reusit sa fac cateva poze spion cu noua trupa (Vineri seara !!!). Am reusit sa-i pozez atat la adunare cat si la plecare. Am ramas profund impresionat cand am vazut cat de civilizat au plecat toti membrii acelui club peste pod spre Burdea si au disparut apoi in ceatza ca niste cavaleri ai noptii (amintindu-mi de personajele din F.A.F.), plini de mister, lasand totodata niste urme negricioase pe asfalt reprezentand o atitudine sfidatoare fatza de vechii membri cu mult mai putini la numar si mult mai neorganizati :cry:

Va atentionez ca imaginile de mai jos pot fi shocante, acestea reprezentand decaderea vechii trupe de Vineri seara ai Satmarului !

rapidistu_c&c 20-01-08 14:37

Re: intalnirea de week end !
 
ai de capu meu,nu-mi vine sa cred... ce-a fost cu turma asta???pe la ce ora a fost asta???

demian 20-01-08 14:37

Re: intalnirea de week end !
 
foarte tare

szambi77 20-01-08 14:41

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by rapidistu_c&c (Post 1303290)
ai de capu meu,nu-mi vine sa cred... ce-a fost cu turma asta???pe la ce ora a fost asta???

Pe la ora 12.30 noaptea... Am reusit sa fac si un filmulet in care apar liderii acestora :!: Cred ca la un moment dat m-au si observat asa ca am fugit de acolo :!:

Spark 20-01-08 15:31

Re: intalnirea de week end !
 
ai de capu meu ....
mult prea tare :lol:

Snoopy 21-01-08 15:19

Re: intalnirea de week end !
 
Vaiii cat am ras... nu vazusem pozele ci doar postul jos pe pagina.. multumesc pentru "tzapa" ;).Deci asa..turma de oi in mijlocul satmarului...de ce nu lea dus oare la un sens?

juana_man 23-01-08 07:50

Re: intalnirea de week end !
 
Desteptare satu mare !!!!
dupa o pauza de iarna(mai lunga) a sosit momentu sa ne adunam iarasi cu mic cu mare,asa ca pe vineri va spalati frumos masinile "va lustruiti busonul de la ulei" si dati stire si la aia care nu intra pe net ca vineri ne adunam pentru stabilirea planurilor pe anul 2008.ieri seara ne-am adunat deja cativa pentru consiliere si pt un ceai cu miere :lol::lol::lol: .
deci,vineri ora 21

2 fast 4 U 23-01-08 11:21

Re: intalnirea de week end !
 
vin si eu k tare am lenevit iarna asta:D

juana_man 23-01-08 11:26

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by 2 fast 4 U (Post 1308964)
vin si eu k tare am lenevit iarna asta:D

se mai anunta cineva???haideti haideti oamenu buni

Spark 23-01-08 11:27

Re: intalnirea de week end !
 
daca sef de trib a zis .... acolotzii asculta :lol:
deci prezent ;)

veveve 23-01-08 16:05

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 1308645)
Desteptare satu mare !!!!
dupa o pauza de iarna(mai lunga) a sosit momentu sa ne adunam iarasi cu mic cu mare,asa ca pe vineri va spalati frumos masinile "va lustruiti busonul de la ulei" si dati stire si la aia care nu intra pe net ca vineri ne adunam pentru stabilirea planurilor pe anul 2008.ieri seara ne-am adunat deja cativa pentru consiliere si pt un ceai cu miere :lol::lol::lol: .
deci,vineri ora 21

da domnu sef de trib o fost bun ceaiu ....da si domnisoara care lo servit ;) prezent si eu...

rapidistu_c&c 23-01-08 18:57

Re: intalnirea de week end !
 
prezent si eu..:);)

Snoopy 23-01-08 20:52

Re: intalnirea de week end !
 
Daca mai ramane pizza vin si eu :p

mrjoe 24-01-08 09:53

Re: intalnirea de week end !
 
pina la 11 lucrerzi dupa aia va sun unde sinteti:-)

Devi 25-01-08 07:49

Re: intalnirea de week end !
 
Prezent... dar cred ca asta stie toata lumea...

veveve 01-02-08 11:12

Re: intalnirea de week end !
 
ce facem deseara?dam o tura pana la strand?inca este zapada, ne dam un pic cu saniutza :D

Spark 01-02-08 11:46

Re: intalnirea de week end !
 
corect ... daca mai este ...

Dracushor 01-02-08 14:39

Re: intalnirea de week end !
 
da pe unde va intalniti???

veveve 01-02-08 16:06

Re: intalnirea de week end !
 
la ora 21.00 sub podul decebal
doar ca nu o sa fim tare mult pe acolo .... deobicei mergem la roma

B-84-TUN 11-02-08 09:47

Re: intalnirea de week end !
 
Sal baieti

Acuma am observat pe 4tuning ca este o rubrica speciala "Satu Mare". Va salut pe toti!!!

Cand va fi urmatoarea intalnire ca m-as duce si eu daca nu deranjez :D

Devi 11-02-08 11:57

Re: intalnirea de week end !
 
cu un post mai sus scrie.....

Devi 17-02-08 09:44

Re: intalnirea de week end !
 
19 Attachment(s)
Niste poze de la intalnirea de vineri (15.02.2008):

Devi 17-02-08 09:48

Re: intalnirea de week end !
 
1 Attachment(s)
si un filmulet despre un borbet afumat:

veveve 17-02-08 14:47

Re: intalnirea de week end !
 
faine poze....in sfarsit so strans mai multa lume:d

raul_rebelul2005 17-02-08 15:33

Re: intalnirea de week end !
 
frumos frumos....poze faine,multa lume......


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning