Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

IVAN 12-08-08 10:47

Re: Intalnirea renault 5
 
in septembrie suna bine :))))

Miez 13-08-08 09:35

Re: Intalnirea renault 5
 
pai asta m-am gandit ... pana atunci terminam cu ele :)

TZG@ 17-08-08 19:58

Re: Intalnirea renault 5
 
sunt si eu prezent,daca ma primiti... (offtopic:cumpar flanse cu trecere de la 4x100 la 4x108)

TZG@ 17-08-08 19:58

Re: Intalnirea renault 5
 
... la 4X108 )

miliady 18-08-08 01:16

Re: Intalnirea renault 5
 
exista un personaj pe forum care te poate ajuta... cauta la anunturi...

TZG@ 21-08-08 02:48

Re: Intalnirea renault 5
 
multzam' fain...

browser 27-08-08 10:21

Re: Intalnirea renault 5
 
hai numai face si voi o intalnire ?

miliady 27-08-08 13:52

Re: Intalnirea renault 5
 
nu... nu mai vrem...pentru ca nu mai ai tu reno-ul si nu mai vorbim cu tine...

mai sunt cateva renouri in lucru care nu sunt gata...cand o sa fie alea gata... facem :)

browser 01-09-08 16:11

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1717963)
nu... nu mai vrem...pentru ca nu mai ai tu reno-ul si nu mai vorbim cu tine...

mai sunt cateva renouri in lucru care nu sunt gata...cand o sa fie alea gata... facem :)

o sa fiu prin preajma si o sa vin si eu (daca ma primiti prima dragoste nu se uita) prachez dupa colt !

miliady 01-09-08 16:18

Re: Intalnirea renault 5
 
avem o proba ca sa poti veni:) recunosti ca renoul 5 GTT este mai tare decat BMW-ul tau :)

browser 02-09-08 10:00

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1726895)
avem o proba ca sa poti veni:) recunosti ca renoul 5 GTT este mai tare decat BMW-ul tau :)

VINOVAT !

miliady 02-09-08 10:48

Re: Intalnirea renault 5
 
bun asa... poti veni :)

TZG@ 05-09-08 16:07

Re: Intalnirea renault 5
 
mergeti la buzau?

miliady 07-09-08 05:16

Re: Intalnirea renault 5
 
eu doar asistenta tehnica pentru renoul albastru... :)

Undying_Renault 09-09-08 11:13

Re: Intalnirea renault 5
 
La buzau... Din surse sigure... R5-ul lui Bogdan(B 44 MDJ) s-a dat cu o astra 1.6 16v si a facut-o si parca a fost facut cu o jumatate(maxim) de masina de un golf 5... Renault albastru nu stiu ce a facut..

miliady 09-09-08 13:33

Re: Intalnirea renault 5
 
MDJ a facut astra aia
reno albastru HBA si-a luat-o de la golv 5 GTI
reno negru 1,7 turbo si-a luat-o de la nu stiu ce masina...

Undying_Renault 09-09-08 14:10

Re: Intalnirea renault 5
 
oricum.. am inteles ca nu prea au fost renault-uri.. adica au fost astea de la bucuresti.. si a mai fost unu din buzau..btw.. ala ce motor avea?

miliady 09-09-08 14:52

Re: Intalnirea renault 5
 
nu a fost nici un reno 5 de buzau...

au fost 3 reno 5... care au participat: MDJ 1,7 inj monopunct, HBA 1,4 turbo, si ultimul 1,7 turbo tot bucuresti.

browser 25-09-08 14:40

Re: Intalnirea renault 5
 
hai mai baieti nu mai faceti si voi o intalnire r5....

Miez 06-10-08 12:15

Re: Intalnirea renault 5
 
o intalnire chiar ar merge... poate we asta dc e vremea mai buna ?

browser 06-10-08 13:09

Re: Intalnirea renault 5
 
Dezvolta :D

Miez 06-10-08 14:29

Re: Intalnirea renault 5
 
un loc bun ar fi in chitila ... "la mili" :)

miliady 06-10-08 14:50

Re: Intalnirea renault 5
 
da ma bravo... am mai avut 7 reno-uri la mine in fatza curtii o data... mi-a ajuns...

bodel 06-10-08 22:06

Re: Intalnirea renault 5
 
Daca se stabileste ceva mai apre o mica molie turbata :D

B 89 WRC 07-10-08 00:07

Re: Intalnirea renault 5
 
vin si eu cu kangoo daca primiti daca nu cu un golf

miliady 07-10-08 10:29

Re: Intalnirea renault 5
 
ce tradator esti miezule... acu te-ai vazut cu sacii in carutza cu masina functionala si gata... bagi intalnire sa nu pot eu sa vin cu cabrio turbat... :)

Miez 07-10-08 15:54

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by bodel (Post 1796017)
Daca se stabileste ceva mai apre o mica molie turbata :D

cumva cu nr de CT ?

Miez 07-10-08 15:55

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1796541)
ce tradator esti miezule... acu te-ai vazut cu sacii in carutza cu masina functionala si gata... bagi intalnire sa nu pot eu sa vin cu cabrio turbat... :)

offf.... dar cu turbo-u ce are dc vi ?
si oricum sunt sigur ca si cabrio o sa mearga in cateva zile :D

miliady 07-10-08 17:54

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Miez (Post 1797105)
cumva cu nr de CT ?

auoleu... el e bogdan cu renoul 5 negru cu auriu luat de la kwx, care are acum motor 1,7 si care vroia grila de turbo de la tine.

...de capu tau...

bodel 10-10-08 21:19

Re: Intalnirea renault 5
 
Deci nu s-a stabilit nimic ptr WE asta?

miliady 11-10-08 11:22

Re: Intalnirea renault 5
 
nup. nimic... am terminat cabrio aproape... putem face intalnire WE viitor :)

Miez 13-10-08 09:51

Re: Intalnirea renault 5
 
minte.... nu a terminat cabriou...

miliady 13-10-08 10:14

Re: Intalnirea renault 5
 
da... dupa ce l-am terminat... s-a terminat el pe sine :)

browser 24-10-08 12:00

Re: Intalnirea renault 5
 
Haideti mai cu intalnirea aia......

B 89 WRC 24-10-08 12:49

Re: Intalnirea renault 5
 
pai faceti intalnire sau nu ca renaultul meu kangoo e nerabdator

IVAN 27-10-08 16:00

Re: Intalnirea renault 5
 
au facut-o magarii fara sa anunte :lol: am ratat-o la mustata ... ce oameni

miliady 28-10-08 16:35

Re: Intalnirea renault 5
 
ce intalnire? nu a fost nici o intalnire R5...

B 89 WRC 28-10-08 17:29

Re: Intalnirea renault 5
 
zangala nu e frumos sa minti nu ai fost educat in felul asta

villytzah 28-10-08 22:28

Re: Intalnirea renault 5
 
Mili......faci sporturi extreme decapotat pe DN ?? Explica-mi si mie ....nu-ti era frig ?? sau aveai casca si ochelari de aviator ?? Am vazut k vroiai sa musti dintr-o astra ....gtc probabil ...:P....scz de offtopic .....:P

miliady 28-10-08 23:15

Re: Intalnirea renault 5
 
am venit decapotat de la BV pe Cheia... superb... blana...

am muscat si astra OPC si audi S3 NDR ... aveau masini prea mari ca sa se bage pe unde incapeam eu :) i-am lasat rau in urma.. si oamenii aia nu stiau sa depaseasca prin dreapta...

nu mi-era frig ca baga caldura mititica si erau geamurile ridicate


All times are GMT +2. The time now is 20:53.

- Copyright 2026 4Tuning