![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
iti dai seama ca lumea de pe strada cand le vede , lafel ,...negre ... zice ...."MAFIE CLAR"" super tari
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frate..deci sa mor io ...nu stiu pe care sa o pun prima pe desktop:). sunt mult prea tari..si pozele si masinile.
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
mda... clar cei mai buni din tara
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
poti sa imi faci si mie o poza , cu masina mea? te rog
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
buna intrebare:P
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
prea tari pozele, felicitari :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
inca mai cautam 2 oameni .. |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
santos n-ai avea nevoie de un gti alb pt poze ? intamplator ?:) :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
evlsant0s_rl id ym |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
hmm...cum ar fi sa faci o sedinta smechera cu vreo 5-6 masini albe dar rare
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:oops::oops::oops::oops::oops::oops:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
15 Attachment(s)
................
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tari pozele cu "masina in ploaie" :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
tari pozele cu apa si ursu , bravo :D
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Frumos.. :D
Da` al cui o fi ursu asta.. ca incepe sa arate din ce in ce mai tare.. :???: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
tari fotografiile.... cum de nu au sigla evl*skillz? |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
... this is my tribute to mankind :lol::lol::lol: de lene ... |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
+ 1 .....
dupa care.. prwler pwer :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ka-boom !!!!!!!!!!!!! :D se pare ca noua echipa functioneaza ca un motor de m5 supraalimentat :D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
foarte tare Eagle bv :-)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
+ 1 ........... :d
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumos fabi...frumos santos... tre sa para si a mea in curand >:)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
wonderfull :X .. Inca o poza in curand .. trebuie sa am acceptu sa o postez ..
Toate pozele postate indiferent de cine sunt postate , sunt facute de noi adica echipa EVL*Skillz meritul fiind al tuturor . |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumoase fotografii si edituri.... ma bucur ca ai o echipa mare santos
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
nu am eu echipa mare :)
e o echipa mare si atat :D sa vedem ce performante facem in formatia asta momentan facem rodajul .. si arata al naibii de bine ! crimz am vazut poza la avatar,abia astept s-o vad la dimensiuni mari,oricum,posteaz-o :P e BOMBA ! :D keemo sa te vedem :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:arrow: Lucrarea de care v-am spus :lol:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumos.. :) bravo.. :)
P.S. La ultima poza cred sant0s/sklz/walde ar fi dar un risaiz.. :D |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
corect,mergea un resize,dar e okay ..
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
rus`u rupe tot :|
genial...felicitari !!!! |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
chiar ca frumos rus-u...si poza cu el....mie personal imi plac astea mai underground si mai realiste...si cea cu lambo e tare da parca backgroundul e prea sf. numai bn echipei :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning