Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Most_Wanted 04-03-08 12:54

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
iti dai seama ca lumea de pe strada cand le vede , lafel ,...negre ... zice ...."MAFIE CLAR"" super tari

leonard 04-03-08 21:26

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frate..deci sa mor io ...nu stiu pe care sa o pun prima pe desktop:). sunt mult prea tari..si pozele si masinile.

EvLSant0S 04-03-08 22:42

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 1400238)
frate..deci sa mor io ...nu stiu pe care sa o pun prima pe desktop:). sunt mult prea tari..si pozele si masinile.

multumim ....

no limits design 05-03-08 11:38

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
mda... clar cei mai buni din tara

rAdU87 05-03-08 11:54

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
poti sa imi faci si mie o poza , cu masina mea? te rog

EvLSant0S 06-03-08 01:33

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by rAdU87 (Post 1401552)
poti sa imi faci si mie o poza , cu masina mea? te rog

prv plz .......

rAdU87 06-03-08 11:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
buna intrebare:P

EvLSant0S 06-03-08 12:40

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by rAdU87 (Post 1404073)
buna intrebare:P

ce intrebare frate ?

rAdU87 06-03-08 12:55

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by MARI_NSL (Post 1113748)
superba poza . felicitari .
am si io o intrebare offf. capota cum se deschide ?

asta .. era ...

69WRX 08-03-08 17:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
prea tari pozele, felicitari :D

EvLSant0S 08-03-08 17:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1409798)
prea tari pozele, felicitari :D

multumim , in curand echipa o sa se mareasca,de la 3 insi , la 10 ..
inca mai cautam 2 oameni ..

alexGTI 09-03-08 18:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
santos n-ai avea nevoie de un gti alb pt poze ? intamplator ?:) :)

EvLSant0S 09-03-08 18:15

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 1412031)
santos n-ai avea nevoie de un gti alb pt poze ? intamplator ?:) :)

:) cu cea mai mare placere , prv pls

evlsant0s_rl id ym

vladdaman 09-03-08 19:56

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
hmm...cum ar fi sa faci o sedinta smechera cu vreo 5-6 masini albe dar rare

EvLSant0S 10-03-08 22:25

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

EvLSant0S 11-03-08 12:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
15 Attachment(s)
................

VaLeX 11-03-08 13:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1416419)
................

arataa binee :) insa dc doar la faza scurta angel ? :rolleyes2

alexGTI 11-03-08 14:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tari pozele cu "masina in ploaie" :D

shantzu 11-03-08 14:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
tari pozele cu apa si ursu , bravo :D


Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1416496)
arataa binee :) insa dc doar la faza scurta angel ? :rolleyes2

pentru ca in partea cealalta nu e far :D

andrey2003 11-03-08 17:39

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Frumos.. :D
Da` al cui o fi ursu asta.. ca incepe sa arate din ce in ce mai tare.. :???:

shantzu 11-03-08 19:45

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by andrey2003 (Post 1417091)
Frumos.. :D
Da` al cui o fi ursu asta.. ca incepe sa arate din ce in ce mai tare.. :???:

al unui copil de bani gata care face curse prin centrul orasului :lol:

no limits design 12-03-08 11:55

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1416419)
................

presimt ca masina ta o sa ajunga o mica vedeta:lol:

tari fotografiile.... cum de nu au sigla evl*skillz?

EvLSant0S 14-03-08 12:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 1418982)
presimt ca masina ta o sa ajunga o mica vedeta:lol:

tari fotografiile.... cum de nu au sigla evl*skillz?


...
this is my tribute to mankind :lol::lol::lol:

de lene ...

EvLSant0S 18-03-08 16:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
+ 1 .....
dupa care.. prwler pwer :D

EvLSant0S 19-03-08 00:04

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
ka-boom !!!!!!!!!!!!! :D se pare ca noua echipa functioneaza ca un motor de m5 supraalimentat :D

MARI_NSL 19-03-08 00:14

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tare Eagle bv :-)

EvLSant0S 19-03-08 00:56

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
+ 1 ........... :d

keemo 19-03-08 20:59

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumos fabi...frumos santos... tre sa para si a mea in curand >:)

Crimz-vT 19-03-08 21:48

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
wonderfull :X .. Inca o poza in curand .. trebuie sa am acceptu sa o postez ..


Toate pozele postate indiferent de cine sunt postate , sunt facute de noi adica echipa EVL*Skillz meritul fiind al tuturor .

no limits design 19-03-08 22:09

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumoase fotografii si edituri.... ma bucur ca ai o echipa mare santos

EvLSant0S 20-03-08 00:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
nu am eu echipa mare :)
e o echipa mare si atat :D
sa vedem ce performante facem in formatia asta
momentan facem rodajul .. si arata al naibii de bine !

crimz am vazut poza la avatar,abia astept s-o vad la dimensiuni mari,oricum,posteaz-o :P e BOMBA ! :D
keemo sa te vedem :D

Crimz-vT 20-03-08 14:16

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:arrow: Lucrarea de care v-am spus :lol:

andrey2003 20-03-08 17:34

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
frumos.. :) bravo.. :)

P.S. La ultima poza cred sant0s/sklz/walde ar fi dar un risaiz.. :D

EvLSant0S 20-03-08 17:37

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
corect,mergea un resize,dar e okay ..

MARI_NSL 20-03-08 17:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1434681)
:arrow: Lucrarea de care v-am spus :lol:

foarte misto bgu ales :-) bv

no limits design 20-03-08 23:42

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by SodAbubble (Post 1434681)
:arrow: Lucrarea de care v-am spus :lol:

superba frate:lol:.....

keemo 21-03-08 16:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
  • prrrrrrrowler

keemo 02-04-08 00:05

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
rus`u rupe tot :|
genial...felicitari !!!!

leonard 02-04-08 21:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
chiar ca frumos rus-u...si poza cu el....mie personal imi plac astea mai underground si mai realiste...si cea cu lambo e tare da parca backgroundul e prea sf. numai bn echipei :)

EvLSant0S 03-04-08 19:08

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::yes::yes:


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning