![]() |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cica a ramas fara oglinzi ferrariu ala la hotel gorj tigany au sarit pe el :)) acuma ia pus altele tot de ferrari albe!! mmmmm
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da am auzit si eo vlad...ce'ai face daca ai fi in locu aluia ??? daca ti'ar rupe cineva oglinzile si ti'ar zgaria toata masina??:lol:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
deja v`ati abatut de la subiect :|
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
:dance::dance:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
proprietarul Borātei ..:-P are o problema d limbaj :lol: :oops:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
MAH, MAHH dāng, dāng BAH :oops: :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
interesanta bora :P are bara fata la fel ca a lui xelnaga :)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
murcielago lp640....sa vad cum i fac o poza...:D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si eu am vazut lambo aseara.. - noua achizitie a lu Habitu... poze din pakte ink n`am :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut-o si yo cu cristea azi, e tare rau :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
prea crima masina:X:X:X:X:X:X:X:X
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ink ma gandesc la ea , noi visam si altzii le conduc :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cam din clubul ala fac(em) parte multi din noi :lol: (ras ironic) :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce pot sa zic vecinu meu si-a luat lambo... mda, se pare ca a rasarit de ff mult timp pe strada mea soarele... da nu la poatea mea :(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
hai cu pozele :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
le vreau si io dar nu am avut ocazia sa fac,dar cu prima o cazie.....sigur nu o ratez;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
hmm...astea par facute chiar in garajul unde e tinuta,nu? sa inteleg k esti o ruda foarte apropiata a domnului proprietar? :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
O masina de 300.000 de Euro! O tine in garaj, foarte rar pe afara! Nu iti dai seama cat costa daca da intr`o groapa?
Oricum Blad, poate ca ai dreptate :twisted: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
io am vazut-o i in orash si o sa o scoata frate k nu cred k a luat-o sa o tina in garaj si dak a avut habitu bani sa o cumpere ,are bani sa o si faca oricum e in garantie ink,oricum prea tare masinutza.
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Iti dai seama ca daca a dat atatia bani pe ea, are bani si sa o repare! Anyway, imi doresc si eu una la fel, cu 360 in bord! :)) Tg-Jiu, da`te la o parte!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
:peace: |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aici ai dreptate sasha ! :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
fratilor voi vb k nu o scoate i io o vad prin orash?se plimba omu k doar nu a luat-o sa o tina in garaj,azi a facut prezentarea in agip:)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
are casco la ea, nu? :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
blad Quote: Originally Posted by J1mmY Ehh baietii, a aparut o noua masina in Tg-Jiu! O masina care le intrece pe toate, care sunt existente in Tg-Jiu! Poze mai jos! Ce parere aveti? O s-o vedeti de diseara pe strazile din Tg! am auzit ca o tine numai in garaj si iasa in weekend 15minute si da o tura pe la tigani sa moara de ciuda! misto.. naspa ca sta in garaj.. poate peste 5ani o scoate in lume si nu o scoate din garaj...pt ca nici eo una in tg-jiu n'as scoateo in gropane...si alte cele..sa ma trezesc ca ala cu ferari cu oglnda rupta si zgariata ca draq..... si daca stam bine sa ne gandim e ce'a mai pretentzioasa masina ....e greu de intretzinut...dar habitu e un om care chiar is permite sa intretzina o astfel de masina...asta o garantez eo ca stiu ce poate... |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
nope m'am interesat ....n'are casco ...daca vrei potzi so darmai...da suportzi consecintzele:)):)):)) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cum sa nu faci casco la o masina ca aia... :) eu in locu lui mi-as face, daca tot a avut bani de ea. Oricum frumoasa masina, se poarta albu si s-o stapaneasca sanatos si fara incidente!!! :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
poi nush exact cum e treaba am intzeles ca a castigato...si cred ca o sa'i faca casco dar deocamdata nu are nush sigur sa'tzi zic de ce nu are:-?? dar nu are:))) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
Cat de cat tare, albul fiind la moda.:twisted:
STOP ACCIDENTELOR RUTIERE , VIATA ARE PRIORITATE |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
gata ma terminati discutia despre lambo e tare asta e o sa avem si noi peste 2-3 ani :) gaTA!!!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
:)))) nu a castigat masina. de 1 an si ceva se tot lauda ca o cumpara, dar nu l-a crezut prea multa lume... si uite k a aparut cu masina. a plecat cu arcanu sa o ia. si casco nu are pt ca masina nu e inmatriculata in ro. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning