![]() |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Din cate am inteles masina ieri a avut accident nu?
Se pot pune poze si detalii? |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
frate i loc sa intrebi daca a patit ceva omu sau daca a scapat cu viata din nenorocirea aia tu vrei poze si detalii
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Pacat de accident a patit cineva ceva???
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
toata lumea e ok, a scapat doar cu niste mici zgarieturi
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
Bine ca nu a patit nimeni nimik si totul e OK...fieru se face |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
Nu amn stiut ce fel de accident a fost, am aflat doar ca a facut accident la 3 4 zile dupa ce s-au inmultit caii. Detalii si poza vreau da care e problema voastra? vreau sa vad si eu ce a s-a intamplat la masina pentru ca era o masina care o stiam de 4 ani.. |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Hai să depăşim subiectul, vă rog eu...
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Da
Ca sa fie totul oficial Da am avut un accident destul de grav cu masina, din fericire pt toata lumea ce era mai important adica toate persoanele implicate in accident au scapat cu mici zgarieturi si o sperietura pe cinste Iar din privintza masinii a scapat ce era mai important ...motorul , transmisia,interiorul...si in acelasi timp vreau sa anuntz ca deja am luat alta masina si ne-am apucat deja sa o facem ...din pacate o sa fie rosie pt o perioada dupa care sper sa o fac la loc portocalie sau alta culoare. |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
pacat de masina o admiram de multi ani:cry: eu de eram in locul tau daca nu o puteam repara,o ingropam cu toate piesele pe ea si ii puneam o cruce si o coroana mare de flori
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Tu sa fii sanatos...dal drak de fier,,,
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
10 pur:X
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Bn ca a scapat teafar si el si ceilalti pasageri...si cel mai important ca, continua proiectu!!!
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Dar cel cu care te-ai lovit????? Cine a fost de vina??? Totusi ceva poze....
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
sal. in poza de la avatar se vede ca ai capota motor transparenta. este photo shop sau real? daca este reala, imi poti spune te rog de unde pot obtine si eu una ptr e30?
mersi. |
Re: BMW 325i - B-70-CTL
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
eu am gasit poza aceasta cu CTL-ul: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1244569287 , ce capota este aici?
|
Re: BMW 325i - B-70-CTL
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning