![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Bai frate..iar am dato-n bara cu Seby.Cum frate de am uitat sa-l chemam?Si noi nu stiam pe cine sa ma cautam sa vin.Las peste 2 saptamani cand s-o face iar.(speram)
|
Re: Ramnicu Sarat
Vine cineva vineri seara la buzau?Sa negociem cu ei sa vin pe la noi prin rm sambata viitoare.Poate cine stie...facem si noi o zi de intalnire aici.
|
Re: Ramnicu Sarat
daca mai veniti la bz, interesati-va inainte daca si unde se aduna lumea. sambata asta care vine incercam sa ajungem noi pe la voi (rondul de la primarie e super tzais) sa dam o plimbare prin oras etc.
|
Re: Ramnicu Sarat
E mult mai tais rondul iarna!!!!! :)) Si bulangilor mici de prin ramnic avetzi numraul meu macar un sms sa imi datzi ca daca e si pe jos vin in cel mai rau caz!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
care dintre voi doreste stiker cu MACS (ma refer la cei care misca ceva in domeniul asta), comunicati-i lui fastwheels culoarea si modul de lipire (normal sau in oglina-de pus pe interiorul geamului). daca doriti imprimeu pe tricou va recomand sa aduceti tricoul de acasa iar peste o sapt il aveti (la fel, culoare mentionata plus dimensiunea). MACS este un club nelegal care se adreseaza tuturor buzoienilor (tot judetul) si care pune accentul pe intarirea comunitatii, fiind prea saraci pentru a scoate capul in lumea curselor.
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
oaaa...a trecut ceva timp de cand n am mai postat...merci pt aprecieri la faza...c daica galbena si cielo...in rest..am facut o mik achizitie..o borla adevarata...si salutari din partea mea..lu seby si lu' k_gula..a.k.a. fast wh...k plek la tara si adio forum...pana knd incepe sk...:???: TOATE CELE BUNE!!
|
Re: Ramnicu Sarat
3 Attachment(s)
Cateva gagicute pe care le-am observat prin brasov!! Pacat ca nu mai am telefon ca va aratam si restul pieselor de pe aici!!!!Cius
|
Re: Ramnicu Sarat
Mentionez ca bunaciunea aia de matahala neagra e a unei fetisoare de banii gata!!!!Deci femeile au valoare!! :PPP
|
Re: Ramnicu Sarat
eee...misto masinile.Ia vezi mai poate imi gasesti si mie o baba de 89-99 de ani BOGATA care e pe pragul de moarte.Ca m-as combina=)):)).Tu pentru tine ai gasit vreuna ?
|
Re: Ramnicu Sarat
Haide-ti fratilor...Mai aduceti si voi la cunostinta ramnicenilor ca este un forum dedicat masinilor...etc.Sa fie mai multi.Sa facem si noi aici intalniri.Lasati-va si id de mess (ym) aici.Incep eu. k_gula_0.Poate cineva o mai fii prin ramnicu asta.
|
Re: Ramnicu Sarat
se pare k pe aici nu se mai misca nimic,,,,unde e toaata lumea:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai daca lumea nu mai scrie aici nimic...mai bine "chetuim" noi.What`s new in town ?
|
Re: Ramnicu Sarat
De vanzare stroboscoape MOCA!!50 roni , puternice.
|
Re: Ramnicu Sarat
Salut
Cautam ceva si din intamplare am dat peste voi. Ma bucur ca va gasesc pe aici si as vrea ca dupa ce am citit majoritatea mesajelor sa va zic ca in lok sa va intepati intre voi, mai bine va ganditi cum sa faceti ceva constructiv. Va promit ca o sa ma intorc sa vad ce noutati mai apar. Va salut. Nick....:arrow: |
Re: Ramnicu Sarat
Frumos din partea ta.Si eu sunt de aceeasi parere!Sa nu ne mai impungem intr-e noi si sa facem ceva!
|
Re: Ramnicu Sarat
Salutare fratilor dar ce sa intamplat ?ATI MURIT CUMVA ?
Sincer cu parere de rau dupa ce am citit toate cele 12 pagini am fost dezamagit total sper sa nu mai citesca nimeni asta ca sincer imi provoaca o rusine ca sunt din rm .....nu am citit decat certuri ,amenintari si baliverne(porcarii)faceti o treaba calumea daca e sa o faceti. ;)EU VA SUSTIN!!! PS:NU VA MAI COMPORTATI CA NISTE COPII |
Re: Ramnicu Sarat
Bun.Deaja suntem 3 impotriva certurilor de pe aici.Dupa ce ca este un oras mic va mai si certati.HAIDE-TI SA MAI MISCAM CEVA FRATILOR!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
7 Attachment(s)
IN ultimul timp nu am mai stat "de vorba"cu masina :(.Dar oricum,mai pun si eu nishte poze ca sa se stie ca nu am stat degeaba vacanta asta.Dane mai pune si tu poze cu masina ta.Sa le admiram cu totii si poate reusim sa ii readucem pe forum!!!Bafta
|
Re: Ramnicu Sarat
ok hai sa prezentam fiecare membru in parte va rog sa imi luati exemplu:
|
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
1 NUME DAN
2Data nasteri 25 03 '86 3Tel 0726823525 4Adresa Rm Sarat 5Yahoo Messenger bz51zid 6Ocupatie Student si tehnician dentar 7Masina Daewoo Tico 8Modificari exterioare: praguri ,costum bumpers ,custom paint si stopuri negre 9Modificari interioare ceasuri albe, lumina albastara in bord ,padale si cred ca dar atat 10Sonorizare Mp3 Sony Xplod si boxe ProAudio 11Modificari motor:pt moment doar evacuara dubla 12Membru club:M.A.C.S si Tico Sqad |
Re: Ramnicu Sarat
9 Attachment(s)
1 Nume Dragos
2 Data nasterii (prefer sa nu) 3 Tel 0766675212 4 Adresa Rm sarat 5 Yahoo messenger k_gula_0 6 Ocupatie elev 7 Masina Daewoo cielo 8 Modificari exterioare praguri,prelungire fata+spate ,capace custom paint,locul numarului modificat,grila "sport",pleoape,stopuri cu o bura de negru. 9 Modificari interioare cotiera,bord vopsit,huse,pedale"sport",maciulie maneta schimbata,lumini bord leduri si butoane. 10 Sonorizare VCD ,statie 4x70,subwoofer,difuzoare spate 15 cm pickup,difuzoare fata kenwood. 11 Modificari motor filtru sport si cam atat. 12 Membru M.A.C.S. |
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
ACUM SI EU:lol: :lol:
1 myky...id mess dj_poznasu 2 Data nasterii :09-02-1990 3 Ramnicu Sarat langa fabrica de paine 4 Telefon 0722127975/0724931778 5 Ocupatie : elev 6 Masina : opel ascona 1986gri metal 7 Modificari exterioare pleopae si mici retusuri:P 8 Modificari interioare : Cotiera,huse,lumini bord schimbate(alb neoon) 9 Multimedia Sonorizare : cd kenwood 4x50,amplificator 4x100,sub jbl 250 rms...2 difuri ovale boschmann..p spate si p fata..ink 2 no name 10 Modificari motor: nimic momentan 11 Modificari suspensii si frane : inaltatoare dar nu cred k se pun 12 Participari la curse :Spectator 13 Modificari frane:etriere rosii 14 Membru MACS.. si gata cu certurile!!! |
Re: Ramnicu Sarat
Cine vine vinerea asta (diseara) la bz?Cum facem?
|
Re: Ramnicu Sarat
eu sunt prezent:)si sa vedem cn mai vine....crek si dan si vev sii:-??
|
Re: Ramnicu Sarat
din nefericire eu nu pot veni acum
|
Re: Ramnicu Sarat
cine ma ajuta sa "omor" si eu cativa profesori de la facultate
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai .....daca tot ai adus vorba de asta....TE AJUT EU!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
SI EU NORMAL:lol: :lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Sunt si eu de-al casei :D
|
Re: Ramnicu Sarat
2 Attachment(s)
hop si yo
1 Nume Andrey 2 Data nasterii (25.03.1990) 3 Tel 0729096448 4 Adresa Rm sarat 5 Yahoo messenger andreymafiotu 6 Ocupatie elev 7 Masina Dacia Berlina 8 Modificari exterioare praguri,prelungire fata+spate ,grila "sport",pleoape,stopuri innegrite. 9 Modificari interioare ceasuri bord custom 10 Sonorizare CD Sony Explode 4x45w,dif Domotec 15cm 11 Modificari motor nu am |
Re: Ramnicu Sarat
Salut
Vand ford mondeo 2001 GHIA 115CP DIESEL GRI METALIZAT FULL. Pentru detalii sunati la 0765451422 climatronic cd xenon 8 airbag |
Re: Ramnicu Sarat
Asa....si de ce postezi aici ?In caz ca nu ai observat este o sectiune pentru asa ceva !
|
Re: Ramnicu Sarat
pentru ca il dau ieftin si poate va interesa pe vreunul dintre voi......
|
Re: Ramnicu Sarat
se pare k in ramnicu nostru nu se va face nimik....chiar nu or fi pasionati de masini in tot oraselul asta:???: :???: ....
|
Re: Ramnicu Sarat
Sincer cred k sunt pasionati de masini.Dar nu prea s-a auzit p aici de 4tuning.Si chiar daca s-ar fi auzit nu ar stii nimeni sa ajunga aici sa dea de ramnicul nostru.
|
Re: Ramnicu Sarat
Mda ai dreptate in cazul asta asteptam asteptam si iar asteptam....pana o sa dea cineva si de acest site...forum...topic....:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai...de ce sa nu facem cunoscut acest forum;thread;topic , si sa vedem ce-o mai fii mai incolo.Pana atunci...asta e.bafta
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Apropo...a vazut cineva hummeru`l asta ?
|
Re: Ramnicu Sarat
k lumea hummeru...din pacata cam usor si cam mititel:lol: :lol: :lol: ..dak il ia doi insi mai fortosi de fata pleaca cu el la plimbare:lol: :lol: :lol:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ramnicul ce mai facetzii??!! ce mai e interesant in domeniul auto pe la voi??!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning