![]() |
OK at iati ceva de 660 cp cat mai repede sa imi iau si eu astra ::)))
|
dane, dane.....vise bai dane.....mai bine faci ceva din dacia aia... ca te complici dc iti iei ceva strain si nu ai bani s-o faci, si iti zic io ca o sa plangi langa ea prin garaje.
Daca ai bani 5k sa dai pe ea si inca 5k sa o tunezi, respectele mele. GO FOR IT !!! 8) :o :o :D :D |
3 Attachment(s)
Salut baieti ,am aici o poza mai aproape a boxelor din golf si inca ceva masini facute....si mai SHA ce e cu tine ba nene ne iubesti ???????????
|
3 Attachment(s)
Na SHA ce zici de asta ,vezi sa nu faci vreo pasiune pevtru careva din noi ,OK,glumeam si eu , adevarate golfurile astea 2 ....
|
primul imi place ii simplu cu gentile alea bbs :P
|
Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil: |
sha de stopuri din alea iti fac eu rost si mai ieftin...mult mai ieftin.. :P
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de aceasta super bijuterie?
|
mie sincer numi place deloc...... :lol: :lol: :lol:
|
dragutza....dar park mergea alta culoare...
|
3 Attachment(s)
Oare ce o pune maniacul dupa Honde ??????
Privitzi si varsatzi lacrimi... |
3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.
|
3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.
|
3 Attachment(s)
Poze interzise celor slabi de inger...
|
3 Attachment(s)
Super masini... Asta da tuning.
|
3 Attachment(s)
Masini cu super tuning.
|
3 Attachment(s)
Mie tot Firebird imi place..Asta este visul meu..!
|
super misto Firebirdul.....mai ales Trans Am-urile.......ca sa nu mai spun de bijuteria de motor LS1 de 325 cp :lol: :lol: :lol:
|
Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P
|
Quote:
|
3 Attachment(s)
dedicatie speciala pt hondaru 8)
|
sper sa iti placa dar oricum am ceva pregatit pt tine soooon very soon
|
Pentru mine nu ai nimic ?? :wink:
|
CATA, uite ca ceva mai demult ziceai sa pun poze cu masinile care le vroiam eu........
Asta e Pontiac Grand Prix GTP care ti-am zis ca e urmatoarea masina care vreau sa mi-o cumpar: http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg http://images.cardomain.com/member_i...180_5_full.jpg http://images.cardomain.com/member_i...180_4_full.jpg si dupa aia, can o sa am si eu mai multi bani, revin la Lexus, la un GS430: http://www.procarparts.com/product/BDK-GS-EXP.JPG http://www.rodmillenstore.com/Lsport...0rear%2034.jpg http://www.rodmillenstore.com/Lsport...front%2034.jpg |
lool pimp prima aia rosie... arata fain .. ultima imi place ii un lexus nu??MAFIA 8)
|
super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede |
Quote:
:?: :?: :?: |
Quote:
|
pimp lexus rullz !!!!!!!! ai gust frate..... 8) :P
|
Quote:
|
3 Attachment(s)
Frumoase hondele alea ,Hondarule ,hai ca mai pun si eu niste poze ......si mai ufo ce e cu mercedesurile ???????.....
|
3 Attachment(s)
Am aici un Golf care mie imi place mult....+cel orange, la asa ceva mai visez ....
|
ultimul ii facut de firma carline aia care au facut si bora aia in 2 usi... frumos golfu......
|
bahh..am vazut azi un subaru de mi-a picat fatza..unul albastru modificat cu super bun simt (cel putin exterior)....super!!!
dak vrea cineva sa-l vada (de fapt sa le vada- k sunt 2 identice) parcheaza la o spalatorie pe blvd timisoara...pe undeva pe la compasului...mishto de tot....vara acolo se strang si multe motoare.. |
Mosule, eu am vazut de cateva ori un Audi TT de zici ca e furat din NFS sau Fast and furious, pe cuvant...
Sa vezi pe el viniluri, jante, bodykit, totul facut meserie, si catamai eleronul de aluminiu, etriere sport, ma rog, era super smecher... ZICI CA ERA DIN NFSU, FARA GLUMA !!!!!! Mergea pe traseul Mosilor/Dacia spre Floreasca/Stefan cel Mare. Tare rau masiutza... |
fa si tu data viitoare niste ppoze sa vedem si noi...nam stiut ca sunt asa de multe subaru in bucuresti
|
Quote:
|
:twisted: :twisted: faceti si voi poze data viitoare nu ma mai faceti curios ..... :lol: lasa ca la vara o sa umblu cu aparatul fot prin bucuresti... sa fac poze.. :P
|
2 Attachment(s)
De masina mea preferata..sau visul meu..ce zicetzi ? Chiar nu va place Pontiac..Cum e Hondarul cu Honda..asa sunt eu cu Pontiac :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning