Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

aicad 07-02-04 22:36

OK at iati ceva de 660 cp cat mai repede sa imi iau si eu astra ::)))

B12ZMD 08-02-04 13:18

dane, dane.....vise bai dane.....mai bine faci ceva din dacia aia... ca te complici dc iti iei ceva strain si nu ai bani s-o faci, si iti zic io ca o sa plangi langa ea prin garaje.
Daca ai bani 5k sa dai pe ea si inca 5k sa o tunezi, respectele mele. GO FOR IT !!! 8) :o :o :D :D

FSF 08-02-04 21:18

3 Attachment(s)
Salut baieti ,am aici o poza mai aproape a boxelor din golf si inca ceva masini facute....si mai SHA ce e cu tine ba nene ne iubesti ???????????

FSF 08-02-04 21:45

3 Attachment(s)
Na SHA ce zici de asta ,vezi sa nu faci vreo pasiune pevtru careva din noi ,OK,glumeam si eu , adevarate golfurile astea 2 ....

catalin rs4 08-02-04 21:49

primul imi place ii simplu cu gentile alea bbs :P

b99sha 09-02-04 18:48

Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil:

catalin rs4 09-02-04 19:16

sha de stopuri din alea iti fac eu rost si mai ieftin...mult mai ieftin.. :P

pimp_lex 09-02-04 19:57

Quote:

Originally Posted by \"b99sha\"
Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil:

cele de pe golful rosu mi se par oribile.....nut-i pune asa ceva......pe fond negru insa cred ca ar merge mai bine ca si masina ta e neagra :D

cj82ufo 10-02-04 11:26

1 Attachment(s)
ce ziceti de aceasta super bijuterie?

catalin rs4 10-02-04 14:29

mie sincer numi place deloc...... :lol: :lol: :lol:

xbogdanel 10-02-04 14:58

dragutza....dar park mergea alta culoare...

Hondarul 10-02-04 17:02

3 Attachment(s)
Oare ce o pune maniacul dupa Honde ??????
Privitzi si varsatzi lacrimi...

Hondarul 10-02-04 17:08

3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.

Hondarul 10-02-04 17:15

3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.

Hondarul 10-02-04 17:26

3 Attachment(s)
Poze interzise celor slabi de inger...

Hondarul 10-02-04 17:29

3 Attachment(s)
Super masini... Asta da tuning.

Hondarul 10-02-04 17:37

3 Attachment(s)
Masini cu super tuning.

FiReBuRn 10-02-04 19:41

3 Attachment(s)
Mie tot Firebird imi place..Asta este visul meu..!

pimp_lex 10-02-04 20:39

super misto Firebirdul.....mai ales Trans Am-urile.......ca sa nu mai spun de bijuteria de motor LS1 de 325 cp :lol: :lol: :lol:

FiReBuRn 10-02-04 20:41

Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P

pimp_lex 10-02-04 20:56

Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P

hehe..........nici nu prea vad vreun motiv sa zica cineva ca nu-i place masina asta!

cj82ufo 10-02-04 22:04

3 Attachment(s)
dedicatie speciala pt hondaru 8)

cj82ufo 10-02-04 22:07

sper sa iti placa dar oricum am ceva pregatit pt tine soooon very soon

FiReBuRn 10-02-04 22:18

Pentru mine nu ai nimic ?? :wink:

pimp_lex 10-02-04 22:19

CATA, uite ca ceva mai demult ziceai sa pun poze cu masinile care le vroiam eu........

Asta e Pontiac Grand Prix GTP care ti-am zis ca e urmatoarea masina care vreau sa mi-o cumpar:

http://images.cardomain.com/member_i...180_3_full.jpg
http://images.cardomain.com/member_i...180_5_full.jpg
http://images.cardomain.com/member_i...180_4_full.jpg


si dupa aia, can o sa am si eu mai multi bani, revin la Lexus, la un GS430:



http://www.procarparts.com/product/BDK-GS-EXP.JPG
http://www.rodmillenstore.com/Lsport...0rear%2034.jpg
http://www.rodmillenstore.com/Lsport...front%2034.jpg

catalin rs4 10-02-04 22:56

lool pimp prima aia rosie... arata fain .. ultima imi place ii un lexus nu??MAFIA 8)

cj82ufo 10-02-04 23:01

super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

Hondarul 10-02-04 23:21

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

Ce masina ai romane, sa stiu ce sa mai pun ????
:?: :?: :?:

pimp_lex 10-02-04 23:25

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
super
pimp sa ai noroc sa iti iei masina cat mai repede

sper si eu, o sa fie cam peste 2 ani :), deocamdata tot pe asta care o am acum o sa folosesc.......

catalin rs4 10-02-04 23:43

pimp lexus rullz !!!!!!!! ai gust frate..... 8) :P

pimp_lex 11-02-04 00:04

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
pimp lexus rullz !!!!!!!! ai gust frate..... 8) :P

merci Cata :)

FSF 11-02-04 14:07

3 Attachment(s)
Frumoase hondele alea ,Hondarule ,hai ca mai pun si eu niste poze ......si mai ufo ce e cu mercedesurile ???????.....

FSF 12-02-04 17:04

3 Attachment(s)
Am aici un Golf care mie imi place mult....+cel orange, la asa ceva mai visez ....

catalin rs4 12-02-04 18:08

ultimul ii facut de firma carline aia care au facut si bora aia in 2 usi... frumos golfu......

xbogdanel 12-02-04 18:30

bahh..am vazut azi un subaru de mi-a picat fatza..unul albastru modificat cu super bun simt (cel putin exterior)....super!!!
dak vrea cineva sa-l vada (de fapt sa le vada- k sunt 2 identice) parcheaza la o spalatorie pe blvd timisoara...pe undeva pe la compasului...mishto de tot....vara acolo se strang si multe motoare..

Hondarul 12-02-04 18:59

Mosule, eu am vazut de cateva ori un Audi TT de zici ca e furat din NFS sau Fast and furious, pe cuvant...
Sa vezi pe el viniluri, jante, bodykit, totul facut meserie, si catamai eleronul de aluminiu, etriere sport, ma rog, era super smecher...

ZICI CA ERA DIN NFSU, FARA GLUMA !!!!!!

Mergea pe traseul Mosilor/Dacia spre Floreasca/Stefan cel Mare.

Tare rau masiutza...

catalin rs4 12-02-04 18:59

fa si tu data viitoare niste ppoze sa vedem si noi...nam stiut ca sunt asa de multe subaru in bucuresti

GSi 12-02-04 19:54

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Mosule, eu am vazut de cateva ori un Audi TT de zici ca e furat din NFS sau Fast and furious, pe cuvant...
Sa vezi pe el viniluri, jante, bodykit, totul facut meserie, si catamai eleronul de aluminiu, etriere sport, ma rog, era super smecher...

ZICI CA ERA DIN NFSU, FARA GLUMA !!!!!!

Mergea pe traseul Mosilor/Dacia spre Floreasca/Stefan cel Mare.

Tare rau masiutza...

Unul cameleon verde cu roz ? L-am vazut de multe ori in Ploiesti.

catalin rs4 12-02-04 20:11

:twisted: :twisted: faceti si voi poze data viitoare nu ma mai faceti curios ..... :lol: lasa ca la vara o sa umblu cu aparatul fot prin bucuresti... sa fac poze.. :P

FiReBuRn 13-02-04 12:26

2 Attachment(s)
De masina mea preferata..sau visul meu..ce zicetzi ? Chiar nu va place Pontiac..Cum e Hondarul cu Honda..asa sunt eu cu Pontiac :P


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning