Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

the_mav 23-12-04 08:03

shi ar mai fi una, apropiata de vanatoare: pescuitul la Dunare si/sau in rauri de munte... :wink: :D :) :P

maibunu 23-12-04 08:08

Sa dorm este una din pasiunile mele si cam atat!!!

GolfuletzS 23-12-04 08:14

hm. pe primu lok ar fi 1 Masini 2 Fete :P 3 Chitara :) 4 .Sportu mai putin extrem adik rolele pe rampe :P 5 cam ata :D

Mr.Nice 23-12-04 08:52

Hobby-ul meu...... hmmmmm...... LENEA. Deci hobby mai bun ca asta n-am (in afara de masini).




PEACE
:peace:

xxdadixx 23-12-04 08:53

Alt hoby al meu este cresterea adrenalinei prin orice mijloc :)

VFFtuning 24-12-04 13:03

pai fotbalul, nu sa il practic....sa i l sustin :arrow: cel mai mult la un meci imi place cand mai caftim cate un gabor :evil:
in rest muzica in special trance, dream imi place sa compun muzica pe calculator......

VFFtuning 24-12-04 13:06

a si am uitat pescuitul pe care i l practic de mic :oops:
femeile si masinile deja sunt o nesecitate ptr mine :lol:

TheSinner2 24-12-04 13:31

hmm. designu si somnu

SpeedeR 24-12-04 18:43

dja se stie...masini si women...

in afara de asta.... sunt maestru la pierdut timpu'... :peace: :peace: pentru meditatii dati un pm!!!

atzone 25-12-04 07:06

:(
 
cel mai nou hobby al meu este: munca in ziua de craciun :(
Mary Cristmas to all :)

EvLSant0S 25-12-04 09:33

Merry Christmas mancatiash engleza ta...

atzone 25-12-04 09:37

lol eu am scris corect, nu e vina mea ca tastatura e de *** poate shtii shi tu cum sunt tst din internet caffe-uri :)

orlando 27-12-04 10:36

eu am ca hobby netu!am o pisica care sigur face multzi caini la drag-uri are un cuplu enorm de 20 de Nm!acuma ii pun si niste pernute slick si sa vezi ce show o sa faca!am uitat sa spun acum o sa-i pun si un intercooler de coada(o cutie)sa vezi atunci ca alearga pana moare... :lol: :lol: :lol:

aleks 04-03-05 16:09

je are ca hobby animalele ( am un caine lup absolut superb ) innotul ( am vreo 10 ani de innot in spate ) si automat masinile.
a si apropo, femeile nu sunt un hobby sunt un rau necesar :)

iasi_drifter 04-03-05 20:26

MOTOCICLETE! :lol:
just kidding...

-sex cu femei frumoase de sa stea matzu-n coada (genul fotomodel)(preferabil bisexuale sau bi-curious si nu e problema ca majoritatea sunt)
-calatorii

de alte hobbyuri nu mai am timp oricum.

RaveBoy 04-03-05 21:24

Hobby hmmmmm ..... animale ... nu el consider un hobby am 3 ... un caine , o pisica si una bucate frate .... Fotbalul si cam atat ... aaa somnul este cel mai mare hobby :D

darkager 05-03-05 10:31

Hop shi eu ca nu-i pe bani :D

pana sa imi iau permisu' eram atras de halbere shi coniacanoe.....acum mai fac numai sticlism :) (citric) :))

Dimitris 05-03-05 13:30

Hobbyuriile mele sunt cam asa:
1.Motoarele
2.Masinile
3.Designul de int si arhitectura
4.Hainele
5.Graffiti

xxdadixx 05-03-05 13:37

Actibildele turbo!

cristi_ubs 26-03-05 17:44

fotbalul si WRC.din cand in cand imi mai place sa fac si o iesire spre apa sa inot!

Psycho 23-05-05 18:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Actibildele turbo!


wanna trade :)


mai nou am descoperit k imi place sa calatoresk cu mashina indiferent unde .. de preferat la munte pe serpentine .. imi place sa o scartzai .. alte hobbyuri .. imi place sa`mi suapr si sa`mi necajesc femeia :) ... apoi ... imi place sa fac mishto de tzarani in solenze .. deoarece cred k ei conduk cine shtie ce super mashina ( BTW si eu am tot o shareta ... Solenza ) .. asa ... restu daca mai imi vin ... va zic .. a si imi lpacela nebunie sa ascult muzica ..

Psycho 23-05-05 18:52

aa .. acum mi`am adus aminte .. un nou hobby` al meu sunt drifturile si inrtoarcerile cu frane de mana
































pe IARBA :)

madfish 23-05-05 19:26

hobby ... hmmmmmmm. femeile si petrecerile :P

sil4tuning 24-05-05 13:37

tot ce creste adrenalina are motor si merge al naibii de repede :lol:

Cartman 24-05-05 13:40

pescuitu`...da nu la...strada...la balta :lol: :P

sil4tuning 24-05-05 13:45

hai ca a fost buna asta hahhaha :lol: :lol:

Cartman 24-05-05 13:57

:lol: golanilor.... :lol: :bat: :P

200SX 24-05-05 21:09

pescuitul / tehnica de varf

Psycho 24-05-05 21:57

plivitul sau cositul ierbii cu mashina :) cum ziceam mai sus .. o sa urmeze un filmuletz :)

xxdadixx 24-05-05 23:08

Psycho sa caut hartia pe care aveam alea care0mi lipsesc si facem schimb, BTW am peste 1000 8)


All times are GMT +2. The time now is 18:14.

- Copyright 2026 4Tuning